Şimdi Ara

Yeni Beetle alıcam tartışalım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
4.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • New Beetle nağmıdiyar Vosvos alıcam ama sizinle paylaşmak istedim 2013 Ocağında alıcam bu konu hakkındaki tavsiyeleriniz veya önerilerinizi benimle paylaşırmısınız.

• hangi modelini alicaksin? fender ses sistemi opsiyonu varmi bi-xenon varmi?

dogusun websitesinde fazla bir opsiyon gozukmuyor....

eger opsiyonlar yoksa hic ugrasma, onun yerine ayni platformda uretilmis scirocco al.

hepsi zaten golf 6 platformunda uretilmis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fullflavor1977

hangi modelini alicaksin? fender ses sistemi opsiyonu varmi bi-xenon varmi?

dogusun websitesinde fazla bir opsiyon gozukmuyor....

eger opsiyonlar yoksa hic ugrasma, onun yerine ayni platformda uretilmis scirocco al.

hepsi zaten golf 6 platformunda uretilmis.
    arabayı gittim bizzat inceledim design modeline baktım bi-xenon varmıydı hatırlamıyorum fender almayı düşünmüyorum bide bu vw nin sitesindeki fiyatlar ötv dahil fiyatlarmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitox01

arabayı gittim bizzat inceledim design modeline baktım bi-xenon varmıydı hatırlamıyorum fender almayı düşünmüyorum bide bu vw nin sitesindeki fiyatlar ötv dahil fiyatlarmı ?

Alıntıları Göster
    tip olarak güzel bir araba. hoş bir dizaynı var fakat bana soracak olursanız seneye 1.6 tdi 105bg modeli geliyor, onu da düşünün derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: technical death metal

tip olarak güzel bir araba. hoş bir dizaynı var fakat bana soracak olursanız seneye 1.6 tdi 105bg modeli geliyor, onu da düşünün derim.

Alıntıları Göster
    onun fiyatının bunda çok daha yüksek oldugunu düşündügüm için bunu almayı düşünüyorum ama ocak gibi almayı düşünüyorum zaten o zaman belli olur sanırım fiyatlar falan
  • quote:

onun fiyatının bunda çok daha yüksek oldugunu düşündügüm için bunu almayı düşünüyorum ama ocak gibi almayı düşünüyorum zaten o zaman belli olur sanırım fiyatlar falan

Alıntıları Göster
    şu Volkswagenin sitesindeki fiyatlara ötv dahilmidir biliyorumusunuz ?
  • quote:

dahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Precursors

quote:

dahil

Alıntıları Göster
    acaba bu arabanın dizel türkiyeye gelecekmi bilen varmı arkadaşlar
  • quote:

acaba bu arabanın dizel türkiyeye gelecekmi bilen varmı arkadaşlar

Alıntıları Göster
    New Beetle ben de inceledim ve büyük ihtimalle bir sonraki aracım olacak.Seneye 1.6 TDİ geleceğini birkaç kaynaktan okudum,ama Doğuş'taki satış elemanının haberi yoktu.Şu anda çoğu aracında kur desteği yapan Doğuş,Beetle için 2.19 gibi nispeten yüksek kur uyguluyor,bunda tabii yeni araç olmasının etkisi büyük.Ben 1 yıl sonrayı hedefledim,o dönemde bence % 100 dizel gelmiş olur.Ben mutlaka DSG istiyorum,umarım 1 yıl sonra daha da güvenilir teknolojiyle satılır.TDI de DSG olmazsa 160'lıklardan düşünüyorum.Bayide incelediğim kadarıyla arka diz mesafesi iyi,bagaj da gayet yeterli.Malzeme kalitesi iyi.Açılır cam tavan seçeceğim mutlaka.Son söz;güzel araç ama fiyatı göreceli olarak yüksek(Benim istediğim opsiyonlarla 73 K,neredeyse D sınıfı parası)

• quote:

Orijinalden alıntı: hebulut

New Beetle ben de inceledim ve büyük ihtimalle bir sonraki aracım olacak.Seneye 1.6 TDİ geleceğini birkaç kaynaktan okudum,ama Doğuş'taki satış elemanının haberi yoktu.Şu anda çoğu aracında kur desteği yapan Doğuş,Beetle için 2.19 gibi nispeten yüksek kur uyguluyor,bunda tabii yeni araç olmasının etkisi büyük.Ben 1 yıl sonrayı hedefledim,o dönemde bence % 100 dizel gelmiş olur.Ben mutlaka DSG istiyorum,umarım 1 yıl sonra daha da güvenilir teknolojiyle satılır.TDI de DSG olmazsa 160'lıklardan düşünüyorum.Bayide incelediğim kadarıyla arka diz mesafesi iyi,bagaj da gayet yeterli.Malzeme kalitesi iyi.Açılır cam tavan seçeceğim mutlaka.Son söz;güzel araç ama fiyatı göreceli olarak yüksek(Benim istediğim opsiyonlarla 73 K,neredeyse D sınıfı parası)

