Şimdi Ara

LASTİK SEÇİMİ-YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    aracım wv polo classic sedan 1999.... üzerindeki lastikler bridgestone 185 60 14 82H yaz lastikleri, takılalı yaklaşık 4 yılı geçti 45 000 km yol yaptı. kendim karadenizdeyim malum yağışlı bir bölge ama artık 1 senedir özellikle su birikintileri beni çok korkutmaya başladı ve ayrıca ses de cabası...
    bana tavsiye edebileceğiniz sessiz ve karadeniz iklimine gidecek lastik önerileriniz ne olabilir
    ve birde benim öğrenmek istediğim acaba yeni alacağım lastik ebatlarını 175 65 14 e dönüştürsem fayda veya zararı ne olur

şimdiden teşekkürler

• up
  • değişen bir şey olmaz pek konforunuz 65 yanakla konfor artar 175 tabanla yol tutuşunuz biraz azalır...
  • Yol tutuşun azalır, konforun artar ama değiştirmemeni tavsiye ederim o kasaya 185 tabanın altı gitmez yere çok iyi basamazsın...
  • ben de brıstone b serisi vardı orjınal lastıklerıydı 40 bınde yenı degıstırdım.. mıchelın energy saver modelını aldım lastık cok guzel sessız konforlu ama sankı o brıstone deki güven hissi azaldı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biturbo

Yol tutuşun azalır, konforun artar ama değiştirmemeni tavsiye ederim o kasaya 185 tabanın altı gitmez yere çok iyi basamazsın...

quote:

Orijinalden alıntı: absolutevanilla

değişen bir şey olmaz pek konforunuz 65 yanakla konfor artar 175 tabanla yol tutuşunuz biraz azalır...

evet sizlerinde dediğiniz gibi konfora + etkisi olsada güvenlik azalıyormuş araştırdığım kadarıyla... ailecek 2000-2500 km yol yapıcam güvenlikten ödün vermemek lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.