Şimdi Ara

Taşıt kredisi ne kadar çekebilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kasko değerini hesaplıyorum 320 bin liralık kredi çekebilrim kasko değerine göre.Ama banka 320 binin hepsine kredi veriyor mu bu nasıl hesaplanıyor.Ben hepsini çekebilirsem alabiliyorum o kdr nakıtım yok maaşa göremi belirliyor çekebileceğin krediyi.320 binin hepsini çekme şansım varmı

• Aracın bedeline göre kredilendirme yaptıktan sonra sizin maaşınıza göre vereceği limiti değerlendiriyor.
  • Hocam devlet bankası aracılığıyla kullanacaksanız devlet bankaları artık kolay kolay taşıt kredisi vermiyor. Taşıt kredisi için öncelikle banka ile görüşün derim ben.
  • Garanti en son yuzde 20 pesin istiyordu
  • Günahtır çekmeyin bence nakit alın 320 bin tl az para zaten nakit alınır

• Maas bordronuzla beraber 5 dakka bankaya sorsaniz net cevabi kesin bir sekilde alirdiniz.
  • 320 bini kaç ayda ödeyeceksiniz ve nasıl ödeyeceksiniz o kadar krediyi
  • Kaygerya kullanıcısına yanıt

Yani o kadar fuzuli zaman kaybı ki. Şimdi birileri gelip bilmem kaç yüzdesine kadar çekersin diyecek, ama realitede şu anda çoğu banka kredi vermiyor orasını bilen az.

• deserthawk D kullanıcısına yanıt

Iste onunden gecerken 5 dakka ugrayacaksin kapidan soracaksin. Yoksa hersry skylentifen ibaret. Sozde konut kredisi de 0.99. 100 kisi kredi cekti 1 kisi bu orandan cekemedi

• Devlet bankaları kredi vermemek için direniyor. Özeller ise tefeci faizi uyguluyor.

Devlet memuruyum. Findekse göre 100bin kredi limitim var, findeks puanım 1800 üstü, Halkbank ve Ziraat Bankası 30 bin liraya ret verdi. Maaşı aldığım Yapı Kredi her gün mesaj gönderiyor 100 bin TL krediniz hazır diye...
  • yenerz kullanıcısına yanıt
    Benim de findeks yüksekti
    Ramazan bayramından önce konut kredisi için devlet bankalarına gittim
    30-40 dakika içerisinde ( 3 şubeye girdim ) gerçeğin ne olup ne olmadığını gördüm
    Sonra kendi çalıştığım bankaya gittim kredim onaylandı. ( 1,95 )
    Olmayan 1.20 1.29 yerine var olan 1.95 iyidir
    4 yıl çektiğim kredide hesaplamıştım devlet bankasına göre 150 bin fazla faiz ödeyeceğim
    Şu ortamda para değil diyebiliriz
  • mKEE M kullanıcısına yanıt

Az paraysa sen ver adama

Bıktırdınız bu trolluklerinizden

• 400bin altında kasko bedelinin yüzde 70ine kadar çekebilirsiniz, yasal sınır.

Ödeme gücü var ama peşinat yoksa kalan yüzde 30 için ihtiyaç kredisi çekilebilir.

Kamu bankaları ikisini birden vermiyor kolay kolay, hatta tekini bile bazen kisabiliyor. İkinci kredi içi özel bankaya gidilebilir veya bir yakın adına çekilebilir.
  • 320 çeksen 600 geri ödeyeceksin ciddi misin dostum.
  • Sıradan vatandaşa güç bela kredi ile araba almak eskidenmiş.

Yılbaşı gibi benim de değişmeye niyetim var ama kredi yetersiz kalacak gibi.

Çünki BBDK kısıtlamış kredileri, almasınlar borçlanmasınlar diye tersine kurallar koymuslar

ucuz araba vade sayısı yüksek, pahalı araba V. sayısı düşük.

https://www.garantibbva.com.tr/krediler/tasit-kredisi

Taşıt kredisi ne kadar çekebilirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.