Şimdi Ara

Yaptırdığım dövme silindi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 yillik dövmelerim var gram silinme olmadi hic birinde.

Bu yaptırdığım dövme neden silindi? Mürekkep mi kötü, iğne mi kötü, dövmeci mi kötü sulu boya gibi gitti yarısı resmen deri altına yapılan bir şey nasıl siliniyor.

Bakımları vs hepsi düzgün yapıldı üzerinden geçerin dendi ama yaptırıyım mı başka bir yere mi gideyim sizin öneriniz nedir.

ilk dövmelerime hamama gittim belki 50 kere kese atıldı, jiletle her ay killari kestim ama en ufak silinme yok bunun bi sebebi olmasi lazim diye düşünüyorum dövme konusundan anlayan varsa cevaplayabilir mi

Dövmenin ilk hali:

3-4 gün sonraki hali:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selvolution -- 7 Haziran 2024; 4:52:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aldığın yere git geri,

• Mürekkep kan dolaşımıyla dağılmış kanser bile olabilirsin.

• Bağışıklılık hücrelerin mürekkebi tehdit olarak algılayıp sürüklemiş kuşun kanatlar karaciğerde hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Derinin bu kadar oynadığı yerlerdeki dövmelerde normal. O yüzden çoğu dövmeci parmaklara, ellere dövme yapmak istemiyor, yaparsa da garanti vermiyor silinmeyeceğine dair.

Burası iyi yine, üzerinden geçerim demiş. Tekrar gidip rötuş yaptırın. Birkaç kere gitmeniz de gerekebilir. Konuşup orada bilgi alırsınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.