Şimdi Ara

Kız ve Yaşam Tarzları Farklılığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ailem dindar. Bir kızla yakın olmam pek istenmez. Sevgilim olsa da aileye uygun olması beklenir. Eve kız arkadaşım giremez. Kızın evine gidemem. Kızla geceleri vs vakit geçiremem. Bu tarz ailede yaşayanlar bilir.

Bir kız arkadaşım var sevgili gibiyiz birbirimizi çok seviyoruz sürekli beraberiz. Evlerine gittim 3 4 kez annesiyle tanıştım, film izledik falan. Akşamları patene çıktık okulda sabahladık vs. Şimdi bu kız giyim olarak rahat aynı zamanda da ateist. Fakat beni alakadar etmiyor çünkü hayatımda tanışmaktan en çok memnun olduğum insanlardan birisi. Gerçekten çok değer veriyorum.

Asıl problem benim bu kızla bu kadar yakın olup ailemin de bundan haberdar olabilmesi. Şimdi onlara çok yakın bir yere taşındık bu ihtimal arttı baya.

Kız diyor ki düşünsene sizin eve gelip kapıyı çalıyorum ahmet evdemi hadi paten. Bu durum gayet doğal fakat annem öyle bir kızı kapıda görünce sıkıntı yapıcak.
    Kız beni evine falan davet ediyor aynı şeyi benden de bekleyebilir. Kızın evine gidiyorum annem arıyor xx leyim desem prob olcak. Vedalaşırken sürekli öpüşür sarılırız görürlerse bu da sıkıntı.

Aynı zamanda olay daha var

Şimdi ben böyle bir kızla geleceği olan bir ilişki düşünemem. Ailem vs kimse olmasa düşünürüm de hayaller diyarında yaşamıyoruz. Bu da şu demek bu kızla elbet bir gün ayrılcaz. Ve ben kendisine gerçekten değer veriyorum aşığım herhalde. Acaba duygularımı boşa mı harcıyorum? Kalbimi boşa mı yıpratıyorum? İlerde çünkü hem o üzülcek hem de ben.

• zaten gerçekten aşık olsan geri kalan hiçbirşey seni tınlamaz ama sizin gibiler yüzünden sevgi yalan oluyor
    git ailenin istedigi biriyle birlikte ol kızı düşün madem ciddi degilsin başkasını bulmaya bak sonra çok üzülürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akinau -- 11 Haziran 2015; 0:51:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ilişkinin sonunu biliyorum kardeş ben. Aynı filmi daha önce izledim. Mutlu sonla bitmiyor. Ama inşallah senin senaryo farklıdır.

• yerinde olsam kızı müslüman yapar helal daire içerisinde fölrt ederdim

• Kız tarafından beklenecek şeyleri erkek tarafı yapıyor çok şaşırtıcı

• Aileyi bırak kendi açından bak. Evlenirsen çocuklar ne olacak onu düşün. Ben ateist ve açık giyinen bir kızla yapamam mesela.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ailen mi evlenecek sen mi? Kararini ver.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paten kelimesi gectigine gore yas ortalamaniz 15 civari. Cok heveslenme yeter. Ne kadar seversen sev bi yerde kopacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: LaHeL

Paten kelimesi gectigine gore yas ortalamaniz 15 civari. Cok heveslenme yeter. Ne kadar seversen sev bi yerde kopacak.

yaşlar 21 20
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akinau

zaten gerçekten aşık olsan geri kalan hiçbirşey seni tınlamaz ama sizin gibiler yüzünden sevgi yalan oluyor
    git ailenin istedigi biriyle birlikte ol kızı düşün madem ciddi degilsin başkasını bulmaya bak sonra çok üzülürsün

Ben tınlamıyorum zaten fakat ailemi karşıma almam gerekicek.
  • erkek olan sensin sonuçta ailen en fazla ne diyebilirki. turşunu mu kuracaklar senin hiç kızlarla görüşme mi
    istiyorlar hocam. 20-21 yaşına gelmişsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.