Şimdi Ara

Mezun senesinde dershaneye gitmemek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dershaneye gitmeden evde bunalım yaşayan var mı? Veya sadece sınavlara mı kayıt oldunuz? Tecrübesi olan varsa anlatabilir mi biraz sürecin nasıl geçtiğini

• up ben sadece sınavlar için yazılmayı düşünüyorum
  • Gitmedim pişman değilim şimdiki aklım olsa 12. Sınıfı okurken de açık liseye geçerdim
  • eğer desrhane gerçekten iyi değilse zaman kaybı, dershaneye gidip de memnun kalanı görmüyorum ne zamandır. sadece deneme sınavı yapan bir yere yazılmıştım bu yıl.
  • mezun senemde gitmedim evimin olduğu yerde çok dershane vardı fakat beni geliştirecek tarzdan yoktu hiç türkiye geneli denemeye falan da girmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diş Fırçası

Gitmedim pişman değilim şimdiki aklım olsa 12. Sınıfı okurken de açık liseye geçerdim
    +1
  • Ben sadece sınavlara kaydolmuştum hatta son kısımlarda çalışmaya uygun yer olmadığı için 12de okula devam etmek zorunda kalmıştım keşke kalmasaydım.Eğer rekabet sağlayacak çok iyi dereceler veren bir kurum yoksa gitmeyin bence
  • Sadece türkiye geneli sınavlar aklımı kurcalıyor... dershaneye gitmeden mezun yılını tamamlayanlar sıralamalarını da yazarsa çok iyi olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.