Şimdi Ara

Kastamonu Artvin arası yol güzargahı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar.Bayram İstanbul dan Kastamonu Çatalzeytin e oradan ise Artvin Şavşat a gitmeyi düşünüyorum.İstanbul dan Kastamonu ya Çok gittim.Kastamonu dan artvin e giderken hangi güzergahları takip etmemi önerirsiniz.Artvin den İstanbul a dönörken hangi güzergahı kullanmalıyım. Bilgiye sahip arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum.

• Şavşatta nerye uğrayacaksın Güzergah belli. Karadeniz sahil yolu. Başka yola bakmaya gerek varmı?
  • Sebzeli köyüne hocam.:) kuzenimin eşinin köyü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManneVille

Sebzeli köyüne hocam.:) kuzenimin eşinin köyü.

Sebzeli? Hic duymadim o ismi. Eski adi neymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmiyorum hocom.Yarın öğrenir söylerim.
  • quote:

Bilmiyorum hocom.Yarın öğrenir söylerim.

Iyi bakalim. Dedigim gibi sahil yolu kaymak gibidir. Ordan giderseniz daha iyi olur. Hayirli yolculuklar.

• Teşekkürler.Sizede şimdiden hayırlı bayramlar :)
  • quote:

Teşekkürler.Sizede şimdiden hayırlı bayramlar :)

Eyvallah

• Kastamonu'dan Vezirköprü tarafına devam edip Havza dan Ankara-Samsun yoluna bağlanacaksanız.
    O yola indiğinizde fume cilo ve gri fiorina gezisi radardir dikkat edin.
    Samsun'a girerken cakalliyi geçtikten 15-20 km sonra aksam vakti ise farlari yakmış size dogru duran clio radar dikkat edin.
    Oradan hic Samsun merkeze girmeden cevre yolundan Ordu - havaalanı tabelasını takip edip direk Karadeniz sahil yoluna bağlanırsanız

Hayirli yolculuklar.

• quote:

İyi günler arkadaşlar.Bayram İstanbul dan Kastamonu Çatalzeytin e oradan ise Artvin Şavşat a gitmeyi düşünüyorum.İstanbul dan Kastamonu ya Çok gittim.Kastamonu dan artvin e giderken hangi güzergahları takip etmemi önerirsiniz.Artvin den İstanbul a dönörken hangi güzergahı kullanmalıyım. Bilgiye sahip arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum.

Çatalzeytin e geleceksen Kastamonu dan sonra Devrekani üzerinden ineceksin.Yalnız Karabük Kastamonu arasında yol yapım çalışması vardı bunu öğren. Varsa Gerededen sonra Karabük tarafına dönmeyip Samsun yoluna devam edip Ilgaz Dağı'ndan doğru Kastamonu ya geleceksin.
    Catalzeytin den sonra Türkeli Ayancık Sinop devam..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.