Şimdi Ara

Ttnet reklamında megabitli Binnur Kaya bilinçli bir tercih mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilindiği gibi ttnet reklamlarında oynayan Binnur Kaya'nın dilber hala karakteriyle söylediği "ben lafımı ortaya korum beğenen alır geder beğenmeyen bırakır kaçar" repliği epey bir meşhur olmuştu.
    TTnet ise yıllar, yıllar sonra 256 kbit ve 1mbit hızlarını tekrar temcit pilavı gibi ısıtıp servise koymuştu.Acaba ttnet Binnur Kaya ile bir mesaj mı vermek istiyor?
    Ben servisimi ortaya korum beğenen alır geder beğenmeyen bırakır kaçar mı demek istiyor?

• TTnet kadar saçma sapan bir reklam yapan bir firma görmedim, kime yaptırır bu reklamları hangi firma organize ediyor anlamıyorum bedava yapıyorlar her halde. Bir diğeride logosu turuncu ne kadar gıcık bir renk, internet firmasına turuncu pek hoş durmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semender96

TTnet kadar saçma sapan bir reklam yapan bir firma görmedim, kime yaptırır bu reklamları hangi firma organize ediyor anlamıyorum bedava yapıyorlar her halde. Bir diğeride logosu turuncu ne kadar gıcık bir renk, internet firmasına turuncu pek hoş durmuyor.
    O saçma sapan ttnet reklamlarını görünce televizyona yumruk atmamak için kendimi zor tutuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

O saçma sapan ttnet reklamlarını görünce televizyona yumruk atmamak için kendimi zor tutuyorum.

Alıntıları Göster
    Ya internet hizmetini adam gibi vermekten aciz komünikasyon firmasından iyi reklam beklenir mi ? Megabitli TTnet lan işte. Kendilerine yakışan ismi de bulmuşlar. Bitli Net de geç.
  • quote:

bende sonra direk değiştiriyorum ttnet yüzünden televizyonumdan olmak istemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Darkness TR

quote:

bende sonra direk değiştiriyorum ttnet yüzünden televizyonumdan olmak istemem

Alıntıları Göster
    megabitli diyine aklıma direk-bitli-geliyo

• quote:

Orijinalden alıntı: alisırakaya

megabitli diyine aklıma direk-bitli-geliyo

Alıntıları Göster
    Yanlış isim seçimi olmuş.

KiloBitli olması gerekirdi.

Hem şu anki internet bakımından hemde bildiğimiz kilo bakımından...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheForge

evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisırakaya

quote:

Orijinalden alıntı: TheForge

evet

Alıntıları Göster
    Binnur Kaya bilinçli tercihten çok, bence etkileme sanatını iyi kullanıyor olmalı ki halen bu sanatçı reklamlarda yer alabiliyor.

Ttnet sanki bu reklamlarında: başka çareniz yok, alt yapısı(onlara göre) en iyisi biziz, bizden başka gideceğiniz adsl servisi yok, ne yaparsanız yapın eninde sonunda bize döneceksiniz, gibi bir mesaj vermeye çalışıyor ya da ben böyle anladım.

Özelllikle de adsl yeni tanışanlar/ adsl alacaklar bu tip reklamdan etkileniyor olmalılar ki ttnet büroları dolu oluyor ve nedense herkes kızsa da(ben dahil) ttnetten vazgeçmiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quard

Binnur Kaya bilinçli tercihten çok, bence etkileme sanatını iyi kullanıyor olmalı ki halen bu sanatçı reklamlarda yer alabiliyor.

Ttnet sanki bu reklamlarında: başka çareniz yok, alt yapısı(onlara göre) en iyisi biziz, bizden başka gideceğiniz adsl servisi yok, ne yaparsanız yapın eninde sonunda bize döneceksiniz, gibi bir mesaj vermeye çalışıyor ya da ben böyle anladım.

Özelllikle de adsl yeni tanışanlar/ adsl alacaklar bu tip reklamdan etkileniyor olmalılar ki ttnet büroları dolu oluyor ve nedense herkes kızsa da(ben dahil) ttnetten vazgeçmiyoruz.

Alıntıları Göster
    Reklam tam bir pazarlama felaketi. Ne bir yaratıcılık, ne bir albenisi var. Reklamı girince direk zaplıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Reklam tam bir pazarlama felaketi. Ne bir yaratıcılık, ne bir albenisi var. Reklamı girince direk zaplıyorum.

