Şimdi Ara

kazalı araba aldık. büyük sorun var (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
5
Favori
109.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
129 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sahte konu ama güzel yazılmış başarılı.
  • koltukların değiştiğine emınmıısn
  • Taban halısını söktürüp değiştirin hocam koltuklar değiştiyse. Ardından profesyonel bi temizlikçiye götürün.

Takribi, halı ile birlikte 3, 3.5 bin e cıkartırsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sahibinde satarken yazacağı başlık içinde sigara bile içilmemiş.😂😂

• Oto yıkamada güzelce temizlettir, koku yine devam ederse arabayı trafikten çektir. Sanayiye git parçalattır, parça olarak satılsın. Bu modellerin zaten parçaları pahalı diye biliyorum. Zararından neresinden dönülse kardır. Bu şekilde başkasına satmak hoş olmaz. Ben şahsen temizlettirsem bile bu durumu öğrendikten sonra binemem. Eğer temizlettirdikten sonra koku geçerse satma işi düşünülebilir. Tekrardan geçmiş olsun.

• kötü kokuya neden olan bakterilerdir arabayı sıcak bir yere çekin veya ahtopop denn sıak hava üfleyen şeylerden koyun

daha sonra bunu sprey şişeye koyark heryere sıkıp bekleyin.
    koltuklar değişse de plastiklerin arasına kan vb şeyler kaçmış olabilir kokular oradan da geliyor olabilir daha sonra ozon jeneratörü olan bir oto yıkamacıda ozon ile dezenfekte ettirin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre-sti -- 26 Mart 2019; 13:40:2 >

• Yemek yerken okudum midem ağzıma geldi bir yemek borcun var dostum.

Kan kokusu kolay iş değil ya tespit edip parçaları değişeceksin ya da satacaksın. Mevcut bildiklerinle sen o araca binemezsin sat gitsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CSB değilse eğer okurken içim kaktı
  • Arkadaş dogru söylüyor bazı kazalar ekrana yansımıyor bile bayramda sakardayada olan kazanın videosuna denk geldim Allahım yok böyle birşey heryer ceset birisinin kafası kopmuş digerinin belden aşagısı yok baya kötü olmuştum.

• arkadaşlar bugün arabayı sanayide detaylı temizliğe götürdüm erkenden. arabanın koltukları, alt döşemesi ve havalandırma kanalları söküldü. arka koltuk değişmemiş. alt tarafında kurumuş kanlar bulundu. ayrıca alt döşemenin altında da kurumuş kan ve dokular bulundu. en önemliside havalandırma deliklerinin içindede kurumuş kanlar ve bilmediğim oluşumlar var. ben bu arabayı bana satan şerefsizi bulup bunun hesabını sorucam. hava sıcakken havalandırmayı açınca, havalandırma içine akmış kanlar ve doku parçaları nemleniyormuş ve koku ondan oluyormuş. ama ben döşemedende şüpheleniyorum. o kadar zaman bunları ciğerlerimize çekmişiz. daha ön konsolu inceliyicekler. sadece ön koltuklar değişmiş. o da ön camdan giren demirler koltukları parçaladığı için. kokan parçaların çıkmalarını bulursak değiştiricez parçaları. tavanın döşemesinin de sökülmesini isteyicem. kesin onuda yüzeysel temizleyip bırakmışlardır.

hayatımda ilk defa pertten çıkma araba aldım. resmen tekerlekli tabut almışım. bir daha tövbe. sizde hiç bulaşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retrocr -- 26 Mart 2019; 14:59:11 >

• abboww kullanıcısına yanıt
    Bu yazdığımızı biri ss alıp karakola gitse cinayete yardımdan ceza yersiniz [;). Şaka bir yana bu durumu öğrendikten sonra o arabaya binemezdim içim el vermezdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: pakaji

tr de alım gücü düşük olunca insanlar bu tarz arabaları alıyor mecburen.

o şekilde satarsan küfür yersin.

git bir oto yıkamacı ile anlaş.koltuklara tekrar işlemiştir koku. oto yıkamacı tüm paspasları koltukları bez kumaş ne varsa hepsini söksün. tavanı dahi söksün. gerekirse ön konsoluda söksün. sonra koltukları deterjanlı su havuzuna mı yatırıyo artık kendisi bilir. sonra arabanın içini de bi güzel yıkasın buhar mı kullanıyo napıyosa. tüm yıkama kurutma işleminden sonra koltukları içine takıp arabanın içine parfümü bassın araba kapılar Kapalı günlerce kalsın. arada parfüm takviyesi yapar. yaklaşık 15gün sonra arabada parfüm kokusu varken satışı patlat.
    Son cümleye kadar her şey tamamdı da son cümle

• Ulan ne acaip işler geliyor milletin başına yaw...

Zaten araba sevmem, lanet ede ede kullanıyorum yıllardır, şimdi iyice tiksindim mevzudan...

Benim arabamda böyle bir olay çıkaydı daha kapısını bile açmazdım o aracın...

Ayrıca bu işin sorumlusu lavuğunda bulunup bir tokatlanması mübahtır, hiç olmazsa masrafları ödesin zamanında temizletip satmadığı için aracı...
  • Korku hikayesi okuyorum sandım bi an. Ürperdim.

• Ağır CSB olmasını umuyorum hayal ettikçe içim ürperiyor belki de başıma gelmesini isteyeceğim en son şey.

Bu arada bir aracım vardı benim vakti zamanında çok içip içine kusmuştuk (bildiğin 3 kişi arabanın bütün her tarafına kustu öyle iğrenç bir andı) size yemin ederim arabanın döşemelerini 3 defa yıkattım her yerini arabayı 1 ay boyunca hergün içine binmeden parfüme boğdum.

Ama havalar biraz ısındığı anda o kusmuk kokusu buram buram gelirdi arabadan. Malesef 2 yıl böyle bindim arabaya, sonra sirke kibrit mevzusunu uyguladım (hayatta olmaz dedim ama oldu) düzeldi kokusu belki size de çözüm olur.

Ama koku olsa da olmasada ben şahsen öyle bir arabaya binmezdim gerçek ise konu
  • Ölüden değil diriden korkun.

Büyük ihtimal csb. Eğer değilse döşemelerin altını ss atsın araç sahibi. Buralarda bir söz vardır. No ss no güven.

• 1971 de mahalleden arkadaşın babası arabasıyla birlikte kaybolmuştu, o zaman sıkıyönetim de vardı, önce tutuklandı sanıldı, araştırıldı Selimiye'de olmadığı anlaşıldı, bir kaç ay arandıktan sonra bulunamayınca emniyet aramadan vaz geçti, 15 sene sonra Şile taraflarında ormanın çok sık olduğu bir bölümde arabayla birlikte adamın ceseti bulundu.
    Döşemeler ve koltuklar komple sökülüp atıldı, araba iç dış komple boyandı ama o koku hala hissediliyordu. Aracın geçmişini bilmeyen bindiğinde bu koku ne diye soruyordu. Hiç kimse de arabayı o şekilde almadığı için araç bahçede hurdalıkta kaderine terk edildi.
  • KONU CSB.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suppordle -- 26 Mart 2019; 15:39:4 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.