Şimdi Ara

Miss Turkey 2024 Adayları (Kazanan belli oldu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 NUMARA | DİLA MAYA ARI | BOY: 1.82 | YAŞ: 19 | NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİSİ

2 NUMARA | İDİL BİLGEN | BOY: 1.80 | YAŞ: 24 | KOÇ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MEZUNU

3 NUMARA | TUĞÇE ŞAHİN | BOY: 1.83 | YAŞ: 23 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ MEZUNU

4 NUMARA | AYLİN MOLLA | BOY: 1.79 | YAŞ: 22 | ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ, ZİRAAT FAKÜLTESİ, GIDA MÜHENDİSLİĞİ 3. SINIF ÖĞRENCİSİ

5 NUMARA | MERVE SU İLHAN | BOY: 1.80 | YAŞ: 22 | NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ, MÜHENDİSLİK MİMARLIK FAKÜLTESİ, ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 4. SINIF ÖĞRENCİSİ

6 NUMARA | ECE ÇETİN | BOY: 1.75 | YAŞ: 20 | NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ, SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ, ENDÜSTRİYEL TASARIM BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİ

7 NUMARA | FATİME İNCE | BOY: 1.76 | YAŞ: 28 | AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ, İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ, EKONOMİ VE FİNANS YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİ

8 NUMARA | CEMRE ÜKER | BOY: 1.79 | YAŞ: 26 | PARIS SCHOOL OF BUSINESS ULUSLARARASI PAZARLAMA & İŞ GELİŞTİRME YÜKSEK LİSANS SON SINIF ÖĞRENCİSİ

9 NUMARA | MELİSSA ÖYKÜ YORULMAZ | BOY: 1.73 | YAŞ: 23 | AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TURİZM FAKÜLTESİ, GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI BÖLÜMÜ MEZUNU

10 NUMARA | ZEYNEP ECE SARI | BOY: 1.75 | YAŞ: 20 | İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, TEKSTİL TEKNOLOJİLERİ VE TASARIMI FAKÜLTESİ, MODA TASARIMI BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİ

11 NUMARA | CANDAN ŞEVİKTÜRK | BOY: 1.73 | YAŞ: 21 | UNIVERSITA DEGLİ STUDİ Dİ TORİNO, HUKUK FAKÜLTESİ, ULUSLARARASI HUKUK 4.SINIF ÖĞRENCİSİ

12 NUMARA | AYŞE SENA ŞEREF | BOY: 1.72 | YAŞ: 25 | BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ, İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ, ULUSLARARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜ YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİ

13 NUMARA | AYCAN NUR İNCE | BOY: 1.72 | YAŞ: 26 | UNIVERSITA DEGLI STUDI DI BERGAMO, DEPARTMENT OF HUMAN AND SOCIAL SCIENCES, İNSAN BİLİMLERİ VE YENİ REFAH BÖLÜMÜ 1. SINIF DOKTORA ÖĞRENCİSİ

14 NUMARA | SELİN ŞAHİN | BOY: 1.70 | YAŞ: 27 | UNIVERSITE CLAUDE BERNARD LYON 1, INSTITUT DE PHARMACIE INDUSTRIELLE DE LYON, İLAÇ GELİŞTİRME VE ÜRETİMİ YÜKSEK LİSANS MEZUNU

15 NUMARA | EZGİ GÜNGÖR | BOY: 1.74 | YAŞ: 30 | MOZARTEUM UNIVERSITY, CENTRE DE PERFECCIONAMENT PALAU DE LES ARTS, OPERA BÖLÜMÜ MEZUNU

16 NUMARA | TUĞÇE GÜNDOĞAN | BOY: 1.75 | YAŞ: 26 | DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ, EĞİTİM FAKÜLTESİ, MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNU

17 NUMARA | DİDEM GÜNGÖR | BOY: 1.77 | YAŞ: 25 | TECHNICAL UNIVERSITY DORTMUND, BİYOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ SON SINIF ÖĞRENCİSİ ve EKONOMİ BÖLÜMÜ SON SINIF ÖĞRENCİSİ

18 NUMARA | NİLSU SEPKEN | BOY: 1.78 | YAŞ: 26 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ, İLETİŞİM FAKÜLTESİ, HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM BÖLÜMÜ MEZUNU

19 NUMARA | ÇAĞLA ŞEN | BOY: 1.78 | YAŞ: 25 | BİLGİ ÜNİVERSİTESİ, İLETİŞİM FAKÜLTESİ, HALKLA İLİŞKİLER BÖLÜMÜ MEZUNU

20 NUMARA | MELİSA SARAN | BOY: 1.82 | YAŞ: 20 | OKAN ÜNİVERSİTESİ, DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ, DİŞ HEKİMLİĞİ BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİSİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEHET -- 11 Eylül 2024; 23:42:20 >

• iyi hatırlattın bi açıp bakayım benim Asian yaşıyo mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

iyi hatırlattın bi açıp bakayım benim Asian yaşıyo mu
    adını hatırlamadığım için iphone review short Asian girl diye arattım hemen çıktı
  • 2 numara iyimiş ,bahattin enişteme benziyor.

• 4 numara rus diyecektim. Adı Aylin Molla imiş. Macır veledi. Keşke böyle salak yarışmaya katılmasaymış. Kendi insanını rezil edecek. diğerleri ise Yunan ve Ermeni tipindeler.

• 10 veya 15
  • pskillercheto P kullanıcısına yanıt

Ermeni veya Yunanlı mı seversiniz?

• mister turkey yarışması olmuş bu

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

slav tipi. eşimle de bu sebepten evlendim.

• Gerçek mi bu? Yolda görsem kafamı çevirip birine bile bakmam...

• 2 numarayı görünce bunda doktor tipi var demiştim aşağıya baktım cidden doktor çıktı :D
  • ahahahaha bunlar ne lan benim flörtleştiğim beraber olduğum kızlar bile bunların yarısından güzel

• bu ne aga roman ve kürt kızlarından mı seçmişler adayları
  • Hepsi çok kötü standartın bile altındalar bunları kim seçmiş böyle gerçekten rezalet
  • Bunlar nasıl aday la dışarıda bunlara 10 basacak kızlar var bi 4 numara güzel,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson_Crusoe -- 6 Eylül 2024; 13:44:56 >
  • Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    yıllardır böyle. boyu uzun vücut hatları belirgin olsun, yağ oranı uygun olsun tamamdır. yüzü eşşeğe benzese bile aday yapıyolar.
  • 4F3 kullanıcısına yanıt
  • 4 numaranın burun estetik dudak dolgu hile var Miss Turkey 2024 Adayları (Kazanan belli oldu) 

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.