Şimdi Ara

OBPniz neden bu kadar yüksek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
2.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben iyi bi anadolu lisesine gittim çalışma olarak orta halli çalıştım ve obp'm 66 geldi millete bakıyorum 80+ düz lise öğrencisi misiniz yoksa 4 sene boyunca ineklediniz mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tom91

Arkadaşlar ben iyi bi anadolu lisesine gittim çalışma olarak orta halli çalıştım ve obp'm 66 geldi millete bakıyorum 80+ düz lise öğrencisi misiniz yoksa 4 sene boyunca ineklediniz mi ?

fen lisesi 68. Tamam sorun biraz da bende kabul ediyorum ama mattan 5net yapan birisinin obpsi nasil 95 olabilir aklim almiyor lan
  • Düz liselerde o kadar yüksek olmuyor.
    Genellikle meslek lisesi çıkışlıların ve öğretmen lisesi çıkışlıların iyi oluyor.

Meslek lisesinde 30-32 saatlik bir ders var onu 5 getirirsen zaten belge alıyorsun.
    Not:Anadolu çıkışlılarında iyi oluyor
    Not2:düz lise mezunuyum 72.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C05AA6244 -- 25 Haziran 2015; 20:27:18 >
  • Duz liseydim 67 😠
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygs2015yardım

quote:

Orijinalden alıntı: tom91

Arkadaşlar ben iyi bi anadolu lisesine gittim çalışma olarak orta halli çalıştım ve obp'm 66 geldi millete bakıyorum 80+ düz lise öğrencisi misiniz yoksa 4 sene boyunca ineklediniz mi ?

fen lisesi 68. Tamam sorun biraz da bende kabul ediyorum ama mattan 5net yapan birisinin obpsi nasil 95 olabilir aklim almiyor lan

Resmen adilik hocam bu olay hatta şerefsizlik hocalarda dahil adamın 85-90 obp si oluyor kafadan yerine göre 6-7 k yerine göre 10-12 k öne gidiyor hakkısınız
  • Özel lise
  • 4 sene boyunca son gün çalıştım sınava. Ciddi söylüyorum 2 gün önceden sınava çalıştığımı hatırlamıyorum. Ygs sayısal 127k, obp 84
  • o dediğin olay son sene oluyor ve kurul düşük notta verebiliyor benim o ders olmadan ortalamam daha yüksek benim ortalamamı düşürdü işletme dersi obpm 66 yani meslek lisesi diye yüksek not falan vermiyorlar
  • Doğrudur kardeşim ama meslek lisesinde okuyan arkadaşlarım genelde her sene teşekkür takdir alırdı.

Ben düz liseyim
    58
    63
    80
    87
    İlk iki sene yok bende
  • Hocam duz liseyim 71 sadece son sene inekledim 12.sinif 90 ortalama ile anca bu oldu meslek liselilerin son sene stajlarından dolayı fırlıyor puanları
  • tom91 T kullanıcısına yanıt
    Ben düz lise öğrencisiydim,ortalamam 68. İstanbulda çok iyi bir Anadolu lisesinde okuyan arkadaşım var,kızın ortalaması 80. 2 senedir üniversite sınavına giriyor. 2 senedirde sıralaması 250binin üzerine çıkamıyor.
  • tom91 T kullanıcısına yanıt
    Çünkü fen liseli değiller.
  • kardeş benim ilk dönem takdir alan arkadaşlarımın çoğu yıl sonu ortalaması 60 lara düştü
    staj ilk dönem 100 ikinci dönem 100 ama kurul not veriyor kurulda diyelim 60 verdi ilk dönemde 60 sayılıyor ikinci dönemde yani o takdirler emanet takdir gibi tabi kurul yüksek verirse alır onun içinde hak etmesi gerekir yani :)
    benim notlar da aynı senin gibi lise 1-2-3 ort 60 lise 4 87 falan gelicekti şuan 82 oldu.
  • Nasıl oluyor ben de anlamıyom. Benim tanıdığım kimse +80 değil. En fazla 80 var. Arkadaş ortamımı değiştirsem ne yapsam
  • Fen lisesi 74 :( 3 bin geri atiyor
  • Benim yaşadığım yerde bildiğim anadolu öğretmen,Anadolu ve fen Lisesi olarak 3 okuldada son sene hepsine 100 verildi.
  • 3 sene çalıştım ilk senem 79.55-86,86-90,36-95,49 anadolu lisesi çıkışlıyım eski anadolu liselerinden
  • Gercekten inekleyip 96 97 ortalamasi olan adamlar var hatta biri arkadasim
    Var yani anadolu lisesinde boyle insanlar ama zaten kiz okuz gibi calisiyordu hakkidir yani
    Ben de son gunlerde calistim hatta ilk iki sene hicbir caba gostermedim fakat son iki sene sinavlara calistim obp 88 benim
    ama ozel liselerde direk 100 veriyorlar adama benim de sinirimi bozuyor bu sistem kesinlikle vicdansiz
    Fen lisesindeki adamlara hic deginmiyorum bile, sinavlari cidden zor onlarin adam 70li 80li obp ile ilk binde oluyor kendimi onlarin yerine koyunca dusunuyorum da delirirdim herhalde
  • 77 obp var

9da sınıfı zor geçtim 57 ortalama
    10 da 77(almancam 0dı)
    11 79(geometri son yazılıda kopya çekerken yakaladım -2 olarak gözüküyor e okulda geometri 0 dı )
    12 88 fazla kasmadılar ama dil anlatım 2 düştü hoca gıcıktı

Normalde daha düşük olmalı obp ama açık liseye geçince otomatik olarak yükseldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lykke.. -- 25 Haziran 2015; 21:00:00 >
  • Ben anadolu öğretmen liseliyim hocalar bize kolaylık bir tek son sene saçma derslerde yaptı onun dışında 4 sene calisarak obpmi yukselttim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.