Şimdi Ara

YeniC4 ve diger MCP vites aracların Guncellemesi 2012 (sorun cozuldu)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
4
Favori
15.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar az once servıs den geldım ve sızlere suprızım var :) aracınızda vıtes gecıslerınde rahatsızlık varsa ve sıkayet edıyorsanız hemen servıse kosun cunku YENI YAZILIM geldı ve super artık daha serı araba ve bogulma yok !!!! yokus yukarı cıkarken 2 den 1 gecıs kararsızlıgı ve dıger sorunlar cozuldu. aracların şase numarasına gore yukluyorlar sıkayet de goz onune alınıyor. servısten donerken 50 km deneme sansım oldu ınanın cok rahatlattı ıcımı super degısım gordum arabada ;) oyle bır bayırda test ettımkı arabayı cok rahat gecıs yaptı vıtesler. boylece C4 un tek sorunu olan mcp sorunu cozulmus oldu .C4 umu zaten sevıyordum arada bır vıtes bogulma yapsada canımı sıkmıyordu cunku sureklı olmuyordu cok nadır ama artık oda olmuyor sımdı daha da cok sevmeye basladım surus keyfı harıka oldu !.

Not: Cok dik bayırlarda otomatık vıtesteyken arac dıreksıyon dakı F1 manuel vıteslerle gecıs yapmanız sanzıman acısından cok saglıklı olucaktır servıstekı arkadaslar boyle soyledı arabayı yormamıs oluruz saygılar.

• Ben ds4 kullanıcısı olarak sevindim açıkçası.
    Benim ds4 156 hp benzinli mcp kız arkadasımın ds4 dizel 112

Benim geçişlerde çok sorun yok sadece bu koku mevzusu yüzünden güncellemeye heyecanla yaklasıyorum ama kız arkadasımın dizelde bazı anlarda kararsızlıklar oluyor..
    En kısa zamanda servise gideceğim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: visualize

Ben ds4 kullanıcısı olarak sevindim açıkçası.
    Benim ds4 156 hp benzinli mcp kız arkadasımın ds4 dizel 112

Benim geçişlerde çok sorun yok sadece bu koku mevzusu yüzünden güncellemeye heyecanla yaklasıyorum ama kız arkadasımın dizelde bazı anlarda kararsızlıklar oluyor..
    En kısa zamanda servise gideceğim..
    Bayraktarı aradım. yeni bir güncelleme geldiğinde tüm araç sahiplerine haber verileceğini söylediler aklım karıştı şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: stompanato

Bayraktarı aradım. yeni bir güncelleme geldiğinde tüm araç sahiplerine haber verileceğini söylediler aklım karıştı şimdi

Selam arkadaslar.
    Ben servisi aradim.Mektup gonderilenler guncelleme yapilacakmis.mektup yoksa zaten sorun yoktur sizin sanzumanda dediler.Ben de ayni karmasayi yasiyorum.Nerden bilecek elin fransizi benim yokusu nasil tirmandigimi di mi yaaa.Mektup gelmese de ben gidecegim.1 hafta sonra servisteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shezofren41

Arkadaslar az once servıs den geldım ve sızlere suprızım var :) aracınızda vıtes gecıslerınde rahatsızlık varsa ve sıkayet edıyorsanız hemen servıse kosun cunku YENI YAZILIM geldı ve super artık daha serı araba ve bogulma yok !!!! yokus yukarı cıkarken 2 den 1 gecıs kararsızlıgı ve dıger sorunlar cozuldu. aracların şase numarasına gore yukluyorlar sıkayet de goz onune alınıyor. servısten donerken 50 km deneme sansım oldu ınanın cok rahatlattı ıcımı super degısım gordum arabada ;) oyle bır bayırda test ettımkı arabayı cok rahat gecıs yaptı vıtesler. boylece C4 un tek sorunu olan mcp sorunu cozulmus oldu .C4 umu zaten sevıyordum arada bır vıtes bogulma yapsada canımı sıkmıyordu cunku sureklı olmuyordu cok nadır ama artık oda olmuyor sımdı daha da cok sevmeye basladım surus keyfı harıka oldu !.

Not: Cok dik bayırlarda otomatık vıtesteyken arac dıreksıyon dakı F1 manuel vıteslerle gecıs yapmanız sanzıman acısından cok saglıklı olucaktır servıstekı arkadaslar boyle soyledı arabayı yormamıs oluruz saygılar.

Size mektup geldi mi?yoksa sikayet uzerine mi gittiniz.?

• quote:

Orijinalden alıntı: cgdsh

quote:

Arkadaslar az once servıs den geldım ve sızlere suprızım var :) aracınızda vıtes gecıslerınde rahatsızlık varsa ve sıkayet edıyorsanız hemen servıse kosun cunku YENI YAZILIM geldı ve super artık daha serı araba ve bogulma yok !!!! yokus yukarı cıkarken 2 den 1 gecıs kararsızlıgı ve dıger sorunlar cozuldu. aracların şase numarasına gore yukluyorlar sıkayet de goz onune alınıyor. servısten donerken 50 km deneme sansım oldu ınanın cok rahatlattı ıcımı super degısım gordum arabada ;) oyle bır bayırda test ettımkı arabayı cok rahat gecıs yaptı vıtesler. boylece C4 un tek sorunu olan mcp sorunu cozulmus oldu .C4 umu zaten sevıyordum arada bır vıtes bogulma yapsada canımı sıkmıyordu cunku sureklı olmuyordu cok nadır ama artık oda olmuyor sımdı daha da cok sevmeye basladım surus keyfı harıka oldu !.

