Şimdi Ara

YETER ULAN BIKTIM!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BU NEDİR YA ÇILDIRACAM KAFA GÖZ DALICAM ARTIK BİRİLERİNE!!
    512 ADSL VAR HIZ TESTİ YAPIYORUM 160.8 kbps = 20 KB/s ÇIKIYOR(EN FAZLA) DOWNLOAD YAPARKEN 5-6 BAZEN 2-3 EN FAZLA 7 YE ÇIKIYOR
    ARADIM ARIZA KAYDI VERDİM HİÇ BİR ŞEY BULAMADI
    VİRÜS YOK SPY YOK!
    MODEMDE SORUN YOK RESET ATTIM 5000 KERE!
    DNS AYARLARIMDA SORUN YOK!
    VE DAHA NİCELERİNDE SORUN YOK
    UPLOAD HIZIM ABARTI GÖZÜKÜO 13 FALAN DOWNLOAD HIZIM İSE YARISI
    TELEKOM DA ÇALIŞMA YOK BİZDE SORUN YOK DİYOR..

TEK İPUCU SABAH KALKTIĞIMDA AÇIYORUM DOWNLOADA BAŞLIYORUM ÇOK İYİ 54-55 BİLE GÖRDÜM
    SAAT 11-12 OLDUMU HOOOOOOOOOOP GÜM!!!!

NE YAPICAM BEN ŞİMDİ YAHU?

LÜTFEN KİTLEMEYİN ÜST KONU VAR DİYE ÇOK ÖNEMLİ BENİM İÇİN.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DELİ LAN BU -- 28 Şubat 2006; 23:37:11 >

• valla telekom bu belli olmaz bende de pek bir sorun yok ama akşamüstü eve geldiğimde 2 gündür devamlı internet kesilip geri geliyor iyice uyuz olmaya başladım.
  • Bugün dikkatimi çekti benimde download hızımda aşırı bir düşüş var.
  • yağdırdığımız lanetlerin haddi hesabı yok bunlar toplumu takip etmiyormu ilgilenmiyormu kardeşim!
    ne biçim bi şirket bu bir de büyüdük diyorlar..
    gerekeni yapacak güçte para da var heriflerde rezil oluyoruz bütün dünyaya!
    yerlerdeyiz resmen......
    bu söylediklerim genel için çünkü benim sorunum başka birşeyde olabilir ama bulamıyorum yine telekoma dönüyorum malesef
  • hakikaten download bu akşam baya düştü ya hayırlısı
  • rapidden indirirken kaçla indiriyorsunuz 512 lik arkadaşlar merak ettim de....rapid i örnek verdim çünkü download hızı yüksek bi site..bazı sitelerin hızları düşük olabiliyor ama sizin verdiğiniz örneklerde çok düşük biraderler
  • Bu gün herkeste aynı problem var...Hatlardan
  • maalesef bende nete yenigirdim ve hayal kırıklığına uğradım nedür bizim çilemiz arkadaşlar hiç bitmeyecekmi?
  • bi ara böyle bi sorun bizim mahallede vardı...akşam 7-8 ile gece 12 arası download 3-4 maximum 6kb falandı...ilk gittik konuştuk santralle bakım var falan dediler...1-2 haftaya düzelir dediler..1 ayı buldu...sonra dilekçe yazdık verdik...bikaç güne düzeldi...
  • Adsl için türk telekoma ödediğim paraları son kuruşuna kadar haram ediyorum, sen de öyle yap...
    Elden başka birşey gelmiyor. Malesef telekom bu ülkede tekel.
  • Turkish adsl takma kafaya en iyisi kardeş
  • arkadaşlar, uzun bir süredir DH'e gelmediğimden dolayı vereceğim cevapları başka arkadaşlar da vermiş olabilir. acaba bu cevap verilmiş midir başka topiclerde diye araştırmadım açıkçası.

Bursa'dayım ve 256 limitsiz kullanmaktayım. herhangi bir hız düşüklüğü yaşamadığımı belirtirim. özellikle windows'un 10 la sınırladığı bağlantı limitini 5000'e çektikten sonra eDonkeyde kesintisiz 27 kb/s downloadım var. hali hazırda devam ediyor. hiç düşmedi. günde 2 GB 'ın altına inmiyorum. arada ben yavaşlatıyorum eDonkey'i, surf yapmak istediğim zamanlarda çok yavaşlatıyor.

sanıyorum sorun hala bölgesel santral yetersizliklerinden kaynaklanıyor. aşırı yükleme yapıldığı zamanlarda hızlarınız düşüyor. bende böyle bir sorun yaşanmamasının nedeni bağlı bulunduğum santralin talebe cevap verebilecek altyapıya sahip olması olabilir. sizin yapabileceğiniz bir şey ne yazık ki yok. kabul etmeseler de altyapılarını güçlendirmeliler. 512 limitsize geçmeyi çok düşündüm, ancak tam verim alamayacağımı çevremdeki 512 limitli kullanıcıları ve internet cafede kullanılan 1024 bağlantının yeterli verimde çalışmamasını görerek 256 limitsizde kaldım.

kolay gelsin...

• Bazen internete giriyoruz web sayfası bile açılmıyo sen ne diyosun
  • quote:

Orjinalden alıntı: icaktan

Bazen internete giriyoruz web sayfası bile açılmıyo sen ne diyosun

boşta bulunan bir dns server'a bağlanmak bu sorununu çözebilir. trky dns ayar programını kullanmanı tavsiye ederim...
  • abi kim böyle başlık açmış diye girdim

seni görünce hiç şaşırmadım

tabi sorunun da böyle başlık açtıracak düzeyde orası ayrı konu...
  • şubat ayı nda bağlantılar felaketti. rekor düzeyde nerdeyse. hala altyapı düzgün deil bizden kazandıkları dünya kadar parayla ne yapıyorlar acaba

şubat ayındaki felaket bağlantıdan,bizi kendi paramızla resil eden telekom a
  • ARKADAS BENDEN SANA TAVSIYE SANA EN YAKIN OLAN IR CAFE OLABILIR VEYA BIR ARKADASIN ONA SOR BAKALIM BAGLANTI TEST SONU NEY ? VE BAKDIN KARSI TARAFIN IYI SENIN KOTU SORUN TELEKOMDA ANLASMANI FES ET YENI BAGLANTI SOZLESMESI IMZALA EN BASITI BU YOK SA ONLARDAN GELEN SERVIS ELEMANI BIRSEYDEN ANLAMIYOR
  • arkadaşlar!!!

birincisi üst konulara rağmen bu gibi topicleri açmaktan vazgeçmiyorsunuz (herkesin konusu çok özel ve önemlidir )
    ikincisi halen açılan konulara cevap veriyorsunuz
    hem işinize gelmedimi yönetimi çalışmamakla suçluyorsunuz
    hemde yönetimin size sağladığı kolaylıklara yüz çeviriyorsunuz

bakın arkadaşlar bu gibi konuları iki gün kilitli tutup sonra siliyorum,dolayısı ile sizinde emeğinize yazık oluıyor,hem bilgisel olarak hemde post açısından hiç bir anlam ifade etmiyor,çünkü konu silinince hem emeğiniz boşa gidiyor hemde post sayınız düşüyor...
    üst konulara rağmen açılan topiclere cevap verirken lütfen bunları aklınızdan çıkartmayın...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.