Şimdi Ara

Yeni Astra 1.3 CDTi Dizel- 90 HP HB Cosmo veya C4 SX 1.6 HDI 110 HP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
17.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni Astra 1.3 CDTi- 90 HP HB Cosmo ve C4 SX 1.6 HDI 110 HP

ama test etme imkanım olmadı. öncelikle aradığım özelik sağlamlık sizce hangisini tercih etmeliyim.

• tartısmazsız astra... heleki cosmo paketi, heleki karsısındaki c4 se ve heleki konu saglamlıksa.....bu araçlar hakkından bircok topic acıldı ver herkes bilgisi dogrulusutnda egrisiyle dogrusuyda detaylı bu aracları konustu detayları forumdan aratıp bulabilirsin he olurda bulamazsan bidaha cvplarız ayıpsın

edit:sakın marka fanatikligi yaptıgımı felan dusunme gecende golfle aastra demişlerdi ben golf demiştim astrayı cok begenmeme rahmen gerci onlar 1.6 benzinli kıyaslamasıydı ama konumuz bu degil zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitdaemon -- 21 Eylül 2006; 14:36:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitdaemon

tartısmazsız astra... heleki cosmo paketi, heleki karsısındaki c4 se ve heleki konu saglamlıksa.....bu araçlar hakkından bircok topic acıldı ver herkes bilgisi dogrulusutnda egrisiyle dogrusuyda detaylı bu aracları konustu detayları forumdan aratıp bulabilirsin he olurda bulamazsan bidaha cvplarız ayıpsın

edit:sakın marka fanatikligi yaptıgımı felan dusunme gecende golfle aastra demişlerdi ben golf demiştim astrayı cok begenmeme rahmen gerci onlar 1.6 benzinli kıyaslamasıydı ama konumuz bu degil zaten
    Astranın düşük vergi ve yakıt tüketimi avantajı var. C4'lerde çok sorun çıktı bildiğim kadarıyla. Ama onun da motoru iyi. Ben olsam C4 alırdım. İkisi de 5 yıldızlı güvenliğe sahip.

• quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

Astranın düşük vergi ve yakıt tüketimi avantajı var. C4'lerde çok sorun çıktı bildiğim kadarıyla. Ama onun da motoru iyi. Ben olsam C4 alırdım. İkisi de 5 yıldızlı güvenliğe sahip.

Alıntıları Göster
    Bak , gör ,incele; şöyle imkanın varsa 1 saatlik bir test sürüşü yap.

Sonra gel, kendince artıları ve eksileri bunlar deyiver.

Yoksa şu an için bizlerin yorumu sadece boş bir olay olarak kalır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorele2000 -- 21 Eylül 2006; 15:07:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorele2000

Alıntıları Göster
    güzel mantık

quote:

Orjinalden alıntı: gorele2000

• quote:

güzel mantık

quote:

Alıntıları Göster
    Tek kelime... Astra Araba zaten kendini anlatıyor. Sakın C4 alma.... Benim tavsiyem bu....

• quote:

Orijinalden alıntı: MULTIJET13

Tek kelime... Astra Araba zaten kendini anlatıyor. Sakın C4 alma.... Benim tavsiyem bu....

Alıntıları Göster
    Bu iki araç arasından ASTRA alman daha mantıklı gerçekten çok iyi bir ikinci el karnesi var.
    haftasonu gazetede 0 astra 32.600 ytl olarak bir fiyat gördüm fiyat çok iyi.
    fakat 1.3 90 beygir performans açısından düşük.
    tartışmasız astra !

• quote:

güzel mantık

quote:

Alıntıları Göster
    Astra biraz ağır ama c 4 ten güzelbence.

• quote:

Orijinalden alıntı: 19can84

Astra biraz ağır ama c 4 ten güzelbence.

