Şimdi Ara

Müjde Vodafone Cepten Ücretsiz Facebook Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BAĞLANTI AYARLARINI DOĞRU YAPMADIĞINIZ TAKDİRDE ÜCRET YANSIMAKTADIR LÜTFEN GEREKLİ ARAŞTIRMAYI YAPALIM

Uyarı: Bazı arkadaşlar uygulama yüklerken ya da bağlanırken ücret aldığını belirtmiş ek bir internet ayarı v.s yapmanız gerekebilir ama benim kuzenim denedi ne programı indirirken ne de bağlanırken ücret ödemedi lütfen dikkatli olalım özellikle faturalı hatlar

Cepten Ücretsiz Facebook Kampanyası
    Facebook Java Uygulaması ücretsiz Erişim Kampanyası

Facebook kullanıcıları için 1 Aralık -1 Şubat 2012 tarihleri arasında Facebook Java uygulaması üzerinden Facebook erişimi ücretsiz olacaktır.Facebook java uygulamasını cep telefonlarına indiren aboneler bu kampanyadan yararlanabilir.

Facebook'a ait URL'ler üzerinden yapılan data kullanımları için kampanya süresince ücretlendirme yapılmayacaktır.Profil gezme, durum bilgisi güncelleme gibi tüm aktiviteler ücretsiz olarak kullanılabilecektir.Facebook'ta yer alan ve Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar (oyun, video vb) kullanıcının mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Kampanya 01.12.2011 tarihinde başlayacak olup 01.02.2012 tarihinde sona erecektir.

Facebook Java ME uygulaması Facebook Mobil sitesinden indirilebilceği gibi abonelere Facebook Java Uygulamasını indirebilcekleri link SMS olarak gönderilecektir.Aboneler Facebook uygulamasını indirmek için FACEBOOK yazıp 3636 ya ücretsiz SMS atarak uygulamayı indirebilcekleri linki SMS ile alabileceklerdir.

KAYNAK VE DETAYLI BiLGi :http://www.vodafone.com.tr/Internet/Cepten-Ucretsiz-Facebook-Kampanyasi.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benonur2000 -- 4 Aralık 2011; 23:52:16 >

• 1 ayda resimli olanindan tattirsinlar millete :)
  • 1 ay da böyle kullanalım bakalım
  • iyi kampanya süresi 0.facebook devri gibi uzun değil ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Missing

iyi kampanya süresi 0.facebook devri gibi uzun değil ama

Hiç yoktan iyidir
  • indirmek ücretlimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

indirmek ücretlimi

Yok
  • samsung galaxy minim var ama indirme linki gelmedi bir türlü yaa
  • Ücretsiz diyorlar ama 2-3 dakika gezindim 50 kuruş almışlar
  • yönlendirildiğim yerden m.facebook a geçiyor ama tekrar köntör gidiyor. d.facebook olarak geçmiyor.yapanlar bilgi verebilr mi acaba?
  • Bedava diye umursamazca gezinirken 3 liram gitti.
  • Bu ne ya 5 sn. durdum çıktım 15 krş gitti. :( :( Milleti neden kandırıyosunuz ki anlamadım !!!
  • Arkadaşlar biri yardım etsin ayarları nasıl yapıyoruz?
  • Vodafone.com tr-online işlem merkezi-oradan telefon ayarları-vodafone live ayarlarını alacaksınız.Eğer cihazınız listede yoksa aynı işletim sistemli benzer bir cihazı seçin gönderin.
    Örnek:Listede N79 yok N78 ile aynı işletim sistemine sahip oldukları için sorun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azizerkan07 -- 6 Aralık 2011; 20:15:08 >
  • Live ayarlarını alıp üzerine programı da kurdum çalışıyor sorunsuz. Fakat eskiden profil fotoğrafları görünmüyordu, bu uygulamada görünüyor. Facebook haricinde bir siteye yönlendirilmediğim, video izlemediğim sürece para kesilmeyecek değil mi? Bakın hat faturalı yanarım valla

Bir de Edge ile bağlanıyor, bunu 3G yapabilir miyim ücretsiz şekilde?Telefon N95.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Live ayarlarını alıp üzerine programı da kurdum çalışıyor sorunsuz. Fakat eskiden profil fotoğrafları görünmüyordu, bu uygulamada görünüyor. Facebook haricinde bir siteye yönlendirilmediğim, video izlemediğim sürece para kesilmeyecek değil mi? Bakın hat faturalı yanarım valla

Bir de Edge ile bağlanıyor, bunu 3G yapabilir miyim ücretsiz şekilde?Telefon N95.

3G yapabilirsin.
    Resimler görünüyor zaten video falan izlemek istersen seni telefonun tarayıcısına yönlendiriyor o sıra kapatırsın hemen yada erişim noktasını "her zaman sor" yaparsın.
    1 aralığa kadar ücret alınmayacak.

• Arkadaşlar ben ne yapmalıyım Vodafone.Live'dan ayarları tamı tamına yaptım. Daha ne yapim !!??
  • Windows mobile için olanı varmı bunun ? yoksa şansıma mı ediyim ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.