Size mektup geldi mi?yoksa sikayet uzerine mi gittiniz.?
    yok arkadaslar mektup gelmedı bende ınternette okudum bu olayı ve servıse gıttım boyle boyle guncelleme varmıs dedım evet dedıler ve aracımı alıp program yukledıler daha sonra servıs elemanı ıle teste cıktık bogulmalar olmuyor artık dedı.bende 50 km test ettım uzun yolda gercekten vıtes gecıslerı daha ıyı oldu resmen akıyor yolda hepsı bu.

• quote:

yok arkadaslar mektup gelmedı bende ınternette okudum bu olayı ve servıse gıttım boyle boyle guncelleme varmıs dedım evet dedıler ve aracımı alıp program yukledıler daha sonra servıs elemanı ıle teste cıktık bogulmalar olmuyor artık dedı.bende 50 km test ettım uzun yolda gercekten vıtes gecıslerı daha ıyı oldu resmen akıyor yolda hepsı bu.

Alıntıları Göster
    Bende yaptırdım, güncelleme yapılması için davet göndereceklermiş, ama siz isterseniz randevu alarak gidiyorsunuz ve yazılımı yüklüyorlar. Haber veren arkadaşa sonsuz teşekkürler, bütün sorunlar düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Devil1106

Bende yaptırdım, güncelleme yapılması için davet göndereceklermiş, ama siz isterseniz randevu alarak gidiyorsunuz ve yazılımı yüklüyorlar. Haber veren arkadaşa sonsuz teşekkürler, bütün sorunlar düzeldi.

Adına sevındım 2 den 1 e gecerken bogulma oluyormu arkadasım denemelerini burda anlatırsan sevınırız.
  • quote:

quote:

Adına sevındım 2 den 1 e gecerken bogulma oluyormu arkadasım denemelerini burda anlatırsan sevınırız.

Hayır boğulma vs yok. Tertemiz gidiyor artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: It's My Life

quote:

quote:

Hayır boğulma vs yok. Tertemiz gidiyor artık.

Alıntıları Göster
    serviste bu işlemler ücretlimidir. ücretli ise nekadar alırlar acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: stompanato

servisi zorlamassan yapmıyor, çünki yeni yazılımı bir kaç araçda deneyip arıza çırakıp çıkarmadığına bakıyorlar yani yazılım deneniyor şu an, müşterilerden gelecek geri dönüşler , yazılımın herkleze yüklenip yüklenmeyeceği belli olacak, onun için servise ısrar etmen gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: slbn

şimdilik ücretsiz , ama sonrası ne olur bilinmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafam33

quote:

garantisi biten araçlara da yapıyorlar değilmi. onların ücreti nedir. yaptıran arkadaşlar varmı memnunlarmı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustafam33

quote:

garantisi biten araçlara da yapıyorlar değilmi. onların ücreti nedir. yaptıran arkadaşlar varmı memnunlarmı?

Alıntıları Göster
    Bu gün ben de aradım Citroen'i yeni yazılım konusunda ve olup olmadığı konusunda bilgi vermekten ısrarla kaçındı telefondaki kişi.... Servislere de güvenmiyorum, çünki kesinlikle yeni gelişmeleri takip etmiyorlar, haberleri yok yeniliklerden.

• quote:

Orijinalden alıntı: vectracdx

Bu gün ben de aradım Citroen'i yeni yazılım konusunda ve olup olmadığı konusunda bilgi vermekten ısrarla kaçındı telefondaki kişi.... Servislere de güvenmiyorum, çünki kesinlikle yeni gelişmeleri takip etmiyorlar, haberleri yok yeniliklerden.

Alıntıları Göster
    dün aradım adapazarı citroen servisini. yapacaklarını söylediler. 3-4 saat sürermiş. 60-70 km yol yapılması gerekiyormuş. gecen hafta aradığımda 80 TL demişlerdi bu sefer 100 TL dediler. Fiyat konusunda yaptıran arkadaşlar varmı garantisi biten aracına kac TL ?

• quote:

dün aradım adapazarı citroen servisini. yapacaklarını söylediler. 3-4 saat sürermiş. 60-70 km yol yapılması gerekiyormuş. gecen hafta aradığımda 80 TL demişlerdi bu sefer 100 TL dediler. Fiyat konusunda yaptıran arkadaşlar varmı garantisi biten aracına kac TL ?

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bir şeyi aydınlığa kavuşturalım mcp güncellemesi yok.start-stop ile ilgili yaptırdım ben ve henüz mcp ile ilgili bir güncelleme söz konusu değil ama gelecektir bekleyelim.adapazarının mcp ile ilgili güncelleme yaptığından emin olun bence.3-4 saat nasıl bir güncellemedir anlamadım,komple şanzımanı indirsen o kadar sürer ki bu olay pc de hallediliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

arkadaşlar bir şeyi aydınlığa kavuşturalım mcp güncellemesi yok.start-stop ile ilgili yaptırdım ben ve henüz mcp ile ilgili bir güncelleme söz konusu değil ama gelecektir bekleyelim.adapazarının mcp ile ilgili güncelleme yaptığından emin olun bence.3-4 saat nasıl bir güncellemedir anlamadım,komple şanzımanı indirsen o kadar sürer ki bu olay pc de hallediliyor.

Alıntıları Göster

Orijinalden alıntı: Fleetwood1991

Alıntıları Göster
    bende geçen hafta aldım 2012 model c4 ikinci el, her araçta gerekli mi acaba bu güncelleme ?

takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafasd

bende geçen hafta aldım 2012 model c4 ikinci el, her araçta gerekli mi acaba bu güncelleme ?

takip

Alıntıları Göster
    ne oldu beyler sonuç ??

Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafasd

ne oldu beyler sonuç ??

Takip

Alıntıları Göster
    selam
    yokmu güncelleme yaptıran son gelişmeler nelerdir vs vs

teşekkürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.