Alıntıları Göster
    TheForge'nin de dediği gibi kilobitli daha uygun.Adil kullanım noktasını aştığında bit ilacı almış gibi o çok övündükleri megabitler gidiyor sadece 1 mbit yani 1024 kbit bazı paketlerde 256 kbit kalıyor.Kilobit ise geçen yüzyılın hatta geçen binyılın teknolojisi.TTnet tarih müzesi gibi.Nerde kullanılmayan teknolojiler ,hızlar varsa hepsi mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Se_dat -- 6 Haziran 2012; 0:09:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Se_dat

TheForge'nin de dediği gibi kilobitli daha uygun.Adil kullanım noktasını aştığında bit ilacı almış gibi o çok övündükleri megabitler gidiyor sadece 1 mbit yani 1024 kbit bazı paketlerde 256 kbit kalıyor.Kilobit ise geçen yüzyılın hatta geçen binyılın teknolojisi.TTnet tarih müzesi gibi.Nerde kullanılmayan teknolojiler ,hızlar varsa hepsi mevcut.

Alıntıları Göster
    Dahası niye reklam yapma zorunluluğu hissediyor anlamış değilim. Saçmalığın da bu kadarı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaNoZ

Dahası niye reklam yapma zorunluluğu hissediyor anlamış değilim. Saçmalığın da bu kadarı...

Alıntıları Göster
    hala ısrarla gösteriyorlar şu reklamı midemiz bulandı artık. şener şenin karizmasını da yerle bir ediyor bu kalitesiz itici bayıcı reklam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowromeo

hala ısrarla gösteriyorlar şu reklamı midemiz bulandı artık. şener şenin karizmasını da yerle bir ediyor bu kalitesiz itici bayıcı reklam.

Alıntıları Göster
    reklam sadece internet satmaya yönelik cahil kesim için hazırlandığı çok belli rakip süper online reklamları daha bilgi verici fiber üzerinden 100 mb hızı veriyorum diyor! tintin de girmiş bir köye billeti kekliyor köyde 1 bilgisayar varmışta o da muhtarlıktaymışta bozulmuşta muş muş hepsi alavere dalavere
  • quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

reklam sadece internet satmaya yönelik cahil kesim için hazırlandığı çok belli rakip süper online reklamları daha bilgi verici fiber üzerinden 100 mb hızı veriyorum diyor! tintin de girmiş bir köye billeti kekliyor köyde 1 bilgisayar varmışta o da muhtarlıktaymışta bozulmuşta muş muş hepsi alavere dalavere

Alıntıları Göster
    Daha metropollere düzgün internet getiremeyen TTNET'in köyleri baz alarak reklam yapması ve Binnur Kaya gibi aciz antipatik tipleri ve beraberinde Şener Şen gibi duayenleri satın alarak reklam yapması tam komedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Daha metropollere düzgün internet getiremeyen TTNET'in köyleri baz alarak reklam yapması ve Binnur Kaya gibi aciz antipatik tipleri ve beraberinde Şener Şen gibi duayenleri satın alarak reklam yapması tam komedi.

Alıntıları Göster
    Fırsat verseler bu reklamları çekenleri finanmanları yumruğumla öldürürüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeur -- 18 Mart 2013; 16:48:14 >
  • Sehirlerde millete 8 mbit deyip 2 mbit dayiyoruz zaten koyde 512 kb hayda hayda dayariz 8 mbit parasi aliriz millette internet kullaniyorum zanneder. Sonuçta vatandaşına sahip cikmayan bir devlet var guclunun yaninda duran. Burada soylediklerimi lutfen kimse baska yere cekmesin 70 milyonun ayni teknolojiyi sartlar musait degilse en azindan yakin degerlerde kullanmasini isterim. ÇUNKU TEKNOLOJİ KULLANMAK HERKESİN HAKKI..
  • quote:

Orijinalden alıntı: antares079

Sehirlerde millete 8 mbit deyip 2 mbit dayiyoruz zaten koyde 512 kb hayda hayda dayariz 8 mbit parasi aliriz millette internet kullaniyorum zanneder. Sonuçta vatandaşına sahip cikmayan bir devlet var guclunun yaninda duran. Burada soylediklerimi lutfen kimse baska yere cekmesin 70 milyonun ayni teknolojiyi sartlar musait degilse en azindan yakin degerlerde kullanmasini isterim. ÇUNKU TEKNOLOJİ KULLANMAK HERKESİN HAKKI..
    megabitli değil kilobitli olmalıydı yada drek bitli akk li kesintili nete höşgeldiniz falan pazar payında gerileme yok buda kötü haber biz daha çok düdükler bu tintin net
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekno moomce

megabitli değil kilobitli olmalıydı yada drek bitli akk li kesintili nete höşgeldiniz falan pazar payında gerileme yok buda kötü haber biz daha çok düdükler bu tintin net

Hakkaten kadın kilolu, o yüzden kilobitli uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Orijinalden alıntı: Tekno moomce

Hakkaten kadın kilolu, o yüzden kilobitli uygun

kilobitli

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.