Şimdi Ara

protein tozunun yanında ne kullanmalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar spor salonuna başladım 2 hafta oldu nitfofull 2300 gr whey protein aldım 1 haftadır kullanıyorum
    boy =1,88
    kg= 76

herkes zayıfsın diyor fakat oturduğum zaman bel bölgemde katlanma var yani o bölgede yağ var gibi bel ve yanlarda toplanmış yağ diyim
    salondaki hoca protein+aminoasit al diyor ama ben yağdan şikayetciyim aminoasit yerine bca veya l-carnitin kullansam birde l-carnitin kullansam yüzümde incelme olur mu ??

• Salondaki hocan pazarlamacı mantığıyla düşünüyor. 2. haftadan ne proteini ne aminoasidi. Doğal beslen, yağlardan şikayetçiysen diyet, cardio yap yeşil çay iç. L-Carnitine bir halta yaramıyor boşuna para verme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Salondaki hocan pazarlamacı mantığıyla düşünüyor. 2. haftadan ne proteini ne aminoasidi. Doğal beslen, yağlardan şikayetçiysen diyet, cardio yap yeşil çay iç. L-Carnitine bir halta yaramıyor boşuna para verme.

önceden bir vücut çalışmışığım vardı hocam bıraktık araya zaman girdi ondan dolayı proteine basladım yoksa 3.aydan sonra en mantıklısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: silkman123

quote:

Salondaki hocan pazarlamacı mantığıyla düşünüyor. 2. haftadan ne proteini ne aminoasidi. Doğal beslen, yağlardan şikayetçiysen diyet, cardio yap yeşil çay iç. L-Carnitine bir halta yaramıyor boşuna para verme.

önceden bir vücut çalışmışığım vardı hocam bıraktık araya zaman girdi ondan dolayı proteine basladım yoksa 3.aydan sonra en mantıklısı

Alıntıları Göster
    nitroful ne abi madem alıyorsunuz azıcık araştırarak alın şunları

• quote:

quote:

Olsun, doğal besinler gayet yeterli şuan için. Tozu hoca mı sattı sana, gitmiş en dandik tozu almışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaYWaLkeR -- 18 Kasım 2013; 20:01:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

hoca tavsiyesi :D
  • quote:

quote:

quote:

Olsun, doğal besinler gayet yeterli şuan için. Tozu hoca mı sattı sana, gitmiş en dandik tozu almışsın.

evet hoca sattı 2300 gr 75 tl

• silkman123 S kullanıcısına yanıt
    o hocayı dinleme birdaha kardeşim. bildiğin kazıklamak için adam arıyormuş adamda, böyle yerlere gitmeyin
  • Kardeşim ilk fırsat kaç oradan. Ciddiyim. Arkana falan bakmadan kaç. Yaptığın spordan bir şey anlamazsın.
  • quote:

o hocayı dinleme birdaha kardeşim. bildiğin kazıklamak için adam arıyormuş adamda, böyle yerlere gitmeyin

sağol hocam sizin tavsiye edebileceğinniz bri marka var mı ve doğal beslenerek çalışsak da vucut yapabiliriz dimi
    Yaparsın, onları sadece pratik besin olarak düşün.
    zaten beslenerek vücudun gelişir, bu ürünler sadece doğal beslenmene ucundan yardımcı olur ve genellikle sadece antrenman sonrası acil protein ihtiyacını karşışaman için kullanılır

doğal beslenmen zayıfsan bunlarda bir işe yaramaz.

protein tozunda optimum-muscletech-universal güzel markalardır.
    aminoasitte universal amino3001 tavsiye ederim, 2+2 alırsın fazlasına ihtiyacın olmaz güçlü bir aminodur

edit:verebiliyorsan aldığın tozu geri ver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir.ksk -- 18 Kasım 2013; 20:41:00 >
  • quote:

zaten beslenerek vücudun gelişir, bu ürünler sadece doğal beslenmene ucundan yardımcı olur ve genellikle sadece antrenman sonrası acil protein ihtiyacını karşışaman için kullanılır

doğal beslenmen zayıfsan bunlarda bir işe yaramaz.

protein tozunda optimum-muscletech-universal güzel markalardır.
    aminoasitte universal amino3001 tavsiye ederim, 2+2 alırsın fazlasına ihtiyacın olmaz güçlü bir aminodur

edit:verebiliyorsan aldığın tozu geri ver.

geri verme şansım yok hocam ama bir dahakine almam sizin önerdğiniz markalardan almaya çalışırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Yaparsın, onları sadece pratik besin olarak düşün.
    leblebi tozun hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

• quote:

:D sağol hocam
  • quote:

quote:

:D sağol hocam

Alıntıları Göster
    zaten o tozun 5 kilosu 95 lira değil mi internette :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYSMX

zaten o tozun 5 kilosu 95 lira değil mi internette :D

hiç bir fikrim yok hocam :D
  • quote:

http://supplementreviews.com/brands#D

bu listede yoksa ÇÖPTÜR
  • bilade B kullanıcısına yanıt
    Marka ve ürün incelemesi yapıp puan tablosu çıkartmışlar, doğal olarak türk markası olan hardline yok. Çöp mü oluyor ? hayır. Ama nitrofulden bahsedersek çöp
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.