Şimdi Ara

İlişkimin Beni Yıpratacan Cinsten Bitmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: azziers Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 ay önce birisi ile tanıştım ve yaklaşık 2 ay birlikteliğimiz oldu.İşim gereği sadece hafta sonları buluşuyorduk bu süre içerisinde 6 kere buluştuk.Saatlerce konuşuyorduk bu süre içerisinde beni en yakın arkadaşları ile de tanıştırdı.Yanıma gelirken annesine de benim yanıma geldiğini söylüyormuş.Bu arada 22 yaşımdayım o 21.Son buluşmamız bir cumartesi günüydü ve o gün Sahilde mini piknik yaptık.Akşama doğru tatlıcıya geçtik ve Arkadaşları da bizi arayarak yanımıza çocuk olarak katılmak istediklerini söyleyip katıldılar.Konuştum kız babasının aramasıyla masadan kalkmak zorunda kaldı ve ben o iki yakın arkadaşıyla kaldım(ikis de kız) 1 saat oturduktan sonra masadan kalktık ve ayrıldık.Kız ile akşamına tekrar konuştum.Kalpler falan.Bu arada son buluşmada ona çiçekte almıştım,hayatımda ilk kez bir kadına çiçek aldım(annem hariç).

Pazar günü buluşmadık.Pazartesi ve salı konuşma sıklığımız azaldı.Perşembe günü hiç konuşmadık ne o yazdı ne ben.Ama ben kendisine çarşamba günü bir gariplik var sende tarzında bir konuşma yaptım.Perşembe günü akşamı Hiç bir şey yokmuş gibi tekrar konuşurken ben tekrar konuyu açtım ve bana çok değer verdiğini fakat bu değerin içinde ileri gitmediğini söyledi.bana olan sevgisiyle arkadaşlarına olan sevgiyi ayırt edemiyormuş.Benimle olan iletişimi ve çekimi sevdiği için bunun bir hoşlantı olduğunu zannetmiş 2-3 gün düşününce böyle olduğuna karar vermiş.Ben ilk defa sevmiştim galiba.Böyle bir şey yaşadım.

Sizlerden yorum analiz veya herhangi bir şey bekliyorum.Teşekkürler.

• “ bana çok değer verdiğini fakat bu değerin içinde ileri gitmediğini söyledi.bana olan sevgisiyle arkadaşlarına olan sevgiyi ayırt edemiyormuş. “

Karı demiş ki seni bir erkek olarak göremiyorum, kız arkadaşlarımdan farkın yok demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Teddy_ -- 28 Mayıs 2024; 15:30:23 >
  • sana kız mı yok

• Ulen çok kötü be 3 ay takılıyorsun. Günün sonunda kız arkadaş ilan ediliyorsun.

Yeni tanıştığın bir kadınla en fazla 1 haftada o kadına kadınlığını hissettiremiyorsan boşa vakit kaybediyorsun. Bir erkek olarak beden dilinle, sözlerinle kadına kadınlığını ne kadar zayıf olduğunu hissetirmelisin.

Ne len bu sadece anama çiçek aldım diye yazmışsın bir de. Neyse en yakın gyme yazıl o yaşta iyi testo kasarsın
  • yumuksuzsucurta58 Y kullanıcısına yanıt

İnstagram Twitter ve Spotify'da hala takipleşmeye devam ediyoruz. Son buluşmamız sevgili gibiydik temaslar falan filan,

babası muhafazakar evet ama aileme zamanla alışırsın diyordu...belki de dediğin gibi başka bir dallama var.

• azziers kullanıcısına yanıt

Kız arkadaşların yaptığı gibi her yerden birbirinizi mi takip ediyorsunuz    

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Teddy_ -- 28 Mayıs 2024; 15:40:59 >

Baktın mı bugün hangi müziği dinleyip twitte ne beğendiğine   

• _Teddy_ kullanıcısına yanıt
    Hdkshskshskshskshs ne garip carsin hocam ama yukarıda söylediklerine katılıyorum
  • _Teddy_ kullanıcısına yanıt

Hacı dediklerinde haklısın da değer verdim ben sadece.

