Şimdi Ara

307 XT BVA 2.0

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2004 model 307 XT BVA 2.0 almayı düşünüyorum ancak bu arabanın 2. el piyasası fazla yokmuş ve satarken sorun yşayabileceğimi söylediler, tüp taktırıp kullanmayı planlıyorum 14-15 bin ytl civarında olacak tahminen fiyatı ancak ABS beyninin değişmesi gerekiyormuş, sizce bu fiyata alınır mı kullanan ya da bilen varsa yorum yazarsa sevinirim..

• abs beyni derken vestenhauz mu degişecek yani fren merkezimi yoksa elekrtonik bir beyin mi orayı bi ögrenin derim ama ikiside pahalı parçalar çıkmacılardan alırsan ucuza gelir ve gerçekten 2.0 ın piyasası yok ama binmeye alıyorsan arabadan ve performansından memnun kalırsın

altında 2000cc bir güç oldugunu bilmek gerçekten çok hoş bizim gibi 1.4 dizele binersen anlarsın insan 2.0 arabaları gerçekten özlüyor
  • binmek için alıyorum tabi ama sonuçta istediğimde de satmak için çok uğraşmak istemem açıkçası, 307 ler için ama genel olarak elektronik arıza çok çıkarıyor ve bi ton sorun çıkarıyor diyorlar araştırıyorum gerçi daha, abi valla vestenhauz mu bilmiyorum ama satıcı sordurmuş, 500 YTL filan tutuyor demişler ABS için, bunun dışında bir başka sistemin de beyni arızalıymış tanıdıktan alıcam tam hatırlayamadı tam olarak neyin beyini oldugunu:)
  • bozdururken zarar edersin söleyim birde orası burası arızalı ise açıkcası ben alacak olsan içime sinmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.