Şimdi Ara

Samsung M7 43' 4K, 4ms, 60Hz, HDR10, Akıllı Monitör (2024 Model) - 8289 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
2.086
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Düşünenler için iyi fiyat.

Ürün 2024 model.

İnternette yazan bilgilere göre LS43B olanlar eski, LS43D olanlar yeni modelmiş.

Samsung M7  43" 4K, 4ms, 60Hz, HDR10, Akıllı Monitör (2024 Model) - 8289 TL
    Samsung M7  43" 4K, 4ms, 60Hz, HDR10, Akıllı Monitör (2024 Model) - 8289 TLamazon
    Samsung M7 LS43DM702UUXUF, 43" inç, UHD, 3840 x 2160, 4K, 4ms 60Hz, HDR10, Akıllı Monitör (2024 Model)
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0D6GJ7WY6/ref=ox_sc_act_title_12?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

Samsung M7  43" 4K, 4ms, 60Hz, HDR10, Akıllı Monitör (2024 Model) - 8289 TL

• Geldi arabada şu an.

• Ekran parlak kaplama mıydı bunda?

• Sintai kullanıcısına yanıt
    Mat
  • Arkadaşlar bu monitörü TV olarak kullanmak için tavsiye eder misiniz? Size göre artı ve eksileri nelerdir? Teşekkür ederim.

• m8 olanı 32inc olarak kullanıyorum. vodafone redbox ile hiç bir sorun yaşamadım uygulamalarda.

• healthypatient H kullanıcısına yanıt

Ben 3 tanesini tv olarak kullanıyorum.

Geri dönük ara bununla ilgili ana konu var.

• Hem eski hem yeni model var.
    Fark olarak ;
    Kumanda değişik
    Usb-c kablo

eski modelini 2 yıldır tv olarak kullanıyorum. ara ara pc bağlayıp oyun oynuyorum.

netflix, youtube, prime video, tivibu, disney uygulamalarını sorunsuz kullanıyorum. kendi içerisinde yüklü olan tarayıcıya girip internetten filmde izleyebiliyorum. ben çok üst seviye televizyonlar kullanmadığım için karşılaştırma yapamam ama görüntü kalitesini benim için iyi bir seviyede.

bu kullandığım süre içerisinde, yazın izlerken birden ekran kapandı ve açılmadı. servise gönderdim. garanti kapsamında anakartını değiştirdiler.

1 yıla yakındır tv olarak kullanıyorum, tv'den hiçbir eksiği yok, 4k yayın izliyorsun, ses iyi, kendi programları var, netflix youtube, tek tuşla geçiyon.

aynı boyutta aynı özellikteki Samsung tv 15 bin tl.

https://www.sokmarket.com.tr/ekstra/samsung-43cu7000u-4k-ultra-hd-43-109-ekran-led-tv-p-192388
  • Tv olarak kullanacağım. Arkadaşlarda memnunmuş, siparişi verdim. Teşekkürler.
  • sakkin kullanıcısına yanıt

Doğru karar olmuş hocam. Ben de diğer arkadaşlar gibi 1.5 yıldır hem TV niyetli hem de arada oyun amaçlı kullanıyorum. Parasını sonuna kadar hak eden çok güzel bir ürün. Hayırlı olsun.

• Bari A-Sync koysalarmış şuna, acaip kararsız kaldım.

hocam zaten bana gore bu ekranin monitorlukle alakasi yok. ben de buyuk monitor diye aldim, hangi kafayla diye sordum kendi kendime. ama tam yatak odasina yatagin dibine konulacak tv. direkt oraya koydum, gece yatmadan bir kac youtube, netflix acip izliyorum.cok hizli baska uygulamalar da yukleniyor. yani tam bir tv veya mutfak icin 2. tv olmak icin ideal. ama bana gore kesinlikle monitor icin cok buyuk. goz doktoru garantili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 13 Ekim 2024; 19:28:48 >
  • voodoo child kullanıcısına yanıt

Masa monitörü için kesinlikle haklısın hocam ama çalışma odasında koltuğa geçip yayılarak bir şeyler oynamak için monitör olarak güzel iş görüyor. Tabi benim bu bahsettiğim durumda monitörle oturduğum yerin arası 2 metre civarında.

• Yaklaşık 2 sene önce arkadaşıma amazon indiriminden 3.834 TL'den 32" Samsung M5 LS32BM501EUXUF almıştım. İşim ve hobim gereği çok performanslı sistemim ve monitörlerim olduğundan akıllı TV/monitörlere gereksiz olarak bakardım. Ama arkadaşımda test edip, bilgisayara bağımlı olmadan dizi/film izleyip müzik dinlemenin rahatlığını keşfettikten sonra kendime almadığım için çok pişman olmuştum. Sonrasında salona 50PUS8808/62 aldım. Şimdi de odam için bu fırsatı kaçırmak istemiyorum. Ama 43" monitör yerine 43" uygun fiyatlı akıllı TV olarak değerlendirin. 27" ve üzeri oyun, dizi/film/müzik ya da monitoring harici kesinlikle rahatsız edici bir tercih oluyor. Ayrıca akıllı TV'lerden en büyük avantajı TV özelliği olmadığından 6 taksit yapabilmenizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***@rmour*** -- 14 Ekim 2024; 15:7:40 >
  • Bu zaten monitör değil bildiğiniz TV, Samsung hangi akla hizmet monitör diyor belli değil.

43" gerçek monitörü bu paraya zaten alamazsınız.

• şimdi size bir görev veriyorum,
    heman akakçeye gidiyorsunuz,
    43 inç en ucuz 4k samsung tv fiyatına bakıp, buraya geliyorsunuz,
    en hızlı gelene süpriz var. süreniz başladı
  • Atlantisten Gelen Adam kullanıcısına yanıt
    daha kolay görev, yukarda zaten paylaşmışım, o okunabilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.