Şimdi Ara

Tahminhesap güncellemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni güncelleme getirmişler zorluk düzeyini 4 farklı başlığa ayırmışlar.

• Ortada hesapladığı sıralamalar çok lezzetli olmuş umarım ortadaki sıralamalara yakın gelir.
  • Starixa kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam
  • Bu siteye girince umutlarım yeşeriyor resmen
  • sonunda birisi adam gibi hesaplama yapmış allaha şükür
  • Orta seviyesi iyimser gibi ama inşallah öyle gelir :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D542F6122

Orta seviyesi iyimser gibi ama inşallah öyle gelir :D
    ek yerleştirme sıralamalarına bakıp bende iyimser olduğunu düşündüm ama sonradan fark ettim ortadaki sıralamaya bakmak gerekiyor

bana mantıklı geldi 75/35 ortada 85k diyor.
  • 345 mat bölüm deneme ve apotemi fen bölüm deneme aytler birleştiğinde zor bir sınav mı olmuş oluyor ?
  • vikingr kullanıcısına yanıt
    Apoteminin aman aman zorluğu yok kolayda değil orta seviyede,345 te genel olarak orta seviyede
  • Diğerleri yüzünden mi bilmiyorum ama bana çok iyimser geldi be :d
  • Zhavia kullanıcısına yanıt
    o zaman ortayı işaretliyorum
  • Bana da iyimser geldi ama tyt kolay ayt zor seçeneği daha iyi gibi bence. Sınav tyt kolay ayt zor/orta gelir büyük ihtimal
  • siteyi yapandan allah razı olsun yüzümüzü güldürdü be inşallah böyle gelir
  • cclareon1302 C kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam :)
  • Diğer siteler aşırı kötümser olduğundan güvenmekte zorluk çekiyorum :) Umarım böyle gelir. Bu site 2 haftaya yakındır bu algoritmaya çalışıyordu. Umarım tutar
  • ortası bile baya iyimser umarım böyle olur :)
  • Herkes töder,özdebir,tonguç... gibi yayınlardan yüksek yaptığı için bize iyimser geliyor.Yapan programcı bu denemelerin netlerini baz almıyor ösym nin en kolay en zor sınavlarını baz alarak ufak tefek oynamalar yapıyor.2016 yılının netlerini tyt ayt ye uyarlayınca her iki sınavada 4 er net eklesek bile iyimser gelebiliyor kaldı ki 80 soruda 4 net çok şey değiştirir.Ne oluyorsa hiçbir eleyici sorusu olmayan denemeleri baz alarak ösym nin en kolay yaptığı sınav senesi bile bize iyimser gelebiliyor.
  • Burasi gibi gelecek bence. Obur siteler ilk 10k için full istiyordu neredeyse.
  • Puan 1 puan 2 ne oluyor?
    Edit: eski işlemleri gösteriyormuş anladım. Ama bana hiç gerçekçi gelmedi çok iyimser yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lars Mikael Akerfeldt -- 21 Haziran 2018; 11:41:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zhavia

Apoteminin aman aman zorluğu yok kolayda değil orta seviyede,345 te genel olarak orta seviyede
    Apotemi orta seviyeyse ne zor seviye
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.