• Kanka başka birini bulmuş olabilir benim başıma aynısı geldi herşey süperdi birden mesafe koydu 1 hafta sonra bir baktım biriyle foto atmış kalpli felan dünya gerçekleri senden daha yakışıklısı daha zengini varsa basıyor tekmeyi senlik bir durum yok yani

Bu saatten sonra olacağı varsa olmaz, kadının gözünde bir erkek değilsin. Karı net olarak söylemiş benim arzumu canlandıracak erkek istiyorum diye.

İlla iletişime devam edeceğim dersen çocuk oğlan kız arkadaş usulü takılırsınız.

net kadınmış helal olsun, istese parmağında oynatırdı

• Köpek et, kaba davran, aşık olur yanından ayrılmaz..
  • Kendine erkekkk bulmuş elendin dostum daha sub karılara yönelmeyi dene
  • 30 yas alti kadinlarda her seye cok anlam arama. Onlar da bilmiyor genelde ne olup bittigini. Cok gec olgunlasiyorlar maalesef.
  • Karıya ilk sen mi yazdın ilişkiye başlamadan önce
  • Gençsin daha, olur böyle. İlk tecrüben diye kafana takman da normal.

Her görüştüğün kadınla ilişki yürüyecek diye bir şey yok. Kimisi ilk buluşmadan ileri gitmiyor, kimisi senin gibi 1-2 ayda sonlanıyor, kimisi de yıllar sonra saçma sapan sebeplerden bitiyor. Normal yani yaşadığın.

Teşekkür et kıza birlikte geçirdiğiniz vakit için, sonra kendi yoluna bak  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Real RocknRolla -- 28 Mayıs 2024; 17:55:1 >
  • İlişkide ki gizemi, heyacanı öldürmüşsün muhtemel sebepleri:

1. Başka kızların sana ilgi gösterdiğini ona hissettirmemen (seni kıskanmıyor, başka kızların sana ilgi göstermesi yüksek değerli erkek olduğunu ona düşündürür)

2. Fazla ilgi vermen (kendisini seninle eşit görmesi, kadınlar kendisinden üstün erkek ister)

3. Herşeyi çok hızlı şekilde karşı tarafa vermen

4. Başka kızlara gideceğini, elinde alternatifler olduğunu hissettirmemen yani karşı tarafın kendisine muhtaç olduğunu hissettirmen

5. Aklını karıştıran başka bir eeeeerkek var. Eğer böyle ise bir kaç ay içinde öğrenirsin yada sana özledim, tekrar birlikte olalım benzeri yaklaşımda bulunur (kabul edersen aynısını yine yapacak)

Yapman gereken, dersini al; ardına bakma. Zaten 2 ay birliktelik olmuş. İlk ve son olmayacak. Sana itaat eden, dişil enerjisi yüksek bir kadın bul. Buldukların böyle değilse kenara atmaktan çekinme. Çekinirsen kadınlar bunu hisseder onlar seni atar.

İyi günler.

Dipnot: sen onu takip edip hala onu unutamadığın hissini verirsen senden daha da soğur. Seni köpek gibi istemesini istiyorsan, her yerden engelle takip ettiğine dair imge olmasın. Bu ona "ben değersizim beni hemen unuttu" hissini verecektir.

Edit: alttaki arkadaşın dediğini yazmayı unutmuşum. Kızlar etrafındaki kız arkadaşlarının dediklerine çok değer verir. Kız arkadaşları ilişkinizi kıskanıp sana bok attıysa, senden soğuması kuvvetle muhtemel(uzun ilişkide olmadığınız için daha kolay soğur).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedmouse -- 28 Mayıs 2024; 18:7:8 >

• Sana olayın aslını söyleyeyim, kız, arkadaşlarından senle ilgili negatif yorum aldı. Seni yakıştırmadılar. Kızın aklını çeldiler ve bu saçma sebepten kız senden soğudu. tc kızları herhangi bir kişiliğe sahip olmadığı için sadece başkalarının davranışlarıyla hareket ederler.

Daha kaç defa söyleyeceğim, şu tc kızlarını ciddiye almayın diye
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.