Şimdi Ara

Tercih Sonuçları Açıklandığı Anda Bildirim Alın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yks2020 sınav sonuçları için site hazırlamıştım, hatırlarsınız. Sınav açıklanır açıklanmaz bildirim gönderdi bot herkese.

Sistem kayıtlarına göre 07:28:14 tarihinde sonuçlar açıklanmış ve herkese bildirim gönderilmiş. Sistemdeki 10.657 kişiden 7612 kişi bildirimi almış. Arada kaynayanlar olmuş sanırım ona yapacak bir şey yok maalesef

Sanırım apple markalı cihazlar push bildirimleri engelliyor, birkaç kişi bunu fark etti.

Tercih sonuçları için tekrar böyle bir şey yapma planım yoktu, fakat birkaç arkadaş rica etti. Kırmamak adına botu düzenleyerek tekrar kullanıma aldım.

Aşağıdaki siteden bildirimlere tekrar kaydınızı yapıp sonuçlar açıklandığı anda bildirim alabilirsiniz.

Site Adresi : https://sinavaciklandi.com/tercih2020

Not: Tüm eski abonelikleri sildim, yeni bildirimi herkes almak istemez belki diye. Bu nedenle bildirimlere yeniden abone olmanız gerekli.

Not2: Son kontrol tarihini kontrol etmek veya test bildirimi almak isterseniz http://sinavaciklandi.com/analiz adresini kullanabilirsiniz.

Not3: Bildirim geç geldi diyenler için, bildirimi almak için cihazınızın internete bağlı olması lazım, eğer cihazınız internete bağlı değilken bildirim almışsanız internet açıldıktan sonra gelir bildirim. Bildirimlerin maksimum gecikme süresi 2-3 sn'dir. Test bildirimi göndererek deneyebilirsiniz.

Not4: Bu sefer hiçbir gelir/reklam amacım yok, bir Allah razı olsun yeter Donanımhaber dışında başka hiçbir yerde de paylaşmayacağım; paylaşmak isteyen paylaşabilir.

Not5: Tercih yapmadım, tamamen gün geçirmek için yaptığım bir projeydi Hali hazırda zaten üniversite okuyorum ve gayet iyi denebilecek bir freelance gelirim mevcut.

Umarım her şey gönlünüzce olur, şimdiden hayatta başarılar.

• Harikasın dostum sınav açıklandığı an saniyeler içinde öğrendim ellerine sağlık
  • Hocam siz ne okuyorsunuz
    Freelance ne yapıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kitapyazanyazar -- 18 Ağustos 2020; 22:41:24 >
  • sınav sonucu açıklandığında gelmemişti,bu sefer gelir inş
  • Olum bana sınav açıklandı diye geçen hafta geldi bildirim
  • Rivaul kullanıcısına yanıt
    Bana tweetten 1-2 dk önce gelmişti bildirim anında geldi yani
  • Elinize sağlık hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: navi markelof

Olum bana sınav açıklandı diye geçen hafta geldi bildirim

Sunucunun yedeğini alırken cron tetiklenmiş hocam :S Kahve yapıyodum bir anda bana da geldi dedim noluyo kim gönderebilir benim sitemden bana bildirim

Sonra daha fazla kaza olmasın diye sildim tüm datayı tabi .s
  • Msarslan5 M kullanıcısına yanıt
    Haaa :d
    Ben yine bildirimlerimi açtım bekliyorum hocam yaptığın iş gayet iyi Allah razı olsun diyeyim madem reklamda koymamışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kitapyazanyazar

Hocam siz ne okuyorsunuz
    Freelance ne yapıyorsunuz
    Uludağ Endüstri Mühendisliği.

Freelance web yazılımları geliştiriyorum, aylık gayet güzel bir meblağ kazandırıyor şükür

Web yazılım işiniz varsa iyi de paranız varsa konuma beklerim : https://muhammedarslan.com.tr/r10

• 25inde açıklanacak boşuna beklemeyin hocam
  • Güzel bir site ellerinize sağlık
  • Hocam GTÜ ceng mi okuyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksamyildizii

25inde açıklanacak boşuna beklemeyin hocam
    Ben zaten üniversite okuyorum hocam, tercih falan da yapmadım Maksat bekleyenlere faydamız olsun .s
    Hocam nereden öğrendiniz bu işleri Allah senden razı olsun yaralı parmağa işeyen bu devirde zor bulunuyor
  • Adamsın. Reklam felan da gönder nolacak krall .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hilal Bıyıklı Bozkurt

Hocam nereden öğrendiniz bu işleri Allah senden razı olsun yaralı parmağa işeyen bu devirde zor bulunuyor
    Tek bir yerden öğrendim diye sabit bir şey söyleyemem, ilgim vardı bulduğum tüm kaynakları kurcaladım diyebilirim.

İnternette bulduğum açık kaynak yazılımları indirip içeriklerini kurcalıyordum, bunu nasıl yapmışlar vs. derken buralara kadar geldik.

Gerçi udemy eğitimleri şu ara baya popüler ve iyi haldeler sanırım. İlginiz varsa gayet kaliteli hocalar var diye biliyorum udemy'de şu anda.
    Tamamdır hocam. Tekrar söylüyorum Allah senden razı olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.