Şimdi Ara

Amazon.com.tr'nin kastenTroy kart kabul etmemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
5.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon.com.tr Troy kart kabul etmiyor teknik bir problem yok müşteri hizmetlerine mail attığımda bu cevap geldi

Şu anda web sitemizde ödeme aracı olarak Troy kabul edilmemektedir

Kredi kartı, banka kartı ve Amazon.com.tr hesabınıza tanımlanmış Hediye Kartı bakiyelerini kabul ediyoruz. Ayrıca, kredi kartı ile satın alırken uygun ürün kategorilerinde taksitli ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kabul ettiğimiz kredi kartları:

• - American Express

• - MasterCard

• - Visa

sonrasında ne zaman troy aktif olacak dedim bir cevap vermediler. Başka kartım yok kendileri bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocky_balbao -- 26 Haziran 2024; 22:58:58 >

• Spotfy da kabul etmiyor. Kartı değiştirip troy a geçirmek istedim kabul etmedi. Yurt dışı ödemelerde sıkıntı oluyor.

• rocky_balbao kullanıcısına yanıt
    Amazon'un hala Türkiye'de faaliyet göstermesi bile bir mucize aslında. Diğer ismi Türkçe olan siteler gibi insanları söğüşlemesindense Troy kartı eklememelerini tercih ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Troy kart ne la

• seseka S kullanıcısına yanıt

Buradan göz atabilirsiniz.

tr.wikipedia.org
    TROY - Vikipedi
    https://tr.wikipedia.org/wiki/TROY
  • seseka S kullanıcısına yanıt

helal kart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dadasikiz kullanıcısına yanıt

yılda 4.5 milyar dolar visaya mastercarda kısaca ülkeden gidiyor diyorlardı ülkede kalsın o para diye geçtik ha geçin diyenlerin çoğu belki geçmemiştir bile orası ayrı

Türkiye'de faaliyet gösteriyorsa eklemesi şart yoksa çokta şeyimde visaya bir ambargo yok sonuçta isteyen istediği seçme özgürlüğüne sahip benim özgürlüğüme de saygı duymalı saygısızlık yapmamalı amazon. ben fenerliyim sen gslisin sana mal yok gibi bir durum bu.

• Güncelleme: spotfiy için tekrardan troy kredi kartını denedim oldu galiba.

• Troy karta trol kart muamelesi yapıyolla...

• Spotify için Papara kullanıyorum, en ideali bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TROY ödeme 2 hafta içerisinde Amazona geliyormuş.

• expectations E kullanıcısına yanıt

Sizin TROY mu ve nerede okudunuz?

• Penguen Gunter kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri dedi

• Troy ile sizi kandırıyorlar gençler.

Sakin olun.

Bu ahlaksız mahalle TROY felan kullanmaz. Sizi kullanır.

NOKTA.

• neden kabul etsin?

amazon doğrudan israile destek veriyor mastercard kartlar da onların zaten

• Hocam bizim millette birlik yoktur. İsrail malları protesto edilirken 8 tl içeçeğe zam oldu neden rağbet var Antalya da yangın çıktı yanmaz eldivenlere %200 zam oldu. Pandemi oldu arka kapıdan berberler müşteri aldı 3 katı veya 5 katı fiyat çekildi. Ben bu yüzden hiçbir zaman troy kart almayacağım. Ona da zam olur.

• expectations E kullanıcısına yanıt

4 ay geçti hala gelmedi  

• troy kim ki kabul edilecek. zorla yenilenen kartları troy yolluyor bankalar. iptal edip visa master almak zorunda kalıyorsun. aynı rusya gibi saçma sapan standart oluşturmaya çalışıyorlar ama bırak yurt dışını yurt içinde bile geçmiyor. her alanda bir eksiklik bir başarısızlık bir basiretsilik almış başını gidiyor. kendin kart çıkarıyorsun kendi ülkende bile geçmiyor resmen rezillik.

• Sizlere Troy maaş kartı olan biri olarak detaylıca paylaşım yapayım.

Maaş kartı Mastercard idi süresi doldu Troy olarak geldi.

Troy kartın arkasında "Discover" logosu var. Bu logo ile yurtdışında veya yurtdısı merkezli yerlerde de kullanılabiliyor.

Söz konusu logonun görseli için şu linke bakınız

https://unalarif.com/yazi/discover-ozellikli-troy-kartlarda-troy-ve-discover-logolari-nereye-basiliyor/

Evet arkadaşlar Troy geldiğinde ben de önyargılı davrandım ama şurada geçmez burada geçmez gibi mağduriyetler oluşur mu diye düşündüm.

Kullanım tecrübelerim içinde sadece bir iki Troy geçmeyen yere denk geldim bunun dışında hiçbir yerde sorun yaşamadım.

Konuda bahsedilen örneklerden Amazon da ben hiçbir sorun yaşamadım hatta sipariş görselleri de ekleyebilirim. Amazon neye göre Troy geçmiyor demiş anlamadım ben zira ben Troy ile çok alışveriş yaptım. Spotify olmadığı için onu bilmiyorum ama Youtube Premium var iken ödemesini Troy ile yapabildim örneğin.

Merak ettikleriniz olursa da sorabilirsiniz deneriz çalışıp çalışmadığını. Yıkıcı değil yapıcı olalım arkadaşlar bu gibi konularda. Zamanla Troy da her yerde geçer diyelim. Bu arada Visa kredi kartım da var yanlış anlaşılmasın lütfen.

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 20 Haziran 2024; 16:21:14 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.