Şimdi Ara

CHEVROLET CRUZE GERÇEKTEN ÇOKMU YAKIYOR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
10.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar almayı düşündüğüm bi araç fakat herkes yakıt konusundan şikayetçi ben almayı düşünüyorum yılda 10 bin km yapmam imkansız gibi gözüküyor gideceğim yerler belli sizce almalımıyım ?

• 1.6 atmosferik astra focus vs ne yakiyorsa onu yakiyor. Ne az ne fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

1.6 atmosferik astra focus vs ne yakiyorsa onu yakiyor. Ne az ne fazla.
    bütün formlarda fazla yaktığı söyleniyor ama araç çok güzel herhaliyle temizini bulsam alcam zaten fazlada uzun yol yapmıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: psikpat

bütün formlarda fazla yaktığı söyleniyor ama araç çok güzel herhaliyle temizini bulsam alcam zaten fazlada uzun yol yapmıcam

Alıntıları Göster
    10 civarı yakar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

10 civarı yakar.

Alıntıları Göster
    100 km de 10 lt fazla değil mi bence baya bi fazla
  • Kullanıma göre değişir. Bizim araçta aynı motoru kullanıyor. Ortalaması 8.5.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheStig

Kullanıma göre değişir. Bizim araçta aynı motoru kullanıyor. Ortalaması 8.5.
    sizce almalımıyım ilk aracım olacak ve fazla uzun yolda yapmıcam gideceğim yerler belli gösterişli olsun diyorum
  • quote:

100 km de 10 lt fazla değil mi bence baya bi fazla

1.6 benzinli motoru olup c sınıfı bir araç 9lt den aşağı yakmıyor ki. şehir içinde 7lt yakan adam bariz çok yaktığından ezik gözükmemek için yalan söylüyor.
    1.6 motorlu olup nadir araçlar az yakar biri de lancer. onun dışında çoğu 1.6 araç 9lt civarında gezer. bazıları var ki aynı motorlarla 9lt lpg yakıyormuş
  • TheStig kullanıcısına yanıt
    bişey sorucam opel ile chevrolet anlaşmalı aynı motorlar var iç donanımları bile aynı ama opelin 2. el piyasası yüksek chevroletin düşük neden olabilir
  • Sadece Sürücü kullanıcısına yanıt
    yani chevrolet cruze almalıyım
  • quote:

Al hocam. Aslan besleyen yemini düşünmez.
  • teşekürler
  • quote:

eski aracım 1.3 tam otomatik idi. yakıtı sanırım cruze 1.6 manuel ile aynı.

şehir içinde 9-10lt, şehir dışında 7lt görürdü. Aracın yakıtına 2yıl katlanabildim. Bir keresinde 50TL yakıt 90km gitmişti. hafif seri kullanım ve kış ayında böyle oldu. yılda yaptığım km ise 4000km. çok yaktığı için binmiyordum. Şimdiki araç lpg'li ve dizellerden az yakıyor 4ayda 6bin km yaptım . Yeni araçla yıllık 8000km göreceğim ama yılda yine aynı yakıt masrafı çıkacak Cruze alacaksanız bile lpg olayını araştırıp alın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Sürücü -- 18 Kasım 2013; 2:20:49 >

• Sadece Sürücü kullanıcısına yanıt
    ben yılda 4 bin yapmam diye düşünüyorum bi yandan clio 4 alasım var ama benzinlisi sıfır sizin fikriniz nedir bu konuda karşılaştırma yaparsak
  • quote:

bişey sorucam opel ile chevrolet anlaşmalı aynı motorlar var iç donanımları bile aynı ama opelin 2. el piyasası yüksek chevroletin düşük neden olabilir

Bilmem belki Opel Türkiye'de daha fazla bilinen bir marka olduğu içindir.
  • TheStig kullanıcısına yanıt
    evet olabilir belkide öyledir teşekkürler
  • quote:

ben yılda 4 bin yapmam diye düşünüyorum bi yandan clio 4 alasım var ama benzinlisi sıfır sizin fikriniz nedir bu konuda karşılaştırma yaparsak

Clio güvenlik ve kalite olarak sınıfta kalmış bir araç. B sınıfı düşünürseniz fiyat/performans olarak Polo Gti en iyisidir. Esp'de var. Onun dışında C sınıfında Corolla tavsiyemdir.
  • Bu arada aracımız LPG'li. Sormak istediğin soru varsa sorabilirsin.
  • alıcam araç yakıt konusunda sıkıntı olmayacak görünüş önemli benim için ama sıfır olarak 30 bin tl yi geçemem ve clio 4 var 1.2 benzinli motor veya ikinci el opel vectra cruze var ne dersiniz
  • quote:

alıcam araç yakıt konusunda sıkıntı olmayacak görünüş önemli benim için ama sıfır olarak 30 bin tl yi geçemem ve clio 4 var 1.2 benzinli motor veya ikinci el opel vectra cruze var ne dersiniz
    yakıt derdin varsa dizel al ne yakarsa yaksın
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.