Alıntıları Göster
    bütçe sorunu yoksa mükemmel bir araç..tabi bence..çünkü bu tip araçlarda gönül, mantıktan her zaman daha fazla ağır basıyor. diğer araçlarla karşılaştırma yapmamak gerekir. yani o paraya bunu alacağına git şunu al gibi bir söylem bence anlamsız. beğenen, gönül bağı kuran gider aracı alır. benim de çok beğendiğim bir arac ve bütçe sorunum olmazsa kesin alırım. design paketi inceledim. 60bin civarı paralara düz vites alabiliyorsunuz. normal paket 53-55binlerde ama design paket çok daha şık. zenon vs çok elzem değil bence. 70bin gibi bir rakamı gözden çıkarttıysanız ve araç kalbinize hitap ediyorsa gidin, hiç düşünmeden alın. ikinci eliymiş, döviz kuruymuş, ıvırmış zıvırmı..bunlar bu tip bir aracı satın alırken ikinci planda tutulacak konular bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: coolidge

70bin gibi bir rakamı gözden çıkarttıysanız ve araç kalbinize hitap ediyorsa gidin, hiç düşünmeden alın. ikinci eliymiş, döviz kuruymuş, ıvırmış zıvırmı..bunlar bu tip bir aracı satın alırken ikinci planda tutulacak konular bence.

Aynen böyle düşünüyorum,çünkü dünyanın en ikonik araçlarından birinin son temsilcisi.Yalnızca,fiyatlarının bir süre sonra gevşeyeceğini ve dizel seçeneğinin de geleceğini öngörüyorum.Tasarımı zamandan bağımsız,rahatça kolleksiyon aracı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebulut

quote:

Orijinalden alıntı: coolidge

70bin gibi bir rakamı gözden çıkarttıysanız ve araç kalbinize hitap ediyorsa gidin, hiç düşünmeden alın. ikinci eliymiş, döviz kuruymuş, ıvırmış zıvırmı..bunlar bu tip bir aracı satın alırken ikinci planda tutulacak konular bence.

Aynen böyle düşünüyorum,çünkü dünyanın en ikonik araçlarından birinin son temsilcisi.Yalnızca,fiyatlarının bir süre sonra gevşeyeceğini ve dizel seçeneğinin de geleceğini öngörüyorum.Tasarımı zamandan bağımsız,rahatça kolleksiyon aracı olabilir.

Alıntıları Göster
    Bu gün fuarda inceledim son derece güzel bir arac. ancak fiyatları 70000 liradan yukarıya doğru çıkıyordu.Bana biraz yüksek geldi.Ama retro tasarımlı eski beetle jantlarına hayran oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gh912

Bu gün fuarda inceledim son derece güzel bir arac. ancak fiyatları 70000 liradan yukarıya doğru çıkıyordu.Bana biraz yüksek geldi.Ama retro tasarımlı eski beetle jantlarına hayran oldum.

Alıntıları Göster
    Şu an bu araçtan alsak teslimi ne kadar sürede gerçekleşiyor bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batu

sanırım 2-2.5 ay civarı sonra bana en son öyle demişlerdi
  • quote:

quote:

Yanılıyorsunuz sanırım, aracın şuan satış yasağı yok, eğer bayide aradığınız araç varsa hemen teslim alabiliyorsunuz. Fazla ekstrası olmayan modeller genelde bulunabiliyor ancak sunroof+design paket tarzı ekstralı araç isterseniz dediğiniz gibi bir kaç ay beklenebilir belki.
  • quote:

quote:

quote:

Yanılıyorsunuz sanırım, aracın şuan satış yasağı yok, eğer bayide aradığınız araç varsa hemen teslim alabiliyorsunuz. Fazla ekstrası olmayan modeller genelde bulunabiliyor ancak sunroof+design paket tarzı ekstralı araç isterseniz dediğiniz gibi bir kaç ay beklenebilir belki.

yok satış yasagından degil sanırım gümrükten çekmek yada yeni yapım süreci olan modeller var onlar için söylemiştim

• quote:

quote:

quote:

quote:

yok satış yasagından degil sanırım gümrükten çekmek yada yeni yapım süreci olan modeller var onlar için söylemiştim

Alıntıları Göster
    1.4 design alıyorum ocak sonunda inşallah arkadaşlar herkese teşekkürler

• quote:

1.4 design alıyorum ocak sonunda inşallah arkadaşlar herkese teşekkürler

Alıntıları Göster
    ben de istiyorum kuru 2.09 a çekmişler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

ben de istiyorum kuru 2.09 a çekmişler...

Alıntıları Göster
    benim golfü servise bırakırken inceledim tasarım çok güzel,iç mekan sınıfına göre ferah ve kaliteli malzeme kullanılmış.VW, bence atasına yamuk yapmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

benim golfü servise bırakırken inceledim tasarım çok güzel,iç mekan sınıfına göre ferah ve kaliteli malzeme kullanılmış.VW, bence atasına yamuk yapmamış

Alıntıları Göster
    Arkadaslar bayilerde arac var .Ben bir ay once 1.2 dsg design paket(sunroof,bi xenon,twister jant,elektrikli kapanip acilan aynalar)satin aldim ve su an kullaniyorum ,kesinlikle tavsiye ederim cok memnunum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.