Şimdi Ara

OPEL ASTRA G 1.6 NJOY 2004

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi geceler arkadaşlar.. 2004 model astra g sahibiyim aracımda bu gün yağ seviyesi kontrol ikazi verdi bilgi ekranı... Aracı en yakın benzinliğe çekip yağ seviyesine baktım ve max ilen minin tam ortasında.. ve o arayı 1 litre olarak gösteriyor 400 gr filan bi yağ eksiltmiş en son bakımını yaptıralı ise 12000 km oldu sizce bu normal mi? bir yetkili servise götürüp göstermeli miyim?? hiç bir yerinde yağ sızıntısı yok...
    Saygılar..

• Yag eksıltme opel mahsus bır olay değil.Mesela aracınızla uzun surelı yuksek hızlarda gıdersenız yag eksılme olabılır.Yada aracınız yag yakıyor olabılır.Aracınız garantı kapsamında değilse yag ekleyıp perıyodık bakım km sını bekleyın eger sorun devam edıyorsa bı servıse ugrayın
  • devirli kullanırsanız, sabahları ısıtmadan kullanırsanız daha çok yağ eksiltir. Üstten çift egsantirkli motorlar bir miktar yağ eksiltir normalde de. 3000-4000 km de 1 lt. eksiltiyor benimksi
  • bizim eski aracımızda astra g idi çok yağ eksiltiyodu yol bilgisayarinda çıkıyodu.normal olduğunu soylemişlerdi bize serviste o zamanlar.
  • teşekkür ederim arkadaşlar.. Bende dün servise uğradım cumartesi.. Aynısını söylediler ve önümüzdeki hafta içinde bakımını yaptırmayı planlıyorum..
    Saygılar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.