Şimdi Ara

seng mi ceng mi? (yazılım vs bilgisayar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sıralamam 54 bin. Gaziantep'te ailemin yanında okumak istiyorum. Bulunduğum şehirde vakıf üniversitesi olan Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve devlet üniversitesi olan Gaziantep İslam ve Teknoloji Üniversitesi var.

Vakıfta %100 burslu mu yoksa devlet mi? Hasan Kalyoncu eğitim dili İngilizce bu arada. Bir de Hasan Kalyoncu da hem ceng var hem seng var kararsız kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hermeneutic -- 27 Temmuz 2022; 12:56:34 >

• Vakıfta burs veriyorlar mı
  • seng ne dayı
  • İlk 10k ya burs var bizden sadece eğitim ücreti almıyorlar

• damakcatlatan kullanıcısına yanıt

software engineering yiyenim

• Benim tercihim okul imkanları arasında çok fark yoksa devletten yana olur
  • Bölüm ceng diyorum
    Ünileri bilmiyorum.

Prof. Dr. Mehmet Nihat HATİPOĞLU
    Rektör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaralıPanda -- 27 Temmuz 2022; 13:0:52 >
  • İslam ve teknoloji çok iyi olmaz gibi hocam kalyoncuya gittim bir ara bir tık daha iyi gibi ama Kalyoncu da dağın başında özellikle kışın otobüsler tıklım tıklım oluyor her sabah okulumun önünden geçerdi otobüs herkes cama yapışmış şekilde gidiyorlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M540 -- 27 Temmuz 2022; 12:59:57 >
  • YaralıPanda kullanıcısına yanıt

Bu beni de baya düşünüdürüyor. Ne kadar inovatif olabilir ki üniversite?

• kalyoncu da kadrosunun yarısını Suriyeli akademisyenlerle doldurmuş kafayı yiyeceğim

• Seng
  • hermeneutic kullanıcısına yanıt
    Ne güzel yabancı hocalardan eğitim işte
  • hvl00 kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.