Şimdi Ara

TOYOTA CORONAMI AVENSİSMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
12.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR SİZCE TOYOTA CORONA MI YOKSA 99 KASA OLAN AVENSİSLERMİ İYİ BEN BUNLARIN ÇOK GÜZEL MODİFİYE OLDUĞUNA İNANIYORUM AYNI ZAMANDADA BİR JAPON ARABASI MODİFİYE DENDİMİ ONLARIN ADI MUTLAKA EN BAŞTA GEÇER SİZCE TERCİHİNİZNE OLUR DONANIM ÖZL. OLSUN TEKNİK ÖZL. OLSUN KARŞILAŞTIRMA YAPARSAK SİZCE HANGİSİ.

• ikiside kaya gibi araçtır ama avensis daha teknolojik ve modern dir, ben avensis i seçerdim...
  • Coronalar sanırım 95-96 model yılından sonra üretilmedi. Bunlardan sonra Carina ve 98 yılında Avensis üretildi. Bu Avensis 2000 de makyaj yedi ve 2003 te kasa değiştirdi. Bu kasa da en son 2006 da makyaj yedi. Sana tavsiyem paran Avensis'e yaetiyorsa kesinlikle Avensisi alman. aklın yolu bir. Üst model her zaman için iyidir. Ha paran Carina ya da Corona'ya yetiyorsa da düşünmeden al. Bi arkadaşta 94 Corona var 1 sene fln önce beraber gidip beğenip almıştık. O arabayla Çeşme otobanında 220 gördük. Hala taş gibi araba yani. Tipi de hala modern ve güzel. Hiç düşünme derim eğer 10-12 milyar civarı bi paran varsa hatta o paralara Carina bile bulunuyor ama ne kadar temizdir bilemem.
  • Her ikisindede de aynı motor kullanılıyor. Bence bunların tam arasında bulunan 1997-1998 Toyota CARİNA modifiye için daha iyi seçenek.

http://www.carina-avensisclub.nl/

• Eğer düşünürseniz 93 corona gli aracımı satıyorum.Şu an garajda fazlalık durumunda yatıyor araba.
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=3216800
  • arkadaşlar artıları ve eksilerini öğrene bilirmiyim tam olarak.YORUMLARI için herkeze teşk ederim şimdiden.
  • ben 2 gün önce babamın 94 model corona'sını 10000ytl'ye sattım...arabamız çok çok temizdi,zaten 1996'dan beri bizdeydi...ama piyasa öyle düşük ki...

bütçeye göre tercih değişir elbette,ama carina almamanızı öneririm...onlar ingiliz malı,93-94 model japon corona'lar gibi değiller...

arabayı teslim ederken öyle kötü oldum ki,keşke imkan olsaydı da hiç satmasaydık o arabayı...vergi vs nedenlerle connect'e biniyorum,eğer birgün otomobil alacak olursam markası kesinlikle ama kesinlikle TOYOTA olacak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: plateau

ben 2 gün önce babamın 94 model corona'sını 10000ytl'ye sattım...arabamız çok çok temizdi,zaten 1996'dan beri bizdeydi...ama piyasa öyle düşük ki...

bütçeye göre tercih değişir elbette,ama carina almamanızı öneririm...onlar ingiliz malı,93-94 model japon corona'lar gibi değiller...

arabayı teslim ederken öyle kötü oldum ki,keşke imkan olsaydı da hiç satmasaydık o arabayı...vergi vs nedenlerle connect'e biniyorum,eğer birgün otomobil alacak olursam markası kesinlikle ama kesinlikle TOYOTA olacak...

Bu mantığa göre corolla da almayınız çünkü onlarda Türk malı .

Nasıl mantık bu Toyota standartlarında ürütilen bir araç irgiliz veya japon fabrikalarında farklımı oluyor ? Türkiyedeki Toyota fabrikası Japon toyota fabrikasından daha kaliteli olarak tesbit edilmişti.

Siz bunları Fransız arabalarıyla karıştırdınız galiba.

• arkadaşlar ben bu arabaların özelliklerini biliyorum ama karasızım çünkü bir birinden kaliteli araçlar.ben sizlerin görüşlerini almak istiyorum bide arkadaşlar bencede ingilizmiş türkmüş retim yeri fln ilgilendirmiyor ama apoyada üretilmesi bencede bi avantaj .yanlış anlamayın diyerlerinde japonların teknik müh. üretiyor ama üretim yeri japonya diyince akan sular durur.bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasok

quote:

Orjinalden alıntı: plateau

ben 2 gün önce babamın 94 model corona'sını 10000ytl'ye sattım...arabamız çok çok temizdi,zaten 1996'dan beri bizdeydi...ama piyasa öyle düşük ki...

Bu mantığa göre corolla da almayınız çünkü onlarda Türk malı .

Nasıl mantık bu Toyota standartlarında ürütilen bir araç irgiliz veya japon fabrikalarında farklımı oluyor ? Türkiyedeki Toyota fabrikası Japon toyota fabrikasından daha kaliteli olarak tesbit edilmişti.

Siz bunları Fransız arabalarıyla karıştırdınız galiba.

"carina e" türkiye'ye geldiğinde aracımızı bununla değiştirmeyi düşündüğümüz günlerde ingiliz carina'yı araştırmıştım...japon üretiminin ingiliz üretiminden üstün ve daha sorunsuz olduğu bilgisi bende sağdan soldan kulaktan dolma değil...bu,arabanın bakımları için götürdüğüm toyan ve kapanan dörtnal plaza'daki ustaların ve görevlilerin bize aktarmasıdır....

mantık yürüttüğüm falan yok dostum,o dönem bize söylenenler aklımda kalmış,o kadar...

• alacaksan avensis al tabii ki, coronalar en fazla 94 model bulabilirsin. avensis ise en aşağı 99 model var, arada 5 sene gibi bi fark var ve bence avensis daha yeni olduğu için hem daha teknolojik hem de motor ömrü daha iyidir, tabii daha az da yakar.
  • avensis carina corona hepsininde motoru aynı motor.içlerinden de en performanslısı coronadır(katalizör gaz emisyonu hikayesi nedeni ile).corona bulabilirsen 94 model apex modelini al.corona 0-100 8.9 sn dir.bugün için bile çok iyi değer.bende avensis var 2000 model 0-100 9.4 sn.
    ama bana sorarsan avensis derim yeni her zaman yenidir bana göre
  • bende şuan 93 model corona var ve çok memnunum araba süper gidiyo kasa 1130 kilo yani bi golf 4 ile aynı ağırlıkta... corona ile 2000 passat 1,8t yi, pejo 607 yi, 2001 passat tdi 130 bg lik arabaları rahatlıkla geçebiliyorum...

trafikte bi gti larla kafa tutmam onlarında klasmanı farklı zaten...

lütfen trafik kurallarına uyalım...
  • Kesinlikle Avensis daha yırtıcı duruyor ve bana göre gelmiş geçmiş en iyi Toyota tasarımı(eski kasası)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gökberg_ß

Kesinlikle Avensis daha yırtıcı duruyor ve bana göre gelmiş geçmiş en iyi Toyota tasarımı(eski kasası)

bende bu görüşe katılıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.