Şimdi Ara

PASSAT-DOBLO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • otomobil genelde bir süredir passat'ın lineaya arkadan çarpması sonucu aldığı hasar eleştiriliyordu, lineadan daha ağır, daha yüksek muhtemelen de daha yeni model olan doblo ile passat, bir nevi Small overlap front testi olmuş bu çarpışma ...euroncap tan ve ııhs den yüksek puan almış araçların, kaportasının inceliği, çok deforme olması gibi dışarıdan gözüken hasarları ile araçların güvenilir olup olmadığı değerlendirilmemesi gerekir diye düşünüyorum.
    bu arada, bu başlık vw iyidir diğerleri kötüdür amacı ile açılmamıştır, 3 yıl yeni kasa kia ceed kullandım, bu araç ile ilgili çöptür, yaramaz vs gibi bir çok yorum yapılıyordu bu forumda, şimdi vw kullanıyorum aralarında aman aman hiç bir fark yok, ceed harika bir araçtı,ne kullanırken ne satarken beni hiç üzmedi, keza kalitesiz denen eleştirilen captiva da kullandım o araçta, hakkını veren, konforlu işlevsel bir araçtı, yakıt tüketimi de cüssesine göre normaldi, satarken de elimde falan kalmamıştı kafamdaki rakamın 500 TL aşağısına vermiştim, ezcümle euroncap çarpışma testlerinden iyi puanlar almış, opel, kia-hyundai, vw, chavrolet...hepsi aynı şartlarda benzer koruma işlevi görüyor, daha iyi korumayı da iihs testlerinde top safety pick ödülünü almış araçlar sağlıyor, markaların birbirine aman aman üstünlüğü kalmadı artık....

PASSAT-DOBLO
     PASSAT-DOBLO
     PASSAT-DOBLO
     PASSAT-DOBLO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metesserdar -- 2 Ekim 2016; 17:06:13 >

• Cok guzelll ticari vs otomobil.Ticarilerin guvenlik konusunda helenin classic doblonun iddaasi yok.100 bin tl - 30 bin tl ye karsi.
  • Bu tarz konulardan baygınlık geldi artık, umarım kimse benzeri bir konu açmaz artık
  • hangi araç süratli ise daha çok darbe alır
    bence doblo daha hızlıdır
  • Burası karışacak vaziyet alın.
  • Artık hangisi daha dayanıklı diye passatla kafa atmaya bile gider bu akım
  • quote:

Orijinalden alıntı: APPY038

Bu tarz konulardan baygınlık geldi artık, umarım kimse benzeri bir konu açmaz artık

Katılıyorum, kusucam artık çarpışma konularından. Ne araçların hızı belli ne çarpma açıları belli... Bu araçlar zaten onlar yamulsun bize bişey olmasın diye var.
  • Birisi 2000 yılının teknolojisi ile üretilmiş bir ticari diğeri ise passat.
    Karşılaştırma çok adil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TahtalıKöyünMarangozu

Birisi 2000 yılının teknolojisi ile üretilmiş bir ticari diğeri ise passat.
    Karşılaştırma çok adil.
    garıban dobloya değil . sıkıysa, lineanın karşısına çıksın o passat
  • quote:

Orijinalden alıntı: pixelbs

garıban dobloya değil . sıkıysa, lineanın karşısına çıksın o passat

Alıntıları Göster
    passatçı tam bir apaçiymiş. Trendline passata ön ızgarata R amblemi yapıştırmak falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: SezerDogan

Burası karışacak vaziyet alın.

nasıl bir vaziyet alalim cola cips patlamis misirmi yoksa döner biçağı haydar yada beyzbol sopasımı
  • Ya bu passat sahipleri carparken niye yavasliyor ya.En son benim arabayla giricem 90la volvoya gorun bakalim neymis
  • Passat hakkını vermiş yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin261

passatçı tam bir apaçiymiş. Trendline passata ön ızgarata R amblemi yapıştırmak falan

Ciğerli 250nm oluyor sana 270nm
  • Vw fanları şu anda rövanşı almak için tüm kazaları tarıyorlar özellikle passatın lineayı dövdüğü kazasını ,yoksa için için perişan olacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: otobilge

Vw fanları şu anda rövanşı almak için tüm kazaları tarıyorlar özellikle passatın lineayı dövdüğü kazasını ,yoksa için için perişan olacaklar
    Doblonun tamir masrafı passattan...

Tamam tamam yapmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: zQrba

Tamam tamam yapmıyorum

Bncede yapma hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tepkimesiz Tepkime

quote:

Tamam tamam yapmıyorum

Bncede yapma hocam

Alıntıları Göster
    vw olsun taştan olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: korkusuzmo

vw olsun taştan olsun

Alıntıları Göster
    Doblo'da osmanlı tuğrası olsaydı görürdü passat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tepkimesiz Tepkime

quote:

Tamam tamam yapmıyorum

Bncede yapma hocam

Alıntıları Göster
    Lineaya gücü yetmeyen Passat gücünün yettiği doblodan hıncını alıp rahatlayarak evinin yolunu tutmuş.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.