Şimdi Ara

Yurdum insanı fırsatları hiç kaçırmaz (ağır ÖTV zammı içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende bu konuyu merak ediyordum sahibinden ilanlarına yansıması nasıl olacak diye lakin dün o kadar etmez diye bu araçlara istenen fiyatı vermeyenler göz ucuyla bu arabalara bakar hatta alırsak harbi gram akıl yok derim.
  • Alırız abi alırız, 2 ay sonra hiçbişey olmamış gibi bu zamları da unuturuz, balık hafızalı bir milletiz vesselam...
  • zam yansımasından ziyade bu kasaların nasıl bu paraları ettiğini merak ediyorum. Ben de bi ara baktım dizel olanlarına. 80.000 diyorlar trend olanlarına. Araba ise ağlıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLACKLIGHT

Alırız abi alırız, 2 ay sonra hiçbişey olmamış gibi bu zamları da unuturuz, balık hafızalı bir milletiz vesselam...

Eğer alınırsa, ekonomik olarak zordayım yada bu fiyatlar bu arabalara aşırı fazla diye ağlayan tipleri bulup, haykırarak gülmek lazım olur Bunun için balık hafıza değil omurgalı bir yapıya sahip olmak lazım örneğin 130 bine satıldığını bildiğim 3.20ied 150 binlere çıktığı zaman benim için tüm olurunu yitirmişti ama o zaman ki piyasa fiyatları yinede onu en alınası araç olarak gösteriyordu. Şimdi bu araç 170-190 bin olsa bunu iyice hakaret sayarım ki öyle olacak gibi görünüyor. Benim-senin kazandığı paralar bu kadar artmıyorken bu araçlar nasıl devlet eli ile bu kadar uçuruluyor ki? bunu kabul edemem ve asla o araçlara bakmam, umarım bu konuda aynı düşündüğümüz insan sayısı fazladır da devlet de satan şirketlerde şapkayı önlerine alıp düşünürler biraz. Aracımı geçen yıl yenilemiştim neyseki, şuan için beni bağlayan bir durum yok 2-3 yıl daha fıstık gibi sürerim aracımı ama halkın git gide daha ağır aptal yerine koyulması ağrıma gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41D8E7635 -- 25 Kasım 2016; 16:36:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arabanın ederi 70.000/ hadi passat diye 75.000 maks. Fazlasını veren fakire fukaraya da yardım etsin para kazansın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • biri şuna desin bu eski kasa
  • adam inanmış
  • Artık D sınıfı araca binen görünce, vay zenginmiş diyeceğiz
  • D sinifi nedir ki C sinifi gorunce bile vay be diyodum ben.
  • Böyleleri yüzüne kanatlanmış olan 2. El piyasası uçmuş olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sifor fiyati arttikca boyle ikici el fiyatinin artmasi nirmal de bunu niye belirtme geregi duymus ki arkadas

• Görmemişin malı olmuş şeyini koparmış hesabı.
  • 60.000 km yol yapmış eskimiş kasaya 90 bin tl vermek.bu parayı veren varsa bi 14 lük alıp kafasınada sıksın daha iyi .
  • Satıp Audi alacak demekki. Napsın bazat mı çeksin yanlarına.

• Gozumun onunde daha bundan 4 ay once bunla ayni modelde 35 binde beyaz renk ama xenon farlari olan araba 90 bine satildi.75 bindeki 2012 comfortline dizel manuel passatimi zamdan once 74e biraksaydim 2 saatte satilacakti.passat bu memlekette manyaklik seviyesinde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.