Şimdi Ara

bmw 1.16 için angel eye xenon yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bmw 1.16 ım var ancak angel eye xenon istiyorum. sorularım şunlar:

1) elektrik güç ünitesi(akü vs) değişmeli mi?
    2) araç bilgisayarı yeni xenon kiti arıza olarak algılar mı?
    3)kaliteli bildiğiniz markalar ve kitleri nelerdir?
    4) fiyatları konusunda bilgi verir misiniz?

• yok mu yardımcı olacak?
  • Akünün değişmesine gerek yok benim arabada 2takım var ama sorun olmuyor.Arıza ışığı yakan kitler var ama mtec falan alırsan sorun yaşamazsın.Zaten artık 1cok marka aştı bu sorunu.Mtec Ankara distribütöründen 380ytl fiyat almıştım en son.400-450 arasında satıyorlar piyasada.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..dEnZeL..

Akünün değişmesine gerek yok benim arabada 2takım var ama sorun olmuyor.Arıza ışığı yakan kitler var ama mtec falan alırsan sorun yaşamazsın.Zaten artık 1cok marka aştı bu sorunu.Mtec Ankara distribütöründen 380ytl fiyat almıştım en son.400-450 arasında satıyorlar piyasada.

angel eye mı oluyor bu xenonlar?
  • Angeleyes faklı xenon farklı.

Angeleyes far takımı xenon ise ampül :) Yani angel olmadan da xenon kit takabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..dEnZeL..

Angeleyes faklı xenon farklı.

Angeleyes far takımı xenon ise ampül :) Yani angel olmadan da xenon kit takabilirsin.

ben angel eye düşünüyorum. internetten aradım ama 1 serisi için angel eye kiti bulamadım
  • Piyasada var mı bilmiyorum ama altin-orfoz nickli abimiz daha once yaptırmıştı.

www.ebay.de ye bak yada cıkma bulmaya calış.
  • dostum pm ine cvp yazdım . acele etme araştır .

araştırayım bnde pm de dedğim yerlere bak oralarda yoksa birdaha pm at şaşmaza gideriz artık napalım
  • dikkat ettiğim kadarıyla 1 serisi için tuning tip angel eye far seti yok.

zaten bunların orijinalinden angel eye mercekli farı var ama sanırım üst donanım seviyesinde bulunuyor.

şayet yerinde olsam orijinalini bulabilirsen onlardan tak derim;ya da farın içini açacaksın bu kadar istiyorsan;neon halka bağlayıp tekrar kapayacaksın.

xenon olayına gelince;ekstradan akü bağlamaya vs. gerek yok.

arıza ışığı yalmaması için de kaliteli kit alman gerekir;mtec gibi mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bucakli -- 19 Şubat 2008; 18:35:12 >
  • Bmw lerde orjinal urunlerin yan sanayisi cok oluyor. Araştırmak lazım.Ankarada olsam bakardım ama Ankara yalan oldu
  • teşekkürler arkadaşlar, bende bu hafta biraz daha araştırcam. eğer sizinde gözünüze çarparsa nette, modifiye dükkanlarında falan, haber veririseniz sevinirim.
  • @^mrtalb^ dostum bugün sanayiye gittim sordum 1.16 için angeleye var mı dedim adam hangi kasası dedi ?
    onların da kasaları değişiyimuş sanırım :S ben adam anlamadı galiba diye ya yeni hb bmw ler dedim 1 serisi dedim
    evt dedi onların da kasası değişiyor dedi?

değişiyor mu kasaları 1 serlerininde
    değişiyorsa snn kasan hangi model ?_
  • Sallamış yau kasa değişmedi. Bildiğim kadarıyla far yapısı değişecek kadar da makyaj yemedi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fearlessness

@^mrtalb^ dostum bugün sanayiye gittim sordum 1.16 için angeleye var mı dedim adam hangi kasası dedi ?
    onların da kasaları değişiyimuş sanırım :S ben adam anlamadı galiba diye ya yeni hb bmw ler dedim 1 serisi dedim

saol dostum ilgilendiğin için. far yapısı için kasa değişmedi, sadece tamponlar değişti ama belki farın takıldığı vida yerleri falan değişmiş olabilir. 2006 model benimkisi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^mrtalb^

quote:

Orjinalden alıntı: fearlessness

@^mrtalb^ dostum bugün sanayiye gittim sordum 1.16 için angeleye var mı dedim adam hangi kasası dedi ?

saol dostum ilgilendiğin için. far yapısı için kasa değişmedi, sadece tamponlar değişti ama belki farın takıldığı vida yerleri falan değişmiş olabilir. 2006 model benimkisi.

ne dmk önemli değil.

ama internette de araştıdım sanırım yok.
    farın içini açıp angel takıyolar ama orjinalini bozdurmaya değmez. bi süre sonra çıakr diye düşünyorum

• ben hâla olmadığını söylüyorum;

şayet illa ki angel far isytiyorsan ya ddiğim gibi orijinal mercekli;angelli far alacaksın servisten/çıkmacıdan

ya da

farın içini açtıracaksın;neon halka taktıracaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bucakli -- 22 Şubat 2008; 0:51:02 >
  • arkadaşlar ben 1.16 2005 model aracıma mtec marka xenon taktırdım ekranda hata ışığı yanıyor bu neden olur?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.