Şimdi Ara

TP-Link W8960N Resimli İnceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
0
Favori
40.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar w8960-usb wireless adaptor-trend micro antivirus carrefourda üçü carrefour karta 119 lira yanmılıyorsa 18 şubata kadar geçerli ilgilenenlerin bilgisine
  • quote:

Orijinalden alıntı: eferik

1- Modemin dyndns desteği var mı?
    2- Bazı Airtieslar gibi dns yönlendirmede sorun çıkarıyor mu?
    3- Tp-Link modemlerde bir aydan sonra kopmalar başlıyor deniyor çoğu yorumda. Sizin modemde hiç sorun oldu mu?

1-Var
    2-DNS yönlendirmede bir sorun yok, Airties'larda zaten normalde DNS yönlendirme yapılamıyor, kilitli.
    3-Sanmıyorum böyle bir sorun olduğunu, tekil bir arızadır.

Bir de eğer karmaşık'ın dediği kampanya doğruysa güzel fırsat, Trend Micro zaten normalde de kutudan çıkıyor DataStar distribütör ürünlerinde. Ancak USB wireless adaptörü 10TL'ye falan almış oluyorsunuz ki çok iyi, hele bir de N destekli ise ama sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: karmaşık

Arkadaşlar w8960-usb wireless adaptor-trend micro antivirus carrefourda üçü carrefour karta 119 lira yanmılıyorsa 18 şubata kadar geçerli ilgilenenlerin bilgisine

Cuma günü carrefourdan aldım ama henüz vakit ayıramadığım için bağlayamadım.
  • quote:

Ancak USB wireless adaptörü 10TL'ye falan almış oluyorsunuz ki çok iyi, hele bir de N destekli ise ama sanmıyorum .

Evet üstad USB wireless adaptörü N destekli TL-WN821N modeli.
  • surekli kopmalar yasiyorum, laptop modemle baglanamiyor. adsl hattiyla degil modemle alakali bir sorun oldugunu dusunuyorum. keske almasaydim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fixx

quote:

3- Tp-Link modemlerde bir aydan sonra kopmalar başlıyor deniyor çoğu yorumda. Sizin modemde hiç sorun oldu mu?

1-Var
    2-DNS yönlendirmede bir sorun yok, Airties'larda zaten normalde DNS yönlendirme yapılamıyor, kilitli.

Bir de eğer karmaşık'ın dediği kampanya doğruysa güzel fırsat, Trend Micro zaten normalde de kutudan çıkıyor DataStar distribütör ürünlerinde. Ancak USB wireless adaptörü 10TL'ye falan almış oluyorsunuz ki çok iyi, hele bir de N destekli ise ama sanmıyorum.

Selam,
    Kampanya 3 adet ürünü içeriyor. 8960 N serisi modem, 821 N serisi USB adapter ve Trend Micro internet security. tüm bu ürünler için 119TL gerçekten inanılmaz. Tabi bu bir kısa süreli tanıtım kampanyası.

İyi akşamlar,

• quote:

Orijinalden alıntı: aband0ned

surekli kopmalar yasiyorum, laptop modemle baglanamiyor. adsl hattiyla degil modemle alakali bir sorun oldugunu dusunuyorum. keske almasaydim...

Selam,
    sanırım siz ilk versiyon yazılım ile ürünü kullanıyorsunuz. bgn modunda kullanılırken ilk versiyonda kopmalar olabiliyordu. Datastar'ın web sayfasından yeni versiyon firmware'i indirerek sorunsuz bir şekilde ürününüzü kullanabilirsiniz.

02165441288 direkt destek hattından da destek alabilirsiniz.

iyi akşamlar,
  • bende dun carfurdakı kampanyadan modemı aldım fakat bundan oncekı modemım usb ıdı ne 192.noktalarla ugrasıyordum nede wireles guvenlğiyle :S sımdı bana yardımcı olabılırmısınız. cd de ıkı wirelles guvenliğinden bahsetmıs hangısı daha iyidır wpa-sk adlımı yoksa 128bit olanmı ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoruk_41

bende dun carfurdakı kampanyadan modemı aldım fakat bundan oncekı modemım usb ıdı ne 192.noktalarla ugrasıyordum nede wireles guvenlğiyle :S sımdı bana yardımcı olabılırmısınız. cd de ıkı wirelles guvenliğinden bahsetmıs hangısı daha iyidır wpa-sk adlımı yoksa 128bit olanmı ???

WPA2-PSK
  • bir kaç gün önce tp link w 8901 modelini aldım. ancak verilen cd deki ayarları yapmama rağmen internet sürekli gidip geliyor. başka bir modem taktığımda sorun yaşamıyorum. anlamadım.. sorun nedir acaba?
  • tp lınk w 8960 w modemi wep arayüzünden kuramıyorum bilen arkadaşlar anlatabilirmi cd kurulumu sorunsuz kuruluyor net te bağlanabiliyorum ama j downloader kullanıyorum ve otomatik reset atmıyor wep ten kuramadıgım için kimse yokmu nasıl kuruldugunu anlatacak yazmadıgım yer kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: faceler

quote:

quote:

1-Var

Selam,
    Kampanya 3 adet ürünü içeriyor. 8960 N serisi modem, 821 N serisi USB adapter ve Trend Micro internet security. tüm bu ürünler için 119TL gerçekten inanılmaz. Tabi bu bir kısa süreli tanıtım kampanyası.

İyi akşamlar,

Bu modemi carrefoursadan aldım ancak wirelesi kuramadım daha doğrusu kablosuz da çalışmakta iken 3 gün sonra ayarlarıu ile oynamadığım halde çalışmamaya başladı zaman zaman da laptopta hiç göremiyorum sürekli gelip gidiyor sinyal bağlandığında mükemmel

• quote:

Orijinalden alıntı: derodol

quote:

Orijinalden alıntı: faceler

quote:

quote:

1-Var

Selam,

İyi akşamlar,

Bu modemi carrefoursadan aldım ancak wirelesi kuramadım daha doğrusu kablosuz da çalışmakta iken 3 gün sonra ayarlarıu ile oynamadığım halde çalışmamaya başladı zaman zaman da laptopta hiç göremiyorum sürekli gelip gidiyor sinyal bağlandığında mükemmel

Bu konuda yardıma ihtiyacım var bu gidişle modemi iade edeceğim tabi, geri alırlarsa

• Modemi resetlemeyi denediniz mi? Bilgisayarınız için kablosuz ağ kartınızın güncel sürücülerini kurdunuz mu?
  • quote:

Modemi resetlemeyi denediniz mi? Bilgisayarınız için kablosuz ağ kartınızın güncel sürücülerini kurdunuz mu?

Evet ya hemde kaç kez, bir yerde belki de basit bir hata yapıyorum ama nerede?
  • quote:

quote:

Modemi resetlemeyi denediniz mi? Bilgisayarınız için kablosuz ağ kartınızın güncel sürücülerini kurdunuz mu?

Benim modemimde böyle bir sorun yok. Eğer bu konuda bilgili bir kullanıcı iseniz, modemde bir arıza vardır, yenisiyle değiştirebilir ya da geri verebilirsiniz. Eğer bu konuda çok bilginiz yoksa en iyisi bir bilgisayarcıya veya bilen bir arkadaşınıza danışıp, ayrıca başka bir laptop ile de denemek. Eğer yine sorun devam ederse teknik servise vermeniz şart.

• quote:

quote:

quote:

Benim modemimde böyle bir sorun yok. Eğer bu konuda bilgili bir kullanıcı iseniz, modemde bir arıza vardır, yenisiyle değiştirebilir ya da geri verebilirsiniz. Eğer bu konuda çok bilginiz yoksa en iyisi bir bilgisayarcıya veya bilen bir arkadaşınıza danışıp, ayrıca başka bir laptop ile de denemek. Eğer yine sorun devam ederse teknik servise vermeniz şart.

Aynı fikirdeyim, galiba öyle yapacağım artık...

• quote:

Orijinalden alıntı: sertacaygun

Bu modemi düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? Fiyat da uygun. Ama anten 3dbi, beni korkutuyor :(.

http://www.hepsiburada.com/tp-link-n-300m-kablosuz-modem-paketi-tp-link-td-w8960n-4-port-300m-wireless-n-adsl2-tplink-wn821n-trend-micro-internet-security-2010/ProductDetails.aspx?productId=bd97910&categoryId=45#tablnk

Eğer bu konularda biraz bilgisiz bir kullanıcı değil iseniz kesinlikle tavsiye ederim, çünkü arayüzü, ayarları falan diğer firmalarınki kadar açıklamalı değil, bilmeniz veya okuyup öğrenmeniz gerekebilir. Ancak anlıyorsanız kesinlikle çok güzel modem.

Anten olarak N modemlerde 3dbi'den yükseğini gördünüz mü ki? Çok az var, ki antenler değişebiliyor zaten. Standartıyla kapsama alanı gayet yeterli.

• İki tane anten var. İkisi de 3DBi mı peki ? Eğer öyleyse bir artısı olabilir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.