Şimdi Ara

Yaz tatili + üni iş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevgili arkadaşlar. Liseden bu sene mezun oldum. İstanbul'da bi üniversiteye girmeyi umut ediyorum. Bu yaz tatilinde de çalışmaya karar verdim. Secretcv.com dan bir çok başvuru yaptım, yaklaşık 4-5 görüşmesine gittim toplu, bireysel. Henüz geri dönen olmadı. Napim

• Eğer mağazada çalışmak istiyorsan,internet yerine bizzat mağazaya git kasadan bir başvuru formu iste,çünkü acil durumlarda internetten ziyade bu formlar öncelikli oluyor diye biliyorum..
  • Gez semtleri.
    Ama zor.
    günde 11 sat calısıyorum bfüede lisedeyim.
    30 lira günlük
  • teşekkür ederim. başka önerisi olan
  • Sigortalı bir işe girme. Eğer herhangi bir şekilde bir gün dahi sigrotan olursa bir daha annenin ya da babanın sigortasından yararlanamazsın.
  • Sağlık sigortasıyla o başka değil mi ama?
  • sigortalı işe gir mutlaka sigortasız işçi çalıştırmak suçtur.Sigortanı başlat mutlaka baslatmadıysan bu tavsiyeyi bana müdürüm yapmıştı bende yaz için işe girdim bilgisayar teknik servisten anlıyorsan bu tür bi işe girebilirsin bilgisayar firmalarıda olabilir yazın izin kullananların yerine bakarsın gittiğin yerde ufak eğitim vererek işide anlatıyorlar sıkıntı cekmezsin

mağzada çalışmanı tavsiye etmiyorum paranı düzgün vermiyorlar çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: zozores

Sağlık sigortasıyla o başka değil mi ama?

Ssk'ye öğrenci belgemi götürdüğümde oradaki memurun söylediği buydu. Eğer herhanbi bir şekilde sigortam başlarsa bir daha aileminkinden yararlanamayacağımdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRojka

quote:

Orijinalden alıntı: zozores

Sağlık sigortasıyla o başka değil mi ama?

Ssk'ye öğrenci belgemi götürdüğümde oradaki memurun söylediği buydu. Eğer herhanbi bir şekilde sigortam başlarsa bir daha aileminkinden yararlanamayacağımdı.

ne alaka ya . yaz tatilinde sigortalı calısan bir öğrenci okul vakti ne yapacak o zaman. afedersin ama seni yemiş o adam
  • Zaten 18 yaşından sonra öğrenci belgenle devlete kayıt olmuyor musun sigortaya ?
  • benim bi arkadaşımın kardeşi zara' ya ve hotiç' e başvurmuştu. 1 -2 ay seni idare eder belki ama duruşaçok önem veriyolar...
  • Arkadaşlar öncelikle sigortanın başlaması daha sonra anne ve babadan yada devletten öğrenci olarak yararlanmaya bir engel teşkil etmiyormuş bunu öğrendim. En az 20-30 iş görüşmesi yaptım ama yok. Artık market, mağaza gibi yerlerde kasiyer yada eleman olarak çalışmayı düşünüyorum. Hergün yeni başvurular yapıyorum ama artık herkes gireceği yazlık işine girdi artık boşluk yok. Napabilirim bilmiyorum. Bi yardımcı olun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.