Şimdi Ara

İphone kulaklik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İphone 3g 8gb i 3 ay önce aldım ve suan itibariyle kulakliklardan birisi ses vemiyor kulaklık garantiden tamir ettiriliyormu bilgisi olan varmı acaba

• Garantiden kulakligi degistirirler.
  • kutudaki her şey garanti kapsamındadır
  • aynı sorun bende de oldu, turkcell extra'ya sordum, kulaklıklar garanti kapsamında değil dediler.
    eğer garantiden değişiyosa ben de değiştirteyim.

edit: şimdi kullanma kılavuzunu okudum, garanti ile ilgili bölümde diyor ki, "Apple donanımı ile birlikte paketlenmiş olsa dahi, sadece Apple tarafından ya da Apple için üretilen ve Apple ismini, logosunu ya da ticari markasını taşıyan ürünler garanti kapsamındadır." Kulaklığın üzerinde Apple'a dair herhangi bir ibare olmadığı için, anladığım kadarıyla kulaklık garanti kapsamında değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deimos -- 16 Şubat 2010; 1:12:49 >
  • eğer kulaklık aldığınız telefonun içinden çıkmış ise yani orjinal ise garanti kapsar ama kulaklık arızaları genel olarak kullanıcı hatası olarak nitelendirildiği için garanti dışı kalmış olabilir.
  • Apple in kutu icerisinden kulakliklari kaliteli degil,adamlar kulakligin garanti suresi icersinde buyuk ihtimalle bozulacagini bildikleri icin ipod larda kulakliklari sorunsuz degistiriyorlar.Ben yurdisi ipod umun cizirti yapan kulakligini yenisi ile sorunsuz degistirtmistim.
    Iphone da bir apple urunu oldugundan ayni garanti sartlarinin gecerli olmasi gerekir.
    Eger kulaklik degisimi konusunda olurda olumsuz cevap alirsaniz,mutlaka hakkinizi sonuna kadar arayin.
  • Ben değiştirmiştim kulaklığı. Sorunsuzca değiştiriyorlar merak etmeyin
  • peki kulaklığı turkcell extra'ya mı götüreceğim yoksa servise falan mı?
  • Şimdi aradım Genpayı aksesuarlarada bakıyorlarmış gönderebilirmişim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deimos

peki kulaklığı turkcell extra'ya mı götüreceğim yoksa servise falan mı?

Servis olması gerek bana demediler ki turkcell e gönder servisimize gönderin ilgilenelim dediler.
  • 2 3 hafta önce aldım 3GS.. kutusundan bi kendisini bide şarjını çıkardım... Kulaklığına dokunmadım bile... Sennheiser varken appleın kulaklığını kullanmam hayatta .. herkese de tavsiye ederim...
  • iphone çok güzel telefon ama içinden çıkan kulaklıgı hıc ise yaramıyor herkesin dedigin gibi. bende boyle dusunerek kutudan cıkan klaklıgı jelatınınden bile cıkarmadım internetten baya arastırdım zaten bir creativein bide sennheiser var adam akıllı. her ikiside aynı kulaklıkmıs ama. http://creativeci.wordpress.com/ sitesinden Creative EP-630i araştırdım 80-90TL satıyorlar magazalarda Apple ile ortak yapılmıs cok saglam kulaklık. aldım inanın bukadar net ayrıntılı ve saglam bass vuran kulaklık kullanmamıstım. hrkese tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.