Şimdi Ara

4 partlık rar dosyası içinde pdf dosyaları var. açılmıyor yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sırasıyla pdf 1,2,3 diye ayrı ayrı dosyalar far. extract yaptığımda hata veriyor

• TeamViewer ile bağlanıp birde ben bakayım istersen..tabi
  • şöyle anlatayım dört parçalık rar dosyaları far.birinde pdf.01 diğerinde pdf.02 öbürsünde 03 bar en sonda pdf.rar var onun içinde de müzikler var. müzikleri extract yaptığımda hata veriyor. pdf.01 bulunamadı falan diyor işte

• dosyanın bozuk olma ihtimali var mı?
  • hayır, bozuk değil hocam.
  • bu dosyalar birbirine bağlantılı değilmi?siz tamamını aynı anda seçil dışarı çıkarmayı denediniz değil mi
  • 4 partı extract yaptım. ve içinden dediğim dosyalar çıktı pdf 01,02, 03 ve pdf rar dosyaları. pdf.rar yine rar arşivi görüntüsünde ama diğerlerinin ikonu yok. bilinmeyen dosya tipinde. bana lazım dosyaları pdf.rar ın içinde görüyorum ama oradan alamıyorum. mesele bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustank -- 15 Mayıs 2011; 13:27:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustank

4 partı extract yaptım. ve içinden dediğim dosyalar çıktı pdf 01,02, 03 ve pdf rar dosyaları. pdf.rar yine rar arşivi görüntüsünde ama diğerlerinin ikonu yok. bilinmeyen dosya tipinde. bana lazım dosyaları pdf.rar ın içinde görüyorum ama oradan alamıyorum. mesele bu

çıkartırken bozuk dosayaları koru de çıkar olmazsa çıkardıktan sonra uzantıyı kendin ver
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.