Şimdi Ara

Park Halindeyken Çarpmışlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evimin önünde park halindeyken birisi gelmiş çarpmış arabana vurdum diye not bırakmış gitmiş şuan çamurluk bu halde sizce bu çamurluğu boyatayımmı boyatmadan baska nasıl olur ?

• Ciddi birşey görünmüyor. Ancak içine sinmiyorsa yaptır. Zaten arabana vurdum diye not bırakılmış. Vuran dürüst davranmış. Yaptırırsın o arkadaşda tazmin eder. Geçmiş olsun diyorum. Can sıkıcı bir durum ama cana gelmemiş deyip teselli bulalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rayen

Ciddi birşey görünmüyor. Ancak içine sinmiyorsa yaptır. Zaten arabana vurdum diye not bırakılmış. Vuran dürüst davranmış. Yaptırırsın o arkadaşda tazmin eder. Geçmiş olsun diyorum. Can sıkıcı bir durum ama cana gelmemiş deyip teselli bulalım.

sağolun bana kalsa boyatacamda satarken gelde adama anlat acaba boyatmadan eskisi gibi olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rayen

Ciddi birşey görünmüyor. Ancak içine sinmiyorsa yaptır. Zaten arabana vurdum diye not bırakılmış. Vuran dürüst davranmış. Yaptırırsın o arkadaşda tazmin eder. Geçmiş olsun diyorum. Can sıkıcı bir durum ama cana gelmemiş deyip teselli bulalım.
    Bence sen birde plakayıda içerecek şekilde fotğrafını birkaç açıdan çek eğer boyatırsan aracı ileride göstermek için lazım olur.Sonuçta çamurlukta boya var denince acaba gerçektende sürtmemi oldu yoksa kaza yaptıda kaputtamı değişti gibi şüphelere maruz kalmayasın.Satarken belirtirsin ve isteyen gösterirsin..saygılarımla bu arada çarpan kişinin not bırakması hala içimizde bazı duyguları taşaımaya devam edenlerin varlığının göstergesidir;o yüzden ikinizede geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: enteresavar

Bence sen birde plakayıda içerecek şekilde fotğrafını birkaç açıdan çek eğer boyatırsan aracı ileride göstermek için lazım olur.Sonuçta çamurlukta boya var denince acaba gerçektende sürtmemi oldu yoksa kaza yaptıda kaputtamı değişti gibi şüphelere maruz kalmayasın.Satarken belirtirsin ve isteyen gösterirsin..saygılarımla bu arada çarpan kişinin not bırakması hala içimizde bazı duyguları taşaımaya devam edenlerin varlığının göstergesidir;o yüzden ikinizede geçmiş olsun

Alıntıları Göster
    Komple çamurluğu boyatmayın bence. İçerden biraz düzeltme yapılabilir gibi görünüyor bu açıdan. Boyada pek zedelenme yok zaten. Şu resimden gördüğüm kadarıyla ben olsam boyatmazdım derim. Nazarlık olsun. En azından çarpan kişi dürüst biriymiş basıp gidebilirdi ki etraftaki insanların büyük kısmı böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Komple çamurluğu boyatmayın bence. İçerden biraz düzeltme yapılabilir gibi görünüyor bu açıdan. Boyada pek zedelenme yok zaten. Şu resimden gördüğüm kadarıyla ben olsam boyatmazdım derim. Nazarlık olsun. En azından çarpan kişi dürüst biriymiş basıp gidebilirdi ki etraftaki insanların büyük kısmı böyle.

Alıntıları Göster
    fotografını çek boyat gitsin boyatmadan eskisi gibi olmaz
    gerçi boyatsanda eskisi gibi olmaz. iyi adam not bırakmış

• quote:

Orijinalden alıntı: L.J

aracın eski sahibi bunun gibi kucuk hasarlardan dolayı 3 parcasını boyadı yani araçta nazarlık çok var bunuda ben boyarsam 4 parça edecek o yuzden boyamadan halletmeye çalışacam vuran kişi gerçekten dürüst birisi keşke herkez böyle olsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KILIÇ

fotografını çek boyat gitsin boyatmadan eskisi gibi olmaz
    gerçi boyatsanda eskisi gibi olmaz. iyi adam not bırakmış

Alıntıları Göster
    Büyük geçmiş olsun ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Büyük geçmiş olsun ...

Alıntıları Göster
    Haziran ayında daha 2 aylık arabamıza çarpıp kaçmışlardı not yoktu kendi aracından ufak bir parçada kopmuş umarım aynısı onunda başına gelir.
    Siz şanslıymışsınız çarpan not bırakmış bravo dogrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rhetorical

Haziran ayında daha 2 aylık arabamıza çarpıp kaçmışlardı not yoktu kendi aracından ufak bir parçada kopmuş umarım aynısı onunda başına gelir.
    Siz şanslıymışsınız çarpan not bırakmış bravo dogrusu.

