Şimdi Ara

Iktidar yağcısı Mustafa destici diyor ki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy şu anda #1
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iktidar yağcısı Mustafa destici diyor ki

“Ben tasarrufa dikkat ediyorum, kasaba 100 lira verip et almıyorum. Gidip kuzuyu kestiriyorum” diyen işte bu mustafaydi!!

• Devletin koruma polisleri eşliğinde konuşmak kolay.

Bir gram delikanlılığı varsa yüzüme söylesin o lafı ve sonucuna katlansın.

Devlet rezil ediliyor böyle cahil cühela şahıslar sebebiyle.

Savcılar nerede? Emniyet nerede? Milyonlarca kişiyi aynı an da tahrik edip TCK 256 suçu işliyor bu zat, nerdesiniz?

• Eksik soylemis "kendi esine, cocuguna, akrabasina , yandasina devlet kadrosunu , ihalesini , arsasini peskes ceken en buyuk vatan haini ve serefsizdir "diye eklemesi gerekirdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcZaNeT -- 13 Ekim 2024; 14:56:20 >
  • Normal şartlar da savunma sanayine destek vermek benim için onur, grururdur ama konu siz olunca ermeni, yunan sizin yanınızda ...... kalır gerisini siz tamamlayın.
  • milletvekili maaşlarından %20 kesinti gelsin o zaman herkes dişini sıkçaksa.

hatta okkalı hazine siyasi parti yardımları bile kesilmeli dünyada böyle saçma sapan bir şey yok vergimizle siyasi parti besliyoruz.

• Allah kimseyi bu adam kadar düşürmesin.
  • Devletin koruma polisleri eşliğinde konuşmak kolay.

Bir gram delikanlılığı varsa yüzüme söylesin o lafı ve sonucuna katlansın.

Devlet rezil ediliyor böyle cahil cühela şahıslar sebebiyle.

Savcılar nerede? Emniyet nerede? Milyonlarca kişiyi aynı an da tahrik edip TCK 256 suçu işliyor bu zat, nerdesiniz?

• Valla iktidar çok iyi oynuyor. Her kanaldan diğerine saldırıyor. İttifakları bile taban tabana zıt partilerden oluşuyor. MHP, Hüdapar, BBP, Yeniden Refah, AKP. Bunların tek ortak noktası güç etrafında toplanmaları. İdeolojik olarak hiç yakın değiller. Ama hepsi her gün iktidar övüp halkı ve muhalefeti iyice birbirine düşürecek yeni gündemlerle geliyor. Devletin de bütün olanakları ile belki her gün binlerce yerde benzer şeyler yaşanıyor. Narin, Kadın cinayetleri, Anayasanın ilk üç maddesi , sokak hayvanları yasası, Gebze'de katliam yapan belediye, inceller, İsrail konusundaki ikiyüzlülük, Açık Radyo'nun kapatılması, vergiler. Bunlar aynı gün duyabileceklerimizin bir kaç tanesi. İktidar her şeye rağmen kendi etrafında birleşirken muhalefet bir sürü ortak noktası olmasına rağmen ayrışacak yerleri konuşuyor. Oysaki orta bir dertlerimiz de bir araya gelip beraber hareket edebilseydik şimdiye kadar çoktan düzen değişmiş olurdu.
    Hepimizin çok Temel ve ortak bir problemi var o da yoksulluk. Ama o konuda bile bir araya gelemiyoruz ve hala AKP'nin herhangi bir bakanını veya çalışanını övecek akıl tutulması yaşayan sahtekarlar var bu ülkede. Aslında tarihi ve ekonomiyi iyi anlayamamış ama bir şekilde televizyonlara ve programları adını yazdırmış bir sürü sahtekar var. Özellikle liveraller her konuda iktidarın önünü açmaya gönüllü gibiler. Yetmez ama evet de başladı en son Mehmet Şimşek olayında da bir turnusol kağıdı olarak kendini gösterdi. Halkın hakkı ve aklı ile bu kadar alay ediyorlar. Açın milletvekillerine bakın. Size yemin ederim içinde bulunduğu dönem itibariyle bu kadar vasat bir meclis oluşmamıştır. Bütün bir derdi PR yapmak olan tüccarlardan oluşan bir meclisimiz var ve onlar da sadece kendi işleri için koşturuyorlar. Çünkü bütün kararları tek bir kişinin iradesine bağlayan mükemmel bir yönetim sistemi seçtik. Özellikle 21. yüzyıl itibariyle yüzbinlerce ayrı sorundan oluşan bir dünyada bütün kararları tek bir kişiye verdik öyle bir medeniyetiz. İşin kötü tarafı eskiden dünyada belirli bir oranda umut vardı ama şimdi Avrupa'daki liderler de aşırı sağcı ve popülist. Çünkü kapitalizmin savaşa dayalı ekonomisi yüzünden inanılmaz bir göç dalgası başladı ve bunun da ekmeğini tabii ki sağcılar yiyecek. Çünkü problemleri çözmek için değil kendilerini güçlendirmek için çalışıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeShah -- 13 Ekim 2024; 15:17:17 >

• millete hakaret ederek para vericeksiniz diyen bu ne oluyor acaba ?

• Yani bu cehalet ve provokasyon kokan laflara diyecek bir şey yok. Aslında söylenecek şeyler çok da uzun uzun yazmaya gerek yok. O hakaretleri kendisine aynen iletiyoruz. Kendisi ödesin o paraları o zaman.
  • BOLDVIPER kullanıcısına yanıt

Yüzde 0 oy ile vekil olmuş kendine musluk bağlamış görevini yerine getiriyor.

Hoş zaten hitap ettiği kitleye göre söyledikleri yüzde 100 doğru. Çıkıp da biri sormaz İsrail ile neden ticaret devam ediyor, çocuklarınız neden yurtdisinda okuyor, zengin ettiğiniz muhafakar kesim neden bardan bara gününü gün ediyor.

Al 15-40 bin arası maaşını sesini çıkarma en büyük biziz.istedikleri bu adamlar da veriyor.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

Hah çok iyi dedin bunu.

Hadi biri çıkıp desin sade 1 sene için siyasi partiler gelirlerini savunma sanayisine aktarsın.

Akatarmayan siyasi parti toptur ibnedir diye de ekleyelim.

O bak bunu görmedim vekil ve emekli vekil maaşlarını da kesintili yapalım vermeyen vekil pusttur diyelim bakalım ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeleaks -- 13 Ekim 2024; 15:55:43 >
  • Bu eğitim bu genel kültür ile siyasi parti parti liderliğini ancak Türkiye'de yapardın zaten Destici Afrika'da bile yapamazsın

Koskoca Türkiye Cumhuriyeti 750 lira paramı istiyor lan :)

Yarın arabanı evini dolarını bana ver yoksa sonun böyle böyle olur haaaa diyecekler

Damadını düğün hediyesi Ekonomi başkanı yap o kaçtıktan sonra kankası ışıltılı Nebati gelsin onunla beraber 300 milyar dolar yakın para piyasaya satılsın hazineden , yargı ve merkez bankası bağımsızlığını al yabancı yerli yatırımcı ülkeden kaçır ekonominin içinde geç ben ekonomistim diye sonra vatandaşın cebindeki 300-500 liraya göz dikip vermeyen terörist de

• Bu 750 tl olayı ordumuza hakaret ama elliki memleketi bu hale düşürdü bunu almanya bizi kıskanıyor diye satmaya çalışıyooo
  • Arkadaşlar konuyu saptırmayın, öyle dememiş şöyle demiş diyecem ama başka ne demek istemiş olabilir bilemedim.

Yine de kaliteli muhalefet yahu
  • Colda kullanıcısına yanıt

bu saatten sonra neyin muhalefeti gelsin karşımda desin hele sonucuna kastlansın milleti kışkırtıp yunan tohumu pkklı demekle sakin olamayız

• Colda kullanıcısına yanıt

Iktidar yağcısı Mustafa destici diyor ki 

• Iktidar yağcısı Mustafa destici diyor ki
    Iktidar yağcısı Mustafa destici diyor kix (formerly twitter)
    Aykırı (@aykiricomtr) on X
    https://x.com/aykiricomtr/status/1746921223026581722
  • Kimisi iktidar için ittifak kurar.

Bazıları da

Efsaneyi tekrar hatırlayalım !!!

Ha Kandil'deki Karayılan,
    Ha Meclis'te Oturan Karaçiyan.
    Ha Duran Kalkan,
    Ha Pervin Buldan.

#Destici

Sözü aklıma geliyor.
  • Donumuza kadar alacaklar donumuza

• Kaale alınacak bir şahıs değil. Milletvekilleri 3 aydan 3 aya yaklaşık 500 bin lira maaş alıyor. Buyursun maaşının 3'te 1'ini savunma sanayiiye bağışlasın. Bağışlamazsa kurduğu cümlenin öznesi kendisidir.

Yok öyle meclis mutfağında 50-60 liraya ziyafet çekip aylık 160-170 bin lira maaş alırken millete sallamak.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.