Şimdi Ara

PTT KARGO yanlış adres sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
7.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba,ben 1 gün önce Kitapdostum uygulaması ile bir kitabımı takas ettim.Takası yaptığım kişi kitabı bana Pttkargo ile gönerdi.Ben adama adresi yanlış verdim adam'da o yanlış verdiğim adrese kitabı gönderdim ve anlayacağınız gibi kitap elime geçmedi.Kargoyu aradım durumumu belirttim ancak telefondaki kadın bana adres değiştiremeyeceğimi söyledi,kargo en yakın ptt şubesine bırakılacakmış.Kargo nerede bilmiyorum,en yakın hangi ptt şubesine verildi onu'da bilmiyorum.
    Arkadaşlar alamazsam ki Başakşehir bana çok uzak hayatta gidip alamam bu arada konuştum istediğim bir şubeye bırakmıyorlarmış,adama kargosunu geri gönderticem son kararım bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi watership -- 15 Ağustos 2018; 20:46:27 >

• up
  • Ya şubeye gidip alacaksın ya da kargo geri gidecek, adam tekrar gönderecek.
  • Hocam öğleden beri canım sıkkın bu işe,ne yapacağımı bilmiyorum.Kitap başakşehirde kalırsa oraya gidemem.Yakındaki bir ptt şubesine gönderin diyorum olmaz diyorlar,neden olmazsa anlamıyorum.
  • Hocam seninkisi ne ki sen yanlış adres vermişsin. Ben doğru adres verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTURKUAZx -- 10 Şubat 2019; 22:32:44 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.