Alıntıları Göster
    aynısı geçen arkadaşımın başına geldi vuran not falan bırakmamış vuran arkadaşta insanlık namına birşeyler kalmış gözünüze çok batıyorsa fotoğrafını çekip boyatın fakat orjinalinin yerini tutmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

aynısı geçen arkadaşımın başına geldi vuran not falan bırakmamış vuran arkadaşta insanlık namına birşeyler kalmış gözünüze çok batıyorsa fotoğrafını çekip boyatın fakat orjinalinin yerini tutmaz

Alıntıları Göster
    İkinci el piyasamız o kadar garip ki,işte gördüğünüz gibi insan boyatmaya,parça değiştirmeye korkar hale gelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

İkinci el piyasamız o kadar garip ki,işte gördüğünüz gibi insan boyatmaya,parça değiştirmeye korkar hale gelmiş.

hakikaten bende burayı okurken benimde aklıma geldi. halbuki bu trafikte 3-4 parça boya normal. ikinci el arabada ben bir kaç parça boyayı aramam. tek baktığım taklalı olmasın, önden ağır darbe almasın yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SISU

quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

hakikaten bende burayı okurken benimde aklıma geldi. halbuki bu trafikte 3-4 parça boya normal. ikinci el arabada ben bir kaç parça boyayı aramam. tek baktığım taklalı olmasın, önden ağır darbe almasın yeter.

Alıntıları Göster
    Boyatmadan düzelmez o. Autoking gibi yerlerin halledebileceği bir iş değil. Fotoğrafını çekin, boyatın gitsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

Boyatmadan düzelmez o. Autoking gibi yerlerin halledebileceği bir iş değil. Fotoğrafını çekin, boyatın gitsin.

Alıntıları Göster
    resmini çektikten sonra boyatın gitsin yoksa oradaki hasarı kaybetemezsiniz. çok küçük değil çünkü. zor düzelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: -MorphY-

resmini çektikten sonra boyatın gitsin yoksa oradaki hasarı kaybetemezsiniz. çok küçük değil çünkü. zor düzelir

Alıntıları Göster
    ya yanlış anlamayında vuran kişi dürüst davranmış ben vurdum diye not bırakmış adını numarasını bırakıp abi ben vurdum zararını ödeyeyimmi dedi yoksa benmi okumadım yukarıda başlarım dürüstlüğüne

isim numara falan yazmadıysa ben çarptım dese ne çarpmadım dese ne aracın sahibi sanki anlamıyor araca çarpıldığını bizim arabayada vurmuşlardı park halindeyken dangalığın biri paralel park çalısırken vurmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buffon1987 -- 22 Kasım 2009; 11:39:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: buffon1987

ya yanlış anlamayında vuran kişi dürüst davranmış ben vurdum diye not bırakmış adını numarasını bırakıp abi ben vurdum zararını ödeyeyimmi dedi yoksa benmi okumadım yukarıda başlarım dürüstlüğüne

isim numara falan yazmadıysa ben çarptım dese ne çarpmadım dese ne aracın sahibi sanki anlamıyor araca çarpıldığını bizim arabayada vurmuşlardı park halindeyken dangalığın biri paralel park çalısırken vurmuş

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Geçmiş olsun.

Alıntıları Göster
    Benzer bir durum benim basima da gelmisti. Ufak bir sey olsa da cok rahatsiz edici bir durum. Pasa pasa yaptirmistim tabi araci.

Gecmis olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuuberk

Benzer bir durum benim basima da gelmisti. Ufak bir sey olsa da cok rahatsiz edici bir durum. Pasa pasa yaptirmistim tabi araci.

Gecmis olsun.

Alıntıları Göster
    Benimde aracıma sol arkadan hızlı bir şekilde sertçe vurmuşlardı gece.
    Bırakın notu,gören bile olmamış.

Ancak gerizekalılar arabanın plakasını benim arabanın tamponuna yapışıkşekilde bırakmışlar
    Hemen bulduk adamları.Kartalmış araç ve araç pert olmuş.

Kasko karşıladı hasarı ama adamlardan kuruş alamadık malesef...

Şimdi senin konu içinde boyatmanı pek önermiyorum.
    Çünkü ciddi değer kaybı yaşatıyor bu tür hasarlar.Zaten boyadıktan sonrada renk farkı olacak muhtemelen ve yamalıeşek gibi dolaşacaksın...

Bence Autokıng ibi yerlerde düzelttir.
    Pasta cilasını yap kalsın öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: buffon1987

telefonunu ismini soyismini plakasını iş yerinin adresini tarif ederek yazmış gitmiş

onun sigortası benim aracın hasarını karşılayacak cuma günü ihbar yolladık eksperin gelmesini bekliyoruz masraf 400 liraymış.Kendisinin aracı 89 model şahin kapısı ve ön camurlugu değişiyordu baktıgımda

Bu arada usta boyanmadan olmaz dedi ben ısrar edince düzeltirim beğenmezsen boyarım dedi eksper pazartesi günü gelir inş o gelmeden bişey yapamıyor araca

• quote:

Orijinalden alıntı: OverDrıve

Zaten boyadıktan sonrada renk farkı olacak muhtemelen ve yamalıeşek gibi dolaşacaksın...

yorumun için sagol ama aracımın arka kapısı arka tamponu ve camurlugu boyalı ben ton farkı göremiyorum sanki orjinal boyası gibi duruyor ayırt edemiyorum aslında benim korkum boyadan değil bana kalsa arabayı komple boyarım temiz gözüksün diye ama şu piyasadaki boya hastaları yokmu satarken katil olurum diye korkuyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.