Alıntıları Göster
    astra sebebi yok o kendini kanıtlıyo zaten motoru biraz küçük anlaşılan performans bekleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

astra sebebi yok o kendini kanıtlıyo zaten motoru biraz küçük anlaşılan performans bekleme

Alıntıları Göster
    Bence de astra ben 1.6 Enjoy aldım 10 gün önce şu an için çok memnunum araba kesinlikle güven ve kalite hissi veriyor. C4 te güzel araba hatta bende düşünmüştüm birara, bir arkadaşımda 110 bg Dizelinden var çok memnun. Ama benim fikrim başta söylediğim gibi Astra

• quote:

Orijinalden alıntı: eliot

Bence de astra ben 1.6 Enjoy aldım 10 gün önce şu an için çok memnunum araba kesinlikle güven ve kalite hissi veriyor. C4 te güzel araba hatta bende düşünmüştüm birara, bir arkadaşımda 110 bg Dizelinden var çok memnun. Ama benim fikrim başta söylediğim gibi Astra

Alıntıları Göster
    bence de astra. kaliteli oldugu her halinden belli ve vergi avantajıda var.veeee ödüllü bir motora sahip....

• quote:

Orijinalden alıntı: bitirimm

bence de astra. kaliteli oldugu her halinden belli ve vergi avantajıda var.veeee ödüllü bir motora sahip....

Alıntıları Göster
    bu arada fikir sordun fikrimizi soyledik ama neden fikriniz boyle diyede merak edersen onuda istedigin kadar detaylı anlatabiliriz... (aklın yolu birrr çogunluk astra diyorrr )

• quote:

bu arada fikir sordun fikrimizi soyledik ama neden fikriniz boyle diyede merak edersen onuda istedigin kadar detaylı anlatabiliriz... (aklın yolu birrr çogunluk astra diyorrr )

Alıntıları Göster
    hazir troy ortalikta yokken c4 bence

• quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunberber

hazir troy ortalikta yokken c4 bence

Alıntıları Göster
    Ben 1.3 dizel astrayla test sürüşü yaptım geçen hafta, bence motor performansı fazlasıyla tatmin edici.
    Bir takım genç arkadaşlarımızın motorun performans düşüklüğü konusundaki sıkıntıları bence tamamen yollarımızı yarış pistine çevirme arzularından kaynaklanıyor.
    Baba parası yiyen bir çok üniversite öğrencisi, aldıkları sportif arabaları bir de ekstra modifiyelerle yollarda sorumsuzca dolaştırıp başkaların hayatını hiçe sayarak yarışırken, diğerleri de az parayla, az yakan bir araç sahibi olarak, belki de bu zengin çocuklarıyla aşık atma eğilimindeler de bu nedenle performans saplantısından kurtulamıyorlar. Sonuçta 1.6 litre ve altında hacme bir dizel araç barizdir ki ekonomi için tasarlanır, üretilir, satılır ve alınır. "Yokuşta kalkmazmış, yüklenince gitmezmiş" gibi yakıştırmalar da hikayeden ibarettir. Kendi aracım benzinli ama işim gereği zorlu arazi koşullarında çok çeşitli dizel araçlar kullanıyorum. Dizel motorun tork gücünün, sağlamlığının ve ekonomisinin verdiği gven ve rahatlıktan kaynaklanan keyfi hiç bir şeye değişmem. Yeni astranın sedan versiyornunun çıkmasını dört gözle bekliyorum ve umuyorum ki 1.3 dizel seçeneği sedan versiyonunda da olsun.
    Bu arada sedan astraya ait bir resim geçti elime, bence muhteşem olmuş. Sizlerle de paylaşmak isterim:

http://img96.imageshack.us/img96/2225/saturnastrasedanjpgbq3.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirxanthos -- 22 Eylül 2006; 12:52:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sirxanthos

Ben 1.3 dizel astrayla test sürüşü yaptım geçen hafta, bence motor performansı fazlasıyla tatmin edici.
    Bir takım genç arkadaşlarımızın motorun performans düşüklüğü konusundaki sıkıntıları bence tamamen yollarımızı yarış pistine çevirme arzularından kaynaklanıyor.
    Baba parası yiyen bir çok üniversite öğrencisi, aldıkları sportif arabaları bir de ekstra modifiyelerle yollarda sorumsuzca dolaştırıp başkaların hayatını hiçe sayarak yarışırken, diğerleri de az parayla, az yakan bir araç sahibi olarak, belki de bu zengin çocuklarıyla aşık atma eğilimindeler de bu nedenle performans saplantısından kurtulamıyorlar. Sonuçta 1.6 litre ve altında hacme bir dizel araç barizdir ki ekonomi için tasarlanır, üretilir, satılır ve alınır. "Yokuşta kalkmazmış, yüklenince gitmezmiş" gibi yakıştırmalar da hikayeden ibarettir. Kendi aracım benzinli ama işim gereği zorlu arazi koşullarında çok çeşitli dizel araçlar kullanıyorum. Dizel motorun tork gücünün, sağlamlığının ve ekonomisinin verdiği gven ve rahatlıktan kaynaklanan keyfi hiç bir şeye değişmem. Yeni astranın sedan versiyornunun çıkmasını dört gözle bekliyorum ve umuyorum ki 1.3 dizel seçeneği sedan versiyonunda da olsun.
    Bu arada sedan astraya ait bir resim geçti elime, bence muhteşem olmuş. Sizlerle de paylaşmak isterim:

http://img96.imageshack.us/img96/2225/saturnastrasedanjpgbq3.jpg

Alıntıları Göster
    Çok sık vites değiştirmek zoruna gitmiyorsa Astra bir çok yönden C4 'ten ideal..C4 biraz extrem zevk olayı..
    Çok vites diyorum çünkü 1.viteste arabanın nerdeyse gitmek istemiyorum der gibi olduğunu göreceksin..3 vitese kadar bi zorluk çekiyosun sonrası ise gayet normal..

• quote:

Orijinalden alıntı: EnginAKB

Çok sık vites değiştirmek zoruna gitmiyorsa Astra bir çok yönden C4 'ten ideal..C4 biraz extrem zevk olayı..
    Çok vites diyorum çünkü 1.viteste arabanın nerdeyse gitmek istemiyorum der gibi olduğunu göreceksin..3 vitese kadar bi zorluk çekiyosun sonrası ise gayet normal..

Alıntıları Göster
    Virajlarda denge Astraya gore ok gibi firlayan teknoloji manyagi bir arac istiyorsan c4 tabiki

Bu arada C4 un saglamligi ile Astra fln mukayese kabul etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AIRBOSS

Virajlarda denge Astraya gore ok gibi firlayan teknoloji manyagi bir arac istiyorsan c4 tabiki

Bu arada C4 un saglamligi ile Astra fln mukayese kabul etmez.

Alıntıları Göster
    Valla başta da dediğim gibi motor konusunda C4 tartışmasız iyidir. Bazı kronik sorunları var .Ama Astranın sicili de pek temiz sayılmaz. C4 biraz daha mantıklı. Motor önemli...
  • Kesinlikle astra 1.3 ben arkadaşımın arabasıyla yaklaşık 1500 km yol yaptım....6 vitesli ve mükemmel gidiyor...tek kelimeyle harika...
    bende megane 2 otomatik 115 beygir araç var ama kesinlikle benim araca fark atar......
  • quote:

Orijinalden alıntı: drs1092

Kesinlikle astra 1.3 ben arkadaşımın arabasıyla yaklaşık 1500 km yol yaptım....6 vitesli ve mükemmel gidiyor...tek kelimeyle harika...
    bende megane 2 otomatik 115 beygir araç var ama kesinlikle benim araca fark atar......
    quote:

Orjinalden alıntı: drs1092

Kesinlikle astra 1.3 ben arkadaşımın arabasıyla yaklaşık 1500 km yol yaptım....6 vitesli ve mükemmel gidiyor...tek kelimeyle harika...

hangi acidan/ ilk defa mi tdi kullaniyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drs1092

C4 alanda patlıyor ya balon oldu hayal kırıklığı oldu...

Ben çok beğeniyorum ama beğenmek yetmiyor...2. el uygun alacaksan alabilirsin...

Astra iyi gidiyor yalnız..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.