Şimdi Ara

Pişmanım TERCİH hatası yaptım (Artık Pişman Değilim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
1
Favori
7.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son 2-3 gündür boğaziçi ulus.tic. hakkında olumsuz yorumlar alıyorum yok hisardaymış yok işsiz kalıcakmışım ilk başlarda itiraz etsem de artık kabullenmeye başladım. puanım van dişe itü genetiğe ist ecz yetiyordu ama ben boğaziçi diye bu bölümü yazdım şu an çok pişmanım :((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralhakan9 -- 2 Ağustos 2013; 22:52:55 >

• Van tıp yazmadığina pişman misin
    Edit: Dişmiş buna söz bulamiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cern'demuhendis -- 1 Ağustos 2013; 1:05:11 >
  • kralhakan9 K kullanıcısına yanıt
    Yok la iyidir iyi hayırlı olsun..
  • VAN DİŞ
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceess

Yok la iyidir iyi hayırlı olsun..
    bence çok iyi yerdesin.kendini hiç üzme.
  • hayatım boyunca 2 3 milyar alıcakmışım şanslıysam 3 3.5 olurmuş diş yazmak varken aptallık yapıp ticaret yazdım ailem durumun farkında değil onlara söylesem baya gözlerinden düşerim.

çoğu kişiye sordum okulun en ezik bölümüymüş.

3.seneye kalacak enerjide göremiyorum kendimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralhakan9

hayatım boyunca 2 3 milyar alıcakmışım şanslıysam 3 3.5 olurmuş diş yazmak varken aptallık yapıp ticaret yazdım ailem durumun farkında değil onlara söylesem baya gözlerinden düşerim.

3.seneye kalacak enerjide göremiyorum kendimde

Van diş yazsaydin haytınin hatası olurdu.
    Bence çok iyi bir tercih
    Neden bu 5 yılidüşünmuyorsunuz hayat zaten ne kadar ki ?
  • Ya birak takilma milletin dedigine. Sen yabanci dil ogrenmeye bak gerisini bosver. Calisan adam her yerde para kazanir merak etme.
  • bölüm hk hiç iyi şeyler duymadım tercih yaparken birinden bilgi alıp gaza gelip yazdım.

bölüm hisarda zaten boğaziçinin havasından nasibini almamış bir binada.
  • quote:

Ezik olacaksam boğaziçi'de ezik olmayı tercih ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhsinsezal

quote:

Ezik olacaksam boğaziçi'de ezik olmayı tercih ederim.

Alıntıları Göster
    sizce 3. seneye kalıyım mı?
  • quote:

bölüm hk hiç iyi şeyler duymadım tercih yaparken birinden bilgi alıp gaza gelip yazdım.

bölüm hisarda zaten boğaziçinin havasından nasibini almamış bir binada.

yok be iyidir bakma sen öyle dediklerine,dişçi olup napcan sabah akşam kan,pislik içinde 3-4 milyara çalışcagına adam gibi plazalarda çalışırsn + boğaziçi katkısı olur rahat ol sen
  • tercihler sırasında ybs ile çap yap abdye staja gönderiyorlar notlarını iyi tut yurt dışında yüksek lisans yaparsın uçarsın gibi şeyler duydum ama şimdi kime söylesem ilk başta vaay boğaziçi mi diyorlar bölümü söylediğimde hayırlısı be gülüm oluyorlar :((
  • hocam işte o plazanın üst katlarında ulus.tic. mezunları giremiyormuş
  • quote:

hocam işte o plazanın üst katlarında ulus.tic. mezunları giremiyormuş
    Milletin ne dediğini bu kadar takma.Zaten ağızlarından olumlu bir laf çıktığını duyamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: PredatorEagle

Milletin ne dediğini bu kadar takma.Zaten ağızlarından olumlu bir laf çıktığını duyamazsın

Alıntıları Göster
    Millet boğaziçini beğenmiyor.Hocam bizim ölmemiz gerekir o zaman yapmayın etmeyin koskaca Boğaziçi
  • ekşi sözlük
    boğaziçi uluslararası ticaret
    https://eksisozluk.com/bogazici-uluslararasi-ticaret--347651

tek olumlu yorum yok

• quote:

ekşi sözlük
    boğaziçi uluslararası ticaret
    https://eksisozluk.com/bogazici-uluslararasi-ticaret--347651

tek olumlu yorum yok
    Kardeşim sen sözlük ortamlarında yazılanlara bakma.Orda M.I.T yaz dünyanın en iyi teknik üniversitesi millet beğenmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasta Siempre Comandante -- 1 Ağustos 2013; 1:38:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: goddftr16

Kardeşim sen sözlük ortamlarında yazılanlara bakma.Orda M.I.T yaz dünyanın en iyi teknik üniversitesi millet beğenmez.

aralarında bölümde okuyanlarda var öğrenci profili kampüs vs. hiç boğaziçi havası yokmuş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: goddftr16

aralarında bölümde okuyanlarda var öğrenci profili kampüs vs. hiç boğaziçi havası yokmuş

tabi biraz puanına yazık etmişsin o kadar mf3 kasmana yazık olmuş ama bu bölümde iyi bence, ama birazcık daha yüksek olaymıs şöyle ege diş falan geleymiş iyimiş
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.