Şimdi Ara

Notlarım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar öncelikle iyi forumlar lise 1 öğrencisiyim ve notlarım oldukça düşük . Düşük olması sorun değil de çalışıtığım halde düşük almam beni gerçekten çok yaralıyor . Sınıfta bakıyorum daha doğru düzgün konuşamayan , defterine bir şeyler yazmaktan aciz insanlar benden fazlasıyla yüksek alıyor bu durum artık canımı sıkmaya başladı ve kafayı yemek üzereyim ne kadar çalışırsam o kadar düşük oluyor yüksek notum kalmadı bilgisayarın başında da oldukca az zaman geçiriyorum ama neden böyle oluyor anlamıyorum özür dilerim sadece içimi dökmek için yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enfes Adam -- 19 Mart 2014; 17:39:35 >

• Bende lise 2 bilgisayar öğrencisiyim ders çalışmıyorum sınavlara çalışmıyorum ama yazı yazıyorum. Benim mantığım derste yazı yazılır,ders dinlenmiş gibi yapılır,Derste ses çıkarılmaz.
    Sınav zamanı kopya çekilir.
    Herkes seni çalışkan zanneder ve sözlü notların yüksek olur ayrıca sınıfları çatır çatır geçersin
  • Lisedeyken ayni benin durumuma benziyorsun,yapacagin is defterede onemli yerlerin altini ciz ve kagida yazarak calis kesinlikle cok yuklenme az ama öz calis gecersin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Bende lise 2 bilgisayar öğrencisiyim ders çalışmıyorum sınavlara çalışmıyorum ama yazı yazıyorum. Benim mantığım derste yazı yazılır,ders dinlenmiş gibi yapılır,Derste ses çıkarılmaz.
    Sınav zamanı kopya çekilir.
    Herkes seni çalışkan zanneder ve sözlü notların yüksek olur ayrıca sınıfları çatır çatır geçersin

hocam düzeli not tutarım ancak kopya çekemiyoruz sınav salonlarında sınavlar oluyor tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Enfes Adam

merhaba arkadaşlar öncelikle iyi forumlar lise 1 öğrencisiyim ve notlarım oldukça düşük . Düşük olması sorun değil de çalışıtığım halde düşük almam beni gerçekten çok yaralıyor . Sınıfta bakıyorum daha doğru düzgün konuşamayan , defterine bir şeyler yazmaktan aciz insanlar benden fazlasıyla yüksek alıyor bu durum artık canımı sıkmaya başladı ve kafayı yemek üzereyim ne kadar çalışırsam o kadar düşük oluyor yüksek notum kalmadı bilgisayarın başında da oldukca az zaman geçiriyorum ama neden böyle oluyor anlamıyorum özür dilerim sadece içimi dökmek için yazdım

Arkadaşlarını geçmek için değil de öğrenmek için çalışmayı deneyebilirsin, çalışma sistemini değiştirerek.. sınıfta başarılı arkadaşlarınla bu durumu konuş, yardımlarını iste...

• quote:

Orijinalden alıntı: INVESTGN DISCOVERY

Lisedeyken ayni benin durumuma benziyorsun,yapacagin is defterede onemli yerlerin altini ciz ve kagida yazarak calis kesinlikle cok yuklenme az ama öz calis gecersin.

hoca yazarak çalışıyorum önemli yerlerin notlarını çıkarıyorum ama sorun ortadan kalkmış değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okuyor

quote:

Orijinalden alıntı: Enfes Adam

merhaba arkadaşlar öncelikle iyi forumlar lise 1 öğrencisiyim ve notlarım oldukça düşük . Düşük olması sorun değil de çalışıtığım halde düşük almam beni gerçekten çok yaralıyor . Sınıfta bakıyorum daha doğru düzgün konuşamayan , defterine bir şeyler yazmaktan aciz insanlar benden fazlasıyla yüksek alıyor bu durum artık canımı sıkmaya başladı ve kafayı yemek üzereyim ne kadar çalışırsam o kadar düşük oluyor yüksek notum kalmadı bilgisayarın başında da oldukca az zaman geçiriyorum ama neden böyle oluyor anlamıyorum özür dilerim sadece içimi dökmek için yazdım

Arkadaşlarını geçmek için değil de öğrenmek için çalışmayı deneyebilirsin, çalışma sistemini değiştirerek.. sınıfta başarılı arkadaşlarınla bu durumu konuş, yardımlarını iste...

hocam geçmek değil sorun notlarım düşük başarılılar yardım etmiyorlar

• çok garip, ahlakı notları düzgün biri her zaman vardır.. olmadı anlatmaktan keyif alan ukalalar da vardır.. teneffüste hocayı takip et hocam 1-2 dakikanızı alabilir miyim de, gayretini tüm samimiyetinle anlat tavsiye iste.. lise 1'sin daha ya, hangi ders konu zorluyor seni.. örneklerle konuşalım bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.