Şimdi Ara

laptop sıcaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LAPTOP VAR BENDE altında logitechin soğutucusu olmasına ragmen

cpu 57
    cpu 1 57
    gpu diyot 65

gpu diyot 61 yazıyor şu an sadece bu sayfa açık .üstelik bilgisayarın fanıda çalışıyor fanın içide temiz bu neden oluyor ne yapayım

• Sıcaklar normal sorun edecek hiç bir şey yok !
  • normalmi ne normali oyun açsam bir süre sonra kapanıyor altta soğutucu var diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfanyavuzlar

normalmi ne normali oyun açsam bir süre sonra kapanıyor altta soğutucu var diyorum

laptopunuzun markası nedir garantisi devam ediyor mu?
  • sistemi yük altına sokan bir yazılım çalışıyordur.. kontrol edin windowsdan çalışan programları .. combofıx ıle taratmayı deneyeblirsiniz sistemi .. sanırım yazılım kaynaklı sorun .
  • sorun donanımsal eminim çünkü içini açtıktan sonra bu hale geldi yani o yönde düşünelim işlemci tamamen sökülüyken taktım bütün tırnakları kabloları falan bunları göze alarak düşünelim
  • laptobun markası satellite l serisi 2009 model
  • quote:

sorun donanımsal eminim çünkü içini açtıktan sonra bu hale geldi yani o yönde düşünelim işlemci tamamen sökülüyken taktım bütün tırnakları kabloları falan bunları göze alarak düşünelim

Evet sorununuz donanımsal..Daha önce Overclock yapmamış olduğunuzu varsayarak işlemcinizinde arızalı olma ihtimalini düşük tutarak sorununuzun fandan kaynaklandığını söyleyebilirim..İşlemci fanının yeterli devrinde dönmediği için ısınma söz konusu diye tahmin ediyorum..Değiştirme ihtimaliniz varsa termal macunla fanınızı yenilemenizi tavsiye ederim kolay gelsin.
  • ben sorunu kökten çözmek için logitech soğutucu aldım birde fanmı alıcam fanın sadece bir dişi kırıktı
  • quote:

ben sorunu kökten çözmek için logitech soğutucu aldım birde fanmı alıcam fanın sadece bir dişi kırıktı

Soğutucunun amacı işlemciyi soğutmak değil bilgisayarın kasasını ya da fazla ısınan materyali soğutmak..Daha önce de belirttiğim gibi fanınız yeteri düzeyde soğutmuyor ve işlemci ısındığı zaman kendini korumaya alıyor bilgisayarı kapatıyor hazır dişi de kırılmışken bence değiştirin iyi günler dilerim..
  • sağolasın ömrün uzun olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.