Şimdi Ara

Şoray Et Sucuk Parmak Sucuk Dana 300 gr 29 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
4.395
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şoray Et Sucuk Parmak Sucuk Dana 300 gr 29 tl
    Şoray Et Sucuk Parmak Sucuk Dana 300 gr 29 tltrendyol.com
    Şoray Et Sucuk Parmak Sucuk Dana 300 gr Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/soray-et-sucuk/parmak-sucuk-dana-300-gr-p-154151634

• Bim tavuk sucuğu fiyatına.Tabi markayı ve içeriğini bilmiyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Vallahi benim kokusu hoşuma gitmedi doğrusunu söylemek gerekirse ben de hepsini Sokak köpeklerine verdim" gibi oldukça olumsuz yorumlar var.zaten bu fiyata sucuk çok mumkun değil.

• Etin, kıymanın, karkas etin fiyatı belli yapmayın.

Şoray Et Sucuk Parmak Sucuk Dana 300 gr 29 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem sucuk hem dana , kadir inanır buna

• Uzak durmanız faydanıza olacaktır...

• Bu firmaların ne sattığını kimse denetlemiyor mu gerçekten

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt

O değilde o binaların hali ne öyle. Zar zor ayakta duruyolar. Şekilleri şemalleride bi tuhafŞoray Et Sucuk Parmak Sucuk Dana 300 gr 29 tl 

• Marti sucukları

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Bizim belediye evlerinde sanırım oraya benziyor
  • Dark Territory kullanıcısına yanıt
    Belediye evleri bunlar Adanada bu evlerde hasar yok. Çok eski ve bakımsız olduğundan öyle görünüyor dıştan. Büyük bir semt. Fiyat oldukça iyi bu fiyata ısıl işlem görmüşler var anca. Fermante yazıyor dükkana bir uğramak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiRaNTx -- 13 Mart 2023; 7:48:10 >
  • Şoray Uzun Yolda mı bu? Şoray Et Sucuk Parmak Sucuk Dana 300 gr 29 tl 

• Geçen sene bu markayı yine Trendyol' dan alıp Saklıkent Kayak Merkezi' nde "Kışa Elveda" Mangal Partisi' ne götürmüştüm.

Ben bir buçuk ekmek arası sucuğu afiyetle tüketmiştim. Ancak arkadaşlar fiyatından şüphe edip yemediler. Sadece bir arkadaş meraktan çeyrek ekmek arası yedi. Yaklaşık bir saat sonra zehirlenme belirtileri gösterince apar topar dağdan inip hastaneye yetiştirdiler. Sanırım midesi hassastı zira bana birşey olmadı.

Önümüzdeki haftasonu plajda yapacağımız "Bahara Merhaba" Mangal Partisi için yeniden iki buçuk kilo sipariş geçtim.

Teşekkür ederim...

• Şap hastalığı var.
    Bu aralar hayvansal ürünlere dikkat edin..

www.ntv.com.tr
    Türkiye'de şap alarmı: 4 kentte hayvan pazarları kapatıldı
    https://www.ntv.com.tr/turkiye/turkiyede-sap-alarmi-4-kentte-hayvan-pazarlari-kapatildi,p-5bCizEZU6SDlrWVj-xkQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi press-tij -- 13 Mart 2023; 10:55:28 >

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Veganlığa dogru emin ve böyük adımlarla ilerleyen ve sucuğu da " kimyasal dolu yapay gıda " olarak tanımlayan birinin , fiyatın aşırı cazibesine dayanamayıp nefsine de yenilerek nasıl alt edildiğini gösteren ibretlik bir mesaj...

• TiRaNTx kullanıcısına yanıt

En ucuz Isıl İşlem Görmüş Sucuk kilosu 220 lira civarı. Piliç sucuklar bile bundan pahalı.

• storm kullanıcısına yanıt
    Fiyat yanlış girilmişte olabilir. zira diğer kangalın 700 gramdı sanırım 150 tl den satıyor bunu bu fiyata vermesi gerçekten imkansız.
  • press-tij kullanıcısına yanıt

Hiç te söylenmiyor haberlerde. Ne güzel bir ülkeyiz.

• TiRaNTx kullanıcısına yanıt

Kargoya verildi...

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Senin gibi sucuğa düşkün birinin on kilo yerine iki buçuk kilo alması şaşırttı. bu da " günü çıkarsın yeter" yorumlarına neden oldu. yani "bu sucuğa güvenilmez" gibi bir izlenim edindim...güvenilir olsa heç acımadan tek siparişte 10 kiloyu stoklardın...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.