Şimdi Ara

yağma yaparmıydınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
2.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar diyelim sel aldı ortamı. sizde seyrediyorsunuz su ile akıp gidenleri. o an önünüzden içi yüz dolarlık destelerle dolu büyük siyah bir bavul geçiyor. en az 4 - 5 milyon dolar var bavulun içinde. sizde o an oruçlusunuz. orucu suya verip kaparmısınız çantayı. yoksa çantanın arkasından el mi sallarsınız.

• milyon dolar fln varsa ben alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xenom

milyon dolar fln varsa ben alırdım.
    Alırım.
    Hemen hemen her insan alır.
  • quote:

milyon dolar fln varsa ben alırdım.
    alırdım.
  • Milyon dolar degil bin dolar olsa yine alirdim.
  • 4 5 milyon dolarlık çantayı alırdım tabikide de ona yağma denmezdi tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xlood

Milyon dolar degil bin dolar olsa yine alirdim.
    1milyon dolarını alıp kalanını polise götürürdüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Alırım.
    Hemen hemen her insan alır.

Alıntıları Göster
    İnanç eksikliği.Kıyamet alametlerinden: Sular altın akacak ama giden gelmeyecek.Toplum olarak ne hale geldik halbuki 1 km ötesinde ne canlar yanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: micro_

arkadaşlar diyelim sel aldı ortamı. sizde seyrediyorsunuz su ile akıp gidenleri. o an önünüzden içi yüz dolarlık destelerle dolu büyük siyah bir bavul geçiyor. en az 4 - 5 milyon dolar var bavulun içinde. sizde o an oruçlusunuz. orucu suya verip kaparmısınız çantayı. yoksa çantanın arkasından el mi sallarsınız.

babandan haber varmı son haberler neler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ben Ressam

İnanç eksikliği.Kıyamet alametlerinden: Sular altın akacak ama giden gelmeyecek.Toplum olarak ne hale geldik halbuki 1 km ötesinde ne canlar yanıyor.

Alıntıları Göster
    Düşünün, bir tane armor+, bir tane 5'li GTX295 MARS kolisi vs vs.

Son hız denize doğru gidiyor. Bence kimse dayanamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ressam1370

bu hale bizi inançlı(!) insanlar getirmedi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Method Man

quote:

İnançlı insanlardan kastın bir köşede sesiz sakin duran ve dini inançlarını yerine getiren masum insanlarmı yoksa dini siyasette kullanan insanlarmı?Lütfen genelleme yapmayalım
  • quote:

quote:

quote:

İnançlı insanlardan kastın bir köşede sesiz sakin duran ve dini inançlarını yerine getiren masum insanlarmı yoksa dini siyasette kullanan insanlarmı?Lütfen genelleme yapmayalım

Alıntıları Göster
    Alırdım.

• quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    o parayı alırım hemen gider bir lamborghini alırım. sonra gider güzel bi yerden çatıkatı dublex ev alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SSH

Alırdım.

Alıntıları Göster
    alırdım Devlete Bagıs Yapardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeZa®

Alıntıları Göster
    almazdım haydan gelen para huya gider diye bir atasözü var benim şimdiye kadar hep iddaa dan kazandıgım paralar huya gitti o yüzden o para nın pek hayır edeceğini sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeZa®

Alıntıları Göster
    Alırdım hocam kim almazki...
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İt, köpek alacağına alır, emin bir yerde sahibini bulana dek saklardım. Dğerli değersiz, açıkta ya da kapalı bir mekanda ne olursa olsun onu almak haramdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paramedik 112

İt, köpek alacağına alır, emin bir yerde sahibini bulana dek saklardım. Dğerli değersiz, açıkta ya da kapalı bir mekanda ne olursa olsun onu almak haramdır.

Alıntıları Göster
    bende alırdım 4-5 ay saklardım haberlerde bununla ilgili bişey varmı diye. varsa gider veririm emek harcanmadan kazanılan paradan hayır gelmez.

yoksa ver elini amsterdam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leingrad

bende alırdım 4-5 ay saklardım haberlerde bununla ilgili bişey varmı diye. varsa gider veririm emek harcanmadan kazanılan paradan hayır gelmez.

yoksa ver elini amsterdam

Alıntıları Göster
    gidişini izlerdim

deli misin kapardım zaten oruç tutmuyorum yarın toplaşıp gidelim mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz123456 -- 11 Eylül 2009; 20:00:18 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.