Şimdi Ara

Kış Ortasında Fazla Yağlanma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 1.5 yıldır düzenli spor yapıyorum. Son 5 aydır ise devamlı kilo vermeye çalışan biri olarak artık kilo almaya ve kas kütlesi koymaya karar verdim. 1.76 boy ile 71 kgdan 81 kg çıktım ve yaklaşık %21 civarı bir yağ oranına ulaştım. Özellikle son 1 aydır bu yağlanma beni fazlasıyla rahatsız etmeye başladı. Kış ortasında da diyete girmek ne kadar doğru olur bilemiyorum tavsiyeleriniz nelerdir?

• O yağlanma her halükarda okuyor sanırım hocam. Bende aşağı yukarı aynı süredir spor yapıyorum, 72kg den 90 a çıktım. Yağlanmam sana göre çok daha fazladır ama ocakta falan define olmak için biraz karb. Düşürüp kardiyoya ağırlık vereceğim. Yine şuan seninde yapabileceğin bu sanırım.
  • yağ yakmak için baharı beklemeye gerek yok hocam rahatsız ediyorsa 1 ay diyetle onu 15-18 civarı bi yere düşürüp mutlu olabilirsin. boyumuz kilomuz aynı sayılır benimde yağ oranım tahminen 17 civarı bende şubata kadar ufak bir diyet yapmayı düşünüyorum 12 civarına gelmek için. benim derdim karantinada kardiyo yapamamak evde antreman yapmaya başladım bakalım nasıl yağ yakıcam.

• Hocam sanırım full temiz beslenerek daha fazla yağlanmadan şubat ortasına kadar falan devam edicem. Sonrasında diyete girmek daha iyi olucak gibi. Şimdi girersem ağırlıklarım azalır, motivasyonum düşer diye korkuyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.