Şimdi Ara

Body'ye Başlayacağım ve Kilo Vermek İstiyorum (SS'li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben 21 yaşındayım 187 boy ve 95 kiloyum.Aşağıya resmimi ekliyorum oradan daha iyi anlarsınız fiziksel özelliğimi.Herneyse ben 80 kiloya kadar inmek istiyorum ama body salonuna giderken kilo vermek nasıl olur? Düzgün beslenmek gerekir nasıl bir beslenme programı uygulamalıyım zayıflamak için.Neler yemeliyim neler yememeliyim? Haftada 3 gün salona gideceğim ve garajımızda eliptik bisiklet 8x2 dumbell sehpa ve kum torbası var. Burayıda yeni hazırladım.3 gün salonda 4 gün evde garajda çalışacağım.Önerilerinizi tavsiyelerini bekliyorum.Ayrıca sırtımda kamburlaşma başladı gibi bunu engelleyebilirmiyim body ile. Neyse düşüncelerinizi belirtirsenziz sevinirim. Herkese iyi günler diliyorum.

Resmim ( yüz kısmını kapattım internet ortamına güvenemiyorum.)
     Body'ye Başlayacağım ve Kilo Vermek İstiyorum (SS'li)

• Uzun ve bol kıyafetlerle vücudunu nasıl anlayacağız onu çözemedim her neyse.
    Boyun 1.87 olduğundan kilonu 80'e değil 85 e düşür öncelikle sonra vücuttaki yağ oranını yakmaya başla.
    Spora haftada 4 gün git.
    Hocalar varsa sana program yapsınlar, yoksa internette yeni başlayanlar için adaptasyon programlarına başla 2 ay devam ettir (sakın hemen pazu karın kası çalışayım deme çünkü saçma bişey beginnerlar karın kası ve pazu çalışmamalılar)
    Adaptasyondan sonra vücut bölgelerini geliştirici ve güçlendirici programa gireceksin. 1. gün sadece bacak, 2. gün göğüs&triceps, 3. gün ara, 4. gün sırt&biceps, 5. gün ara, 6. gün omuz&calves&karın kası,7. gün ara şeklinde olacak
    Yemeklere gelecek olursak beyaz ekmek, beyaz pirinç, hamur işi şeyler, tatlılar, alkol ve fast food olmayacak. Eğer gerçekten güzel bir vücuda sahip olmak istiyorsan bunları yapman zorundasın.
    Her gün bisiklet yap 12 dk boyunca yüksek seviyede, bitirdiğinde ter içinde kalmış olman lazım.

• istersen sana yardımcı olabılırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DamonSalvatore

Uzun ve bol kıyafetlerle vücudunu nasıl anlayacağız onu çözemedim her neyse.
    Boyun 1.87 olduğundan kilonu 80'e değil 85 e düşür öncelikle sonra vücuttaki yağ oranını yakmaya başla.
    Spora haftada 4 gün git.
    Hocalar varsa sana program yapsınlar, yoksa internette yeni başlayanlar için adaptasyon programlarına başla 2 ay devam ettir (sakın hemen pazu karın kası çalışayım deme çünkü saçma bişey beginnerlar karın kası ve pazu çalışmamalılar)
    Adaptasyondan sonra vücut bölgelerini geliştirici ve güçlendirici programa gireceksin. 1. gün sadece bacak, 2. gün göğüs&triceps, 3. gün ara, 4. gün sırt&biceps, 5. gün ara, 6. gün omuz&calves&karın kası,7. gün ara şeklinde olacak
    Yemeklere gelecek olursak beyaz ekmek, beyaz pirinç, hamur işi şeyler, tatlılar, alkol ve fast food olmayacak. Eğer gerçekten güzel bir vücuda sahip olmak istiyorsan bunları yapman zorundasın.
    Her gün bisiklet yap 12 dk boyunca yüksek seviyede, bitirdiğinde ter içinde kalmış olman lazım.

selam.

verdiğin programı hareket ve tekrar sayıları ile birlikte alt lata yazarmısın !

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.