Şimdi Ara

kazalı araba aldık. büyük sorun var (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
5
Favori
109.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
129 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İçinde 1 kişinin öldüğü pert arabayı almıştım ama onda koku falan yoktu. Yalnız araba canavar gibiydi ya öyle bi gidişi vardı ki off. 2 sene önce sattım üstüne 2 araba değiştirdim ama hâlâ aklım onda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım doğru değildir. Bebek ve ölüm kelimesi yan yana gelince bile bir tuhaf oluyor insan. satarken belirtin bence. koku meselesi çözülürse dert etmeyecek alıcısı çıkar. oturduğum evde biri ölmüş mesela. evi mi yıkayım?
  • o arabayı asla huzur içinde kullanamazdım ve mümkün olan en kısa sürede satmaya çalışırdım (geçmişini söyleyerek tabi)
  • Ya her şeyi geçtim o bebek aklıma gelince içim bi kötü oluyor gözlerim doldu. Bebek... öğrensem bırak arabaya binmeyi yanına bile yaklaşamazdım ben imkansız yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • korku filmi izler gibi oldum. tek fark ev yerine araba var ortada.

koku gitmiyorsa benim de tavsiyem yak arabayı. sigorta' dan halledersin.
  • Hocam bence sağlam bir temizlik yapıp arabayı satın. Diğer türlü insanın psikolojisi bozulur.

• ya arkadaşlar ben size kazayı kanıtlamak zorunda değilim. ekşi de birisi googla kaza aramışta bulamamış. siz bütün kazaları ölümleri medyaya düşüyormu sanıyorsunuz. mesela 2017 yılında trafik kazalarında 7.500 kişi ölmüş türkiyede. bu günde 20 kişiye denk geliyor. hergün tv de gazetelerde 20 ölümlü trafik kazası haberimi yayınlanıyor? medya böyle yüksek adetli haberlerin birkaçtanesini gösterir en fazla. googla bu kadar bel bağlamayın.

• Tuhaf ve üzücü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jedi_masterr -- 26 Mart 2019; 1:49:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok kötü bir durum. Ölenlere Allah rahmet eylesin,ailesine sabır versin.

Aracın detaylı temizlik işleminden sonra,durumu belirterek satışını yapmanız en doğrusu olacaktır. Belki maddi olarak zarar edeceksiniz ama kafanızın,ruh sağlığınızın ve vicdanınızın rahat olması çok daha önemli.

Aracı bu şekilde alacak kişi elbet olur,belki aracı sizden alan kişi al-sat yapıp durumu belirtmeyecek ama sizin dürüst davranış sergilemeniz en doğrusu olur diye düşünüyorum.
  • Fotoğraflara bakabilir miyim bende?

• dh nickli kağıt ile arabanın fotosunu atmadığı sürece csb kabul edin konuyu
  • ByATK B kullanıcısına yanıt
    Bir kere bile izlemedim

• AnondraX kullanıcısına yanıt
    Önceki nickim arka değilde anüs tü

• biri yazmış önceden ama

ben durumunu bile bile o arabayı gece kullanamazdım

düşünsene saat sabaha karşı 3 civarı şehirler arası gidiyorsun dikiz aynasından bir bakıyorsun gözlerinin altı mosmor derisi parçalanmış bir yüz arka koltuktan sana bakıyor

hadi şehir merkezinden de uzaksın dağ başındasın saat 3 te arabadan inip orada yakmakta yemez ne yapacaksın

kalp krizi geçirmemişsem herhalde önce altıma mıçar sonra arabayı en yakın benzinliğe çeker benzine bulayıp yakardım herhalde

en iyisi her zaman benzin taşırdım ben öyle bir durum olursa köy möy farketmez en yakın yere çeker fitillerdim arabayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalahamari -- 26 Mart 2019; 3:38:10 >
  • Mac_Man M kullanıcısına yanıt
    csb- cool story bro.

iyi salladın kardeşim (iyi hikayeymiş)
  • Şu sat gitsinciler ne zaman bitecek? Hadi sattı diyelim alan kişi de buraya başlık açınca ona da mı sat gitsin diyeceksiniz? Çözüm üretin, fikriniz yoksa boş konuşmayınız.

• Bazı arkadaşlar boş boş konuşup arabayı yak demişler, sen onlara bakma hocam. İslamiyette ölüleri yakmıyoruz, yan yana 3-4 mezarlık bir yer kapatıp arabayı gömmen dinen daha uygun olur.
  • milletin inanmasini istiyosan kiy 5-6 lirana şase nodan sorgulama yaptir sonra yapistir buraya

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.