Şimdi Ara

Motor tavsiyesi istiyorum.Honda mı,yamaha mı??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
7.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkeze merhaba yeni motor almak istiyorum kredi kullanıcam 20000 tl naked tarzı motor almak isityorum yada sizlerin tavsiyeleri nelerdir.İki model beyendim ama fiyat performans ürünü olması önemli daha önce yamaha ybr 125 lik kullandım.Alanyada motorsuz olmuyor.Fiyatlarda uçmuş dolar,euro yüzünden kafam karma karışık oldu lütfen yardım edin.Scoter tarzı yada tekrardan ybrmi alsam diyorum.hondanın 125 naked olanıda var ama kararsız kadlım.Ben iki kişi tabiri caize dağ bayır yokuş yukarı kesintisiz çıkan şişşmeyen motor istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-83A9DEA5A -- 2 Mayıs 2018; 20:1:19 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Honda mı Yamaha mı: Motosiklet Seçimi için Kapsamlı Bir Kılavuz

Motosiklet satın almayı düşünüyorsanız, Honda ve Yamaha en popüler iki seçenek arasındadır. Her iki marka da güvenilirliği, performansı ve çeşitliliği ile bilinir. En iyi seçimi yapmak için ihtiyaçlarınızı, bütçenizi ve sürüş tercihlerinizi değerlendirmeniz önemlidir.

Honda

Honda, dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biridir ve uzun yıllara dayanan deneyime ve kanıtlanmış bir kalite geçmişine sahiptir. Honda motosikletleri, güvenilirlikleri, yakıt verimlilikleri ve düşük bakım maliyetleri ile bilinir.

Yamaha

Yamaha, bir diğer popüler motosiklet markasıdır ve yenilikçiliği ve teknolojik ilerlemeleriyle ünlüdür. Yamaha motosikletleri, performansları, kullanım kolaylıkları ve çekici tasarımlarıyla tanınır.

Honda ve Yamaha Arasındaki Karşılaştırmalar

Motor Türü: Honda, genellikle daha ekonomik ve yakıt verimli olan tek silindirli motorları tercih ederken, Yamaha hem tek silindirli hem de çok silindirli motorlar sunar. Çok silindirli motorlar genellikle daha güçlü ve daha yumuşak bir sürüş sağlar.

Güç ve Performans: Yamaha motosikletleri genellikle Honda motosikletlerine göre daha güçlüdür ve daha iyi hızlanma ve son hız sunar. Bununla birlikte, Honda motosikletleri genellikle daha düşük yakıt tüketimine sahiptir.

Kullanım Kolaylığı: Hem Honda hem de Yamaha motosikletleri kullanıcı dostudur ve yeni başlayanlar için iyi bir seçimdir. Ancak, Yamaha motosikletleri genellikle daha hafiftir ve daha çeviktir, bu da şehir içi sürüş için uygun olabilir.

Güvenilirlik: Hem Honda hem de Yamaha, son derece güvenilir motosikletler ürettiği için bilinir. Her iki marka da sıkı kalite kontrol standartlarını takip eder ve uzun ömürlü motosikletler üretir.

Sonuç

Honda mı Yamaha mı seçiminiz, bireysel ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize bağlıdır. Yakıt verimliliği ve güvenilirlik sizin için en önemli faktörlerse Honda iyi bir seçim olabilir. Performans, güç ve çeviklik öncelikleriniz arasındaysa Yamaha daha iyi bir seçenek olabilir. Her iki marka da kaliteli motosikletler sunmaktadır, bu nedenle doğru seçimi yapmak için ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi dikkatlice değerlendirmeniz önemlidir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • 20000 Çok fazla be abi... 17 yaşındayım bende performans bazında güzel görünümlü bi motor istiyorum ama bütçe en fazla 4.000 ve civarı :( Varsa buna tavsiye atabilicek banada önersin lütfen yav bayağıdır bekliyorum biri benim konumada gelip yardımda bulunsun diye
  • Şu açıdan bakarsan fikrin sabitleşir. Honda yla sürekli karşılaşırsın ama yamaha ile nadir karşılaşırsın. Yamaha hem görsel olarak hemde çoğu kişi kabul etmese de motor bakımından 1 adım öndedir.
  • bu fiyatlarda mt-25 düşünülebilir.
  • motor tecrüben varsa 200 250'likten aşağıya alma. bu tercih sana kalmış 2 el az km'li al hangisini alırsan al üzmez. yamaha atikliği daha fazla diye biliyorum. ama yakıt servis bakımdan bir tık fazla maliyetli diye biliyorum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.