Şimdi Ara

oyun oynarken sinirlenir misiniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
2.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunlarda bölümü geçemeyince veya ölünce sinirlenir misiniz?sinirlenirseniz neler yaparsınız az önce turok oynuyodum (hala oynuyorum mola verdim ) ilerliyorum ilerliyorum ölüyorum veya silahın mermisi bitiyo deli oldum kayıtta olmuyo bi türlü az kalsın gamepad i kırıyodum peki siz sinirlenince ne tür şeyler yaparsınız?

• tbrkler güzel konu....ben bir keresinde ps2 de nba ballers oynuyordum bir tane adam var onu geçemedim allah belanı vermesin deyip cd yi kırmıştım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 15 Haziran 2008; 21:36:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

tbrkler güzel konu....ben bir keresinde ps2 de nba ballers oynuyordum bir tane adam var onu geçemedim allah belanı vermesin deyip cd yi kırmıştım...
    Evet sinirlenirim.Xboxın controllerının wireless olması bu açıdan kötü,fırlattığımda duvarda duruyor ancak.Ps2 de kablo tutuyordu en azından.Neyseki yedeği va controllerın.Daha kırmadım ama kırarsam da devam edebilirim :)
  • tabii ewt

geçen gta da görevde 30-40 kişi öldürdüm sonra bomba atarken yanlışlıkla kendimi patlattım azdaha kolu atıyodum

sinir heyecan bunlar olmazsa olmazlar bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: american_camaro

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Sinirlenmem ama bazen ilginçtir ki dalıp gidiyorum , sonra bir an kendime geliyorum ve oyun oynadıığımın farkında oluyorum , yani bişey düşünüyorum ona dalıp gidiyorum ama öbür yandan da oyunu oynuyorum tuşlara basıyorum

Size de oluyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lzooml

Sinirlenmem ama bazen ilginçtir ki dalıp gidiyorum , sonra bir an kendime geliyorum ve oyun oynadıığımın farkında oluyorum , yani bişey düşünüyorum ona dalıp gidiyorum ama öbür yandan da oyunu oynuyorum tuşlara basıyorum

Size de oluyor mu acaba?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: lzooml

Size de oluyor mu acaba?

o bende de oluyor. araba yarışlarında nasıl bitirdiğimi bilmiyorum bazen parkuru bi bakıyorum geçip gitmişim.

• quote:

Orijinalden alıntı: lzooml

Size de oluyor mu acaba?

Alıntıları Göster
    quote:

Size de oluyor mu acaba?

Oyun bitene kadar böyle oluyor bende de..

• quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

quote:

Size de oluyor mu acaba?

Oyun bitene kadar böyle oluyor bende de..

Alıntıları Göster
    ne alakası var oyunda sinirlenen arkadaslar salak ve seviyesiz mi oluyor çok yanlış düşünüyorsunuz bence.....neredeyse tüm insanlar oyun sırasında sinirlenirler yani bağırırlar ne biliyim buna benzer şeyler....

• quote:

ne alakası var oyunda sinirlenen arkadaslar salak ve seviyesiz mi oluyor çok yanlış düşünüyorsunuz bence.....neredeyse tüm insanlar oyun sırasında sinirlenirler yani bağırırlar ne biliyim buna benzer şeyler....

Alıntıları Göster
    Walla Cod4 de takım arkadaşlarıma sövdüğüm kadar kimseye sövmemişimdir..

• quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    bir kaç kere denemeden sonra geçemediğim yer olursa oyunda o oyuna etmediğim laf kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huntercem

bir kaç kere denemeden sonra geçemediğim yer olursa oyunda o oyuna etmediğim laf kalmaz.

Alıntıları Göster
    Bir cafede adam vardı. Adamda kolları nerden baksan 42 43 cm. Adam un etti tekken 5 oynuyorlardı adamın elinde pad yk sanki artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: huntercem

Alıntıları Göster
    en son COD 4 te baya fazla sinirlendim bombayı kendimde patlatınca
    onun dışında genelde sakin bir oyuncuyum
  • quote:

Alıntıları Göster
    Hakeme küfür olmazsa olmaz
    bu arada herkes sinirlenir bir oyunu gecemezsek duygusuz degiliz sonuçta duygularımız var
    bence yanlış konuşanlar var sinirlenmek şarttır gibi birşey bile koşabiliriz:)

• quote:

Orijinalden alıntı: KillerEnergy

bu arada herkes sinirlenir bir oyunu gecemezsek duygusuz degiliz sonuçta duygularımız var

Alıntıları Göster
    malesef dusunmeden konusanlar var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillerEnergy

Alıntıları Göster
    Ben de çok deli sinirlenirim az şey kırmadım. Hele arkadaşla futbol oynarken bizi biri dışardan görse birbirimizi öldürecez sanar.Su son bi kaç gündürde İtagaki 'nin kulaklarını çok çınlattım ninja gaiden 2 oynarken,Bourne conspiracy yide bitirdim ama oyunu bitirene kadar yapımcılara demediğim kalmadı .

• quote:

malesef dusunmeden konusanlar var...

Alıntıları Göster
    Kardeşimle futbol maçı yaparken sinirden kafayı yiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Kardeşimle futbol maçı yaparken sinirden kafayı yiyorum

Alıntıları Göster
    Ben çok sakinim takmam pek oyunları çünkü eğlenmek için oynuyorum hırs yapmam.

Dün gece 2 tane ingilizi grid'de deli ettim 3 kişi yarışıyorduk arkadan konuşma sesleri geliyor sen şu herife çarp böyle olmaz paso bizi geçiyo en azından birimiz birinci gelelim diye Bir sefer başardı adamlar çok rahatladı ama

• quote:

Orijinalden alıntı: snakeTR

Ben çok sakinim takmam pek oyunları çünkü eğlenmek için oynuyorum hırs yapmam.

Dün gece 2 tane ingilizi grid'de deli ettim 3 kişi yarışıyorduk arkadan konuşma sesleri geliyor sen şu herife çarp böyle olmaz paso bizi geçiyo en azından birimiz birinci gelelim diye Bir sefer başardı adamlar çok rahatladı ama

Alıntıları Göster
    gt5p oynarken tam burun farkıyla herif beni geçti baya da zor bi yarıştı 8. sini yapıyodum.sinirden kumandayı ısırdım sonra fırlattım biraz hasar gördü ama bana mısın demedi maşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakaob

gt5p oynarken tam burun farkıyla herif beni geçti baya da zor bi yarıştı 8. sini yapıyodum.sinirden kumandayı ısırdım sonra fırlattım biraz hasar gördü ama bana mısın demedi maşallah.

Alıntıları Göster

quote:

Orjinalden alıntı: hknf8

• quote:

Orijinalden alıntı: hakaob

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: hknf8

sinirden kumandayı ısırdım .

Burası çok hoşuma gitti

Bende en çok maç yaparken sinirlenirim yenik duruma düşersem genelde masaya vururum sinirden(onun için vurduğum bölgeye küçük puf yastık koydum artık elim acımıyo)Bide çok sinirlenirsem oyunu hemen silerim sonra 1 hafta falan küskün kalırım sonra dayanamam yüklerim(internet indirince yedeğine sildiğim için kota kötü giriyo cd olduğu zaman zor bulduğum için sinirim yatışına kadar bulamıyorum sorun olmuyor zaten bütün oyunlar cdsiz çalışıyor artık allahtan)Bir keresinde Fm 2008'de manU ile newcastle maçı vardı ben newcastle bir türlü yenemiyordum 20 kere fln maç yaptım olmadı sonunda sırf o maç yüzünden newcastle etmediğim küfür kalmadı oyun hale duruyor ama giriceğimi sanmıyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.