Şimdi Ara

Aydında kışın ısınma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bu sene aydında üniversiteye başlıyorum eve çıkmayı düşünüyorum yalnız şöyle bir şey fark ettim kaloriferli evler aynı kalitede sobalı evlere göre 100 lira daha pahalı. Diyorum ki sobalı evi klima yada ufo gibi cihazlarla ısıtsak bu kira farkı ve yakıt masrafından daha fazla tutarmı? daha önce hiç sıcak bir yerde yaşamadığım için kışların ne kadar soğuk olduğnu bilmiyorum

• heyoo cevap verecek yok mu?
  • Hocam bende aydında yaşıyorum kışları aman aman bir soğuk yok ufo ile ısınabilirsin ama kalorferli evdede bulabilirsin burda ucuza var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigmod

Hocam bende aydında yaşıyorum kışları aman aman bir soğuk yok ufo ile ısınabilirsin ama kalorferli evdede bulabilirsin burda ucuza var.

ucuza bulurum ev yok değil yalnız aynı kalitede bir ev kıyaslayınca kaloriferli olanlar biraz daha pahalı yani kaloriferiferli olsun dersen ekonomime göre biraz daha eski evler var. bu arada yurtta kalmayı istemiyorum yurtlar hem çok pahalı hem taahüt istiyorlar ben arkadaş bulduğumda hemen ayrılacağım bunun için kısa süreli birkaç aylığına kalabileceim pansyon apart tarzı yer bildiğiniz var mı? tabi uygun fiyatlı olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canturk222

quote:

Orijinalden alıntı: bigmod

Hocam bende aydında yaşıyorum kışları aman aman bir soğuk yok ufo ile ısınabilirsin ama kalorferli evdede bulabilirsin burda ucuza var.

ucuza bulurum ev yok değil yalnız aynı kalitede bir ev kıyaslayınca kaloriferli olanlar biraz daha pahalı yani kaloriferiferli olsun dersen ekonomime göre biraz daha eski evler var. bu arada yurtta kalmayı istemiyorum yurtlar hem çok pahalı hem taahüt istiyorlar ben arkadaş bulduğumda hemen ayrılacağım bunun için kısa süreli birkaç aylığına kalabileceim pansyon apart tarzı yer bildiğiniz var mı? tabi uygun fiyatlı olması lazım.

öyle bir yer malesef bilmiyorum fakat bulabileceğini düşünüyorum.Ev olarak bence kendin cik eve sonra 1 ay gecmeden bulabilirsin bir eş.

• hp notebook al oda fırın gıbı olur hemde oyun oynan ınternete gıren
  • quote:

Orijinalden alıntı: canturk222

Merhaba bu sene aydında üniversiteye başlıyorum eve çıkmayı düşünüyorum yalnız şöyle bir şey fark ettim kaloriferli evler aynı kalitede sobalı evlere göre 100 lira daha pahalı. Diyorum ki sobalı evi klima yada ufo gibi cihazlarla ısıtsak bu kira farkı ve yakıt masrafından daha fazla tutarmı? daha önce hiç sıcak bir yerde yaşamadığım için kışların ne kadar soğuk olduğnu bilmiyorum

benim orda halı yıkamacı arkadaşım var kışın 2 ay mı ne ufo yakıyorlarmış kar yağmıyormuş pek soğukta yokmuş.
  • bende aydında okudum pek kış olmuyo biz ufoyla idare etmiştik
  • aydınlıyım.Ama bana sorarsan kaloriferli ev tut.Ne kadar soğuk olmasa da ısınmasız da durulmuyor.Bizim daire eski o yüzden klima kulanıyoruz elektrik parası inan çok fazla geliyor.Tavsiyem 100 lira daha ver güzel ev tut hem evin her yeri ısınır mis gibi.Ben de izmir de başlıyorum bu sene üniye.Aydındaki evler harbiden bedavaymış bunu farkettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am I Evil ?

aydınlıyım.Ama bana sorarsan kaloriferli ev tut.Ne kadar soğuk olmasa da ısınmasız da durulmuyor.Bizim daire eski o yüzden klima kulanıyoruz elektrik parası inan çok fazla geliyor.Tavsiyem 100 lira daha ver güzel ev tut hem evin her yeri ısınır mis gibi.Ben de izmir de başlıyorum bu sene üniye.Aydındaki evler harbiden bedavaymış bunu farkettim

katılıyorum . klima kullanıyoruz kışın da yazın da giriyor elektrik faturası.
  • geçen sene kar yağdı